PDA

View Full Version : ще боли ли



viki98pl
01-30-2010, 19:18
Според Вас много ли ще боли когато ти слагат пиърсинг на езика???

desituuuuu
01-30-2010, 19:26
ми аз лично много искам да си направя но те слагат опойка и не би трябвало да боли ако токова много те интере сува профисионално мнение питаи в студиото

nyxu
01-31-2010, 06:47
Да, най- добре е в студио. Всичко зависи от организма, защото може и да отхвърли пиърса. Някои казват, че не боляло. Други, че усещаш гъделичкане. Гледах доста клипове и снимки, и според мен не боли. Стига да е от професионалист. :)

ImmortalSportFreak
01-31-2010, 09:15
Естествено че ще боли.Все пак е пробиване.. Много или малко незнам ама ако наистина искаш да имаш пиърсинг на езика предполагам че това не би трябвало да ти е притеснение.. ;)

SmilezZz
01-31-2010, 09:20
Дколкото знам - правят ти местна упойка..И се усещало само гъделичкане - не знам..
Най-добре попитай в студиото :wink:

jujube
02-02-2010, 17:09
та като професионалист в тази област смея да твърдя ,че боли според човека ! някой не ги боли други ги боли много .До колкото до упойката .Сега с новият закон за да ти сложа упоика се иска рецепта от личният лекар жълта блежка (поставям кетаминол попринцип ) .Процедурата се извършва много лесно .Пробиването не боли толкова колкото поставянето на самата убица (говоря за първият път ) .След това си на антибиотик и диета няколко дена до седмица (на течности предимно ) да се избягва твърда храна .Има вероятност организма да я отхвърли ,но е малък ако е направено качествено (според мой лични наблюдения отхвурлянето е на психологическа основа) . След като свикнеш с нея ще можеш да си махаш убицата и слагаш много лесно и безболезнено ,но за много малък период от време (рамките на 2-3 часа) Езика е органа в човешкото тяло с най-бърза регенерация ! Не мога да ти кажа цена ,защото в секи град и студио е различна ,също така зависи дали ще е с упойка или без .При мен 15 лева без 25 с .Отделно си вземаш убицата (модели и цени много на убиците ) .1-та е стандартна попринцип от медицинско сребро , Стандартна в смисал без много изчаначни фантифлюшки за да не закача в началото докато не се свикне !

Kmet4e
02-08-2010, 17:13
По добре повече пари с упойка от колкото да се чудиш > Ще боли ли ? Няма ли да боли ?

Freshnes
02-08-2010, 18:12
имам много приятели с пробити езици и всички ми казват, че не ги е боляло на самото пробиване. Но после идва проблема, когато ти се подуе езика ( или ако това изобщо стане ) иначе Риск печели - Риск губи !!

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 15:10
Боли, но не е болка за умиране.Ако наистина искаш сложи си без да се притесняваш.Докато се усетиш езика ти ще е пробит ;)

d3molish3r
02-13-2010, 11:45
хах преди 3-4 години си спомням как бях питал наште дали ще ми се карат и те ми казаха " а ти си сложи пък ще спиш пред вратата после " ;д хах иначе като си под упойка не боли

sasho92
02-13-2010, 22:42
мен не ме боля
и ме пробива един приятел в нас
Това че ми тръгнаха слюнки кат на питбул :D докат ме пробие.

Zaritu
02-20-2010, 20:30
аз имамм ии не боли при самото пробиване ... просто усещаш как иглата преминава през езика ти но без болка ... болката идва след като ти мине упоиката :)

Molzinka
02-21-2010, 11:21
Боли много - НЕ СИ СЛАГАЙ !! :booooomb: :D

mkgf3
02-25-2010, 11:46
предполагам че боли но след това боже да имаш някаква инфекция и да се наложи да я махнеш ... Пък знам от един приятел имаше обица на устната и му стоя 1 година и си я махна.. защо ли .. защото устата му миришише на лошо ... тъй че не знам за тебе но може да опиташ някой ден кога то си по сигорна. :)

a1a2b3v
02-25-2010, 15:22
Според мен, то не би трябвало да боли при самото пробиване, а след това :) (дори може да се подуе)

sunshinee1936
02-25-2010, 15:49
абе големи сте многознайковци всички бе пфф ... мен една фр ме проби не се слагат никви упойки и лайна така както ти е езика фащат ти го и ти го пробиват изобщо ама изобщо ама ИЗОБЩО нищо не са осеща и след 1 час ще ти се подуе езикът и тогава боли и 5 дена тряа да ядеш пюрета кисело мляко и такива шото като се мърда обецата боли си е ебало майката обаче при пробиването не боли изобщо и трябва да си джабуркаш устата със сандрин 3 лева е в аптеките колкото по често толкова по добре .....

sunshinee1936
02-25-2010, 15:55
предполагам че боли но след това боже да имаш някаква инфекция и да се наложи да я махнеш ... Пък знам от един приятел имаше обица на устната и му стоя 1 година и си я махна.. защо ли .. защото устата му миришише на лошо ... тъй че не знам за тебе но може да опиташ някой ден кога то си по сигорна. :)

абе ти правиш ли разлика между ЕЗИК и УСТНА .. и устата изобщо не мирише от пиърсинги просто твоя приятел има миризлива уста .. и като е толкова умен сега му седи дупка нали ? хаха :razz:

xExplosioNx
02-27-2010, 08:48
Естествено 8-)

xXxSmilexXx
02-27-2010, 12:36
В момента в който ти го слагат не (казвам ти го от личен опит). Но ще те боли в продължение на 3/4 дни може и повече :P . И ще се затрудняваш при ядене. В първите 2 дни едва пиеш вода .. да не говорим да ядеш .

sunshinee1936
02-27-2010, 16:03
точно вода като пиеш нищо не ти стаа даже като е ледена и бая ти олеква ;)