PDA

View Full Version : Пиърсинг на езика



desituuuuu
01-30-2010, 19:05
аз много искам да ди пробия езика но мисля че нашите няма да позволят имали начин да го скрия моля ви кажете ми помогнете МОЛЯ ВИ

viki98pl
01-30-2010, 19:09
mi nz da ti kaja 4estn0 n0 s tate imame d0govor za tfa :P :P :P :P :P

nyxu
01-31-2010, 06:43
mi nz da ti kaja 4estn0 n0 s tate imame d0govor za tfa :P :P :P :P :P


ПИШИ НА КИРИЛИЦА



По темата: Мисля, че не може да се скрие. С пиърса фъфлиш, известно време ще те боли, и просто няма как. Въпреки, че бях чула за някаква машинка за скриване на пиърса, но до колко е вярно... :)

SmilezZz
01-31-2010, 08:30
Не мисля,че ще успееш да го скриеш..
Най-добре се опитай да поговориш с родителите си,или се откажи 8)

ImmortalSportFreak
01-31-2010, 09:12
SmilezZz е права
имам една приятелка която не е казала на техните че си е слагала пиърсинг на езика ама явно на нея не й се е подуло :lol: имала е късмет.. 8)
така че поговори с вашите или се откажи....

desituuuuu
01-31-2010, 13:12
и имали някакъв начин да обедя наще да се съгал сят с мене

viki98pl
01-31-2010, 13:18
еми сигурн0 има само трябва малко убеждение............е дано да ти дадът.стискам палци ама и ти на мен :razz: :lol: 8-) 8-)

bebchenci
02-01-2010, 06:29
няма как да го скриеш...като говориш той се виждa...пък особено в началото той ще е много подут и ще фъфлиш много :)

Kmet4e
02-08-2010, 16:50
Найстина 1 час след като са ти го продупчили ще започнеш да фъфлиш като доналд дък ! :D :P Така че по-добре или говори с родителите ти или направо го продупчи пък каквото стане ! УСПЕХ :)

sunshinee1936
02-27-2010, 21:35
оф може да се скрие аз имах 2 месеца и наще не ме разбраха после сестра ми ме видя и каза че ако не я махна ще каже на наще хаха и не се фъфли ного пфф и като говориш ако не си отваряш ного устата пред ваще никой няа да те разбере иам приятел дет той ми продупчи езика и той има 2 обици от 1 година вече и тяхните не знаят така че не се правете на големи многознайковци сички ако внимаваш и се съобразяваш пред ваще ша минеш ..

sugargirl94
02-28-2010, 10:54
Направи се на много сърдит/а и не им говори :D

NeENormalen
02-28-2010, 17:29
Ох Деси - Давай смело бе момиче, света е полудял вече, прави каквото ти се прави... 8-) а ако има проблем... махни я и ще ти зарастне много бързо :) :P

nikity9926
02-28-2010, 18:18
Ами, мила, не може да го скриеш, пък и не те съветвам да го правиш! Ако се възпали или нещо... много лошо ако не си казала на вашите. Имам предвид че ако го скриеш и ти стане нещо... Не дей да го правиш! Това те съветвам!

sunshinee1936
02-28-2010, 18:48
ауе недей ги слушай сложи си стига да искаш няма да те разберат изобщо ;)

trustN0body
02-28-2010, 23:13
Не съм сигурен, но мисля си че ще разберат. Ще се подуй, няма да можеш да ядеш поне първия ден. Според мен ще е по-добре да говориш с тях. Най-вероятно няма да ти позволят, но все пак поговори. Лично аз не виждам какво ви харесва да си слагате обица на езика, но всеки си има виждания и вкус. Така че ти си решаваш, тук който и каквото да ти каже нито ще ти оправи взаимоотношенията с вашите ако се скарате, нито ще може да ти помогне по какъвто и начин да е било. Както казах преди малко не ми харесват момичета с обица на езика, защото се получава един тик. Постоянно си играеш с нея с език. Иначе усещането да се целуваш с момиче, което има обица е по-яко от колкото иначе. : )

DarknessAngel
03-03-2010, 23:09
Не е задължително да се подуе. Аз нямах такива проблеми.
Не съм и фъфлела. Инфекция също нямаше. Въпроса е да не бъде уцелен неподходящ кръвоносен съд,че или ти,или човекът който те пробива ще се вкарате в някакъв хорор.
Иначе баща ми знае,майка ми не. Скоро ще станат 2 месеца. Просто казвай първите дни,че имаш афта и за това имаш проблеми с яденето. Има известна болка,но няма как. Не викай много,не се прозявай и не прави движения с широко отворена уста общо взето. :lol: Играй си често да не хване коричка. Това е в общи линии. Успех. :-P

sunshinee1936
03-04-2010, 18:00
първите дни изобщо не тряа да си играе изобщо избягвай да е мърдаш както казах само в първите дни щото едно че ше те боли второ че не е хубаво