PDA

View Full Version : кифла.. :D



danibebi
01-30-2010, 19:25
Здрастии!! :grin: Мисля,че съм пускала такава тема,, но в търсачката не я намерих,, затова пак ще ви питам..какво разбирате под думата кифла? :lol: :lol: [[не такава за ядене]] 8-)

me4o0
01-30-2010, 19:35
Ми казвали са ми, че им викали така щот били надути като кифли (истински). Незнам аз немога да възприема тази дума за момичетата на които има викат така. Под кифла разбирам само тестено изделие, по избор със шоколад или мармалад :-D

MichellePhan
01-30-2010, 19:40
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

Unendlich
01-30-2010, 19:45
Знаеш ли какъв е крайният извод от значението на думата 'кифла' - различен, всеки го възприема различно, повечето нямат обяснение за него, чули-недочули го повтарят за "обогатяване на речника", за съжаление в крайна сметка само обиждат хубавата закуска ;р :o

ysmivka
01-30-2010, 20:24
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

++ ..

FeDkY
01-30-2010, 20:29
Язък за готината закуска .... :D

onestar
01-30-2010, 21:04
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

Gretii95
01-30-2010, 21:25
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)

GLaDOS
01-30-2010, 21:25
Ми "кифла" ми говори за доста нагримирано и надуто момиченце ...А за "баничките" да не говорим :D

DevlLady666
01-31-2010, 01:40
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)
Заради вас ми се дояде кифла :D :D

lilincituuuu
01-31-2010, 06:10
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)
Заради вас ми се дояде кифла :D :D
И на мене между другото.. :lol: 8-)

cookie_master
01-31-2010, 07:32
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)
Заради вас ми се дояде кифла :D :D
И на мене между другото.. :lol: 8-)и на мен :x

britzy
01-31-2010, 08:09
Язък за готината закуска .... :D
+ :D
Възприемам я вече както другите казаха,нема кфо да се повтарям :lol:

viksit0y
01-31-2010, 09:45
Ами те всички го описаха лигаво,наконтено,тъпо момиченце. 8-)

SmilezZz
01-31-2010, 09:49
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)

user15
01-31-2010, 10:18
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0022427/img_22427_265780_l.jpg

blueprincess
01-31-2010, 11:59
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)
Заради вас ми се дояде кифла :D :D
И на мене между другото.. :lol: 8-)и на мен :x

Еех..И на мен вече.. :lol: Бах мааму жалко че до нас няа закусвалня! :lol: 8-)

FeDkY
01-31-2010, 12:03
абеее... Кифлъ БаницЪ Боза даи тука ша ги опраим :grin: :D :D

Zarity
01-31-2010, 12:22
http://www.swissbread.bg/userfiles/products/1_croissant_choco.jpg

britzy
01-31-2010, 12:48
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0022427/img_22427_265780_l.jpg
мухахахахах epic :razz:

mrtn
01-31-2010, 13:03
Как съдите.. :lol:
чак ви се смея.. :)

ThePrettyReckless
01-31-2010, 16:34
Кифлите попринцип са глупавите и надути момичета с самочувствие.. наричат ги така само което им завиждат останалите не им обръщат внимание но аз например се поддържам и изглеждам добре и хората които не ме познават ме наричат кифла само заради това... според мен думата е тъпа..

YourSupergirl
01-31-2010, 16:52
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0022427/img_22427_265780_l.jpg
нищо общо.
бтв..интелекта им не се определя от тва как изглеждат глупави хора такива! :shock: ..адски сте повърхностни :D

lentini999
01-31-2010, 17:12
MichellePhan написа:
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

+.. :)

stelit0
01-31-2010, 17:53
Ами Кифли- са момичета на който повечето завиждат. някой момичета се дразнят щото не изглеждат така или пък завиждат за дрехите който те немогат да имат :? ..после се получава ситуация в която биват мразени и от там им измислят думи като..лигли,надути,глупави, ъпи.. :? всъщност са обикновенни момичета който се грижат за вида си и се обличат модерно а не като някой други които :?
аз също изглеждам така и да ме наричат кифла не ми пука :? ;-)

lilnat
02-01-2010, 07:38
Ами Кифли- са момичета на който повечето завиждат. някой момичета се дразнят щото не изглеждат така или пък завиждат за дрехите който те немогат да имат :? ..после се получава ситуация в която биват мразени и от там им измислят думи като..лигли,надути,глупави, ъпи.. :? всъщност са обикновенни момичета който се грижат за вида си и се обличат модерно а не като някой други които :?
аз също изглеждам така и да ме наричат кифла не ми пука :?
+++1
Просто грозните момичета измислят прякори, на тези които спазват лична хигиена и съчетават дрехите си цветово. В някои случаи може да си сложат молив и спирала и вече са кифли. ;) :-)

Zarity
02-01-2010, 07:44
Аз не мога да разбера от де го измислихте тва кифли...
Ние си им викаме просто п*тки :-D


Ами Кифли- са момичета на който повечето завиждат. някой момичета се дразнят щото не изглеждат така или пък завиждат за дрехите който те немогат да имат :? ..после се получава ситуация в която биват мразени и от там им измислят думи като..лигли,надути,глупави, ъпи.. :? всъщност са обикновенни момичета който се грижат за вида си и се обличат модерно а не като някой други които :?
аз също изглеждам така и да ме наричат кифла не ми пука :?

А ето това е кифла,или както го наричате-смята,че всички й завиждат ;-)

DaemonBoy
02-01-2010, 07:54
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.

+1 :)
+импулс и в него много снимки на нея (полугола) и фешън гаджето и..
Всъщност кифлите много се доближават до фешъните (да..да ония с дрешките и джуките..аа и цайситр, разбира се)
Това е най-точното им описание.

justwondering
02-01-2010, 08:50
Аз под "кифла" разбирам (освен хубавата закуска, разбира се) надуто момиче, най-често с тонове грим и яко топирана коса.

cherrygloss
02-01-2010, 09:11
Аз разбирам надменна и проста к***а със 2 пръста грим.

ecstazy
02-01-2010, 09:45
Аз разбирам надменна и проста к***а със 2 пръста грим. ;-) :?

Chacho
02-01-2010, 10:04
Не знам, дали може да питам в тази тема, но какво е баклава (не яденето)?

Shadowsogirl
02-01-2010, 14:03
Баклава ли ? И такова ли има вече?

SmilezZz
02-01-2010, 14:14
Баклава ли ? И такова ли има вече?

+++

По темата:Всеки "възприема и разбира" думата по различен начин..Но извода е - надуто момиче,с високо самочувствие..И с един тон грим

И аз мисля така..С тези дрехи,гримове си вдигат самочувствието и започват да се правят на "голямата работа"..Мислят,че имат много приятели,но всъщност нямат /или поне не се разбира,защото не може да се разбере - дали са й приятел/ка заради външността,или заради характера..

Не съм съгласна с sladkoff - добре,нямам нищо против да се грижат за външността си (и аз се грижа 8),обаче в границите на нормалното..Не прекалявам с грима,като си сложа 1 тон фон дьо тен,пудра и т.н.+не им завиждам..Просто понякога им се дразня,когато идват и се заяждат сами с хората :?

LoveRetroMusic
02-01-2010, 15:43
7 DAYS MAX С ШОКОЛАД!!! :smt007

mey_si
02-01-2010, 16:50
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.
Защо хубавите момичета с пари,хубави дрехи и популярност да са КИФЛИ ?!Според мене този термин е произлязъл от някой доста комплексиран човек ;)

bubolecheto
02-01-2010, 16:59
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/
++ :grin: :D

DevlLady666
02-01-2010, 17:40
Ами Кифли- са момичета на който повечето завиждат. някой момичета се дразнят щото не изглеждат така или пък завиждат за дрехите който те немогат да имат :? ..после се получава ситуация в която биват мразени и от там им измислят думи като..лигли,надути,глупави, ъпи.. :? всъщност са обикновенни момичета който се грижат за вида си и се обличат модерно а не като някой други които :?
аз също изглеждам така и да ме наричат кифла не ми пука :?
+++1
Просто грозните момичета измислят прякори, на тези които спазват лична хигиена и съчетават дрехите си цветово. В някои случаи може да си сложат молив и спирала и вече са кифли. ;) :-)
А аз съм си много хубава, спазвам всякаква хигиена, обличам се много добре (естествено не с адидас или найк) Оправям си косата, но не нося фешън цайси, нямам регистрации в импулс, ахаи ецт.. да..гримирам се и въпреки това НЕ съм кифла.. Прави разлика, момиче или там квото си. Кифлите си правят от "модерните снимки" с джуките и по бельо.. Както казах вече с "очилца".. Те се доблжават до фешъните, но не са точно като тях.. Фешъните не винаги са чалгари и кухи зелки, а просто обличащи се с шалченца, много цветни дрешки и сайси, топирани коси (което пак е прилика с кифлата) и кецове (отново цветни).. Някои дори бъркат фешъните с емотата, скейтърите..КИФЛИТЕ са безмозъчни малки пикли, които си мислят, че щом имат гаЖе(че и по няколко), света е в краката им!
Момичетата които държат на външния си вид не са кифли.
В заключение..Вие сте кифли и затова ги защитавате или сте просто тъпи.. :D

babyto92
02-02-2010, 07:56
Ми някма малка лигла :D в повечето случаи облечено доста курвенско :D ии мн надута иии мн мн мн грим :D Ама мн се дразна като ми кажат кифла :D аз мн рядко нося грим ии е тъпо да кажеш,чекато някой се поддържа е кифла :D Както някой беше казал някой чул-недочул и вече само тая дума използва :lol:

lilnat
02-02-2010, 19:31
Ами Кифли- са момичета на който повечето завиждат. някой момичета се дразнят щото не изглеждат така или пък завиждат за дрехите който те немогат да имат :? ..после се получава ситуация в която биват мразени и от там им измислят думи като..лигли,надути,глупави, ъпи.. :? всъщност са обикновенни момичета който се грижат за вида си и се обличат модерно а не като някой други които :?
аз също изглеждам така и да ме наричат кифла не ми пука :?
+++1
Просто грозните момичета измислят прякори, на тези които спазват лична хигиена и съчетават дрехите си цветово. В някои случаи може да си сложат молив и спирала и вече са кифли. ;) :-)
А аз съм си много хубава, спазвам всякаква хигиена, обличам се много добре (естествено не с адидас или найк) Оправям си косата, но не нося фешън цайси, нямам регистрации в импулс, ахаи ецт.. да..гримирам се и въпреки това НЕ съм кифла.. Прави разлика, момиче или там квото си. Кифлите си правят от "модерните снимки" с джуките и по бельо.. Както казах вече с "очилца".. Те се доблжават до фешъните, но не са точно като тях.. Фешъните не винаги са чалгари и кухи зелки, а просто обличащи се с шалченца, много цветни дрешки и сайси, топирани коси (което пак е прилика с кифлата) и кецове (отново цветни).. Някои дори бъркат фешъните с емотата, скейтърите..КИФЛИТЕ са безмозъчни малки пикли, които си мислят, че щом имат гаЖе(че и по няколко), света е в краката им!
Момичетата които държат на външния си вид не са кифли.
В заключение..Вие сте кифли и затова ги защитавате или сте просто тъпи.. :D

O моля ти са не си оригинална. Kифла са вика на всеки който са е изкъпал и привел вид за училище и това го казват задръстените зубарки от завист, за да могат да се самоуспокоят че те не са толкова зле и са над тея момичета по които момчетата си падат. И това на зубарките им се струва "курвенско". О Боже ! Момиче което уважава външния си вид и се целува с момче освен, че е кифла е и курва !! :Х Как може. Въобще не е нормално в пубертета да харесваш себе си и други момчета - ти си КИФЛА. А за ония които прекрачват границата има вече редица определения - надута, надменна, нагла, пропаднала, уличница !

DevlLady666
02-02-2010, 19:37
O моля ти са не си оригинална. Kифла са вика на всеки който са е изкъпал и привел вид за училище и това го казват задръстените зубарки от завист, за да могат да се самоуспокоят че те не са толкова зле и са над тея момичета по които момчетата си падат. И това на зубарките им се струва "курвенско". О Боже ! Момиче което уважава външния си вид и се целува с момче освен, че е кифла е и к***а !! :Х Как може. Въобще не е нормално в пубертета да харесваш себе си и други момчета - ти си КИФЛА. А за ония които прекрачват границата има вече редица определения - надута, надменна, нагла, пропаднала, уличница , КИФЛА?!?! !

onestar
02-02-2010, 19:42
Може би някое надуто малко момиченце, носещо и хвалещо се с разни шарени дрешки и всякакви дранкулки.
Хвалещо се още с популярност, сексапил, "бройки", парички и тн...
И да не забравим самочувствието, което гордо показва, но... без покритие.
Защо хубавите момичета с пари,хубави дрехи и популярност да са КИФЛИ ?!Според мене този термин е произлязъл от някой доста комплексиран човек ;)
Защото повечето не могат да се задоволят само с това. Самочувствието им се вдига до степен, до която цял живот да живеят, няма да успеят да покрият. И тъй като не могат да привлекат "мъжко" внимание с нищо друго, освен с чупки и голи баджаци, започват да се държат ку*венски. А изреченията им са нещо от сорта на "Десо, ма, иди ми донеси сенките, чи грима ми са размаза" при това на висок наситен с присмехи тон.
Тези момиченца дразнят... и да, кифли са.

Chacho
02-02-2010, 21:52
Въобще не е нормално в пубертета да харесваш себе си и други момчета - ти си КИФЛА.

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

TheOnee
02-03-2010, 08:44
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/
++ :grin: :D :razz:

KaRaMeLcHe7
02-06-2010, 14:47
Не знам, дали може да питам в тази тема, но какво е баклава (не яденето)?

ОМГ ... Ти ме убии :razz:

BlankInfinity
02-06-2010, 15:03
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/
+ ;-)

psych0
02-06-2010, 16:25
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

Stellsy
02-06-2010, 17:33
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

+1 :-D

Auby
02-06-2010, 22:03
80% от момичетата :?

BlueKnife
02-06-2010, 22:10
що ли ми се струва, че задаваш въпрос, на който знаеш отговора..

yozii
02-06-2010, 22:43
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

uBuTo
02-07-2010, 15:46
на мене тва ми звучи адски тъпо и потръсно .. чувала съм на момичетата които слушали чалга им викали така .. :D в стз няма такъв синдром за сега :-D :-D

Chacho
02-07-2010, 16:18
на мене тва ми звучи адски тъпо и потръсно .. чувала съм на момичетата които слушали чалга им викали така .. :D в стз няма такъв синдром за сега :-D :-D

Блазе ти.

RememberxMe
02-07-2010, 18:11
Според мен тези надути и лигави хора не са кифлите ,а фешъните.. Защо ли? Те са точно тези с голямото самочувствие ии те са точно тея лигавите ,щото си мислят ,че като носят марковите дрешки от мола вече са ацки велики.. Вие определяте думата кифла по скоро като фешън.. Това си е мое виждане де.. И другото което е ,незнам кой я измисли тая тъпа дума.. Ква кифла къв козунак кви 5 леа? :? Според мен тая дума изобщо не тряя да бъде използвана! Както казах хората с много грим ,топираните коси и самочувствието до небето според мен за фешъните.. А кифлите са курвите.. 8-) Но защо за бога да не я нарека курва , та вече моля ти се кифла ще и викам.. цт ! :-D

MichellePhan
02-07-2010, 18:26
ее...аз да не си напиша мнението 8-) Всички +1 :D

danibebi
02-08-2010, 19:19
що ли ми се струва, че задаваш въпрос, на който знаеш отговора..

нормално е да го знам :lol: но исках да чуя и вашето мнение :grin:

nestea95
02-08-2010, 19:23
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/
Абсолютно правилно!

BeezyJey
02-08-2010, 19:47
Кифла..ами според мене кифлите са тези гърлчитъъ ,които се мислят за нещо повече от другите, въобще тия дет се заяждат със сички други ,само щото са "задръстени" .. Да ти имам и тъпите кифли .. :? :? :?

nymphadora
02-09-2010, 06:39
мисля,че вече са в изобилие и всеки ги знае какви са :wink:

FuCkInBuBbLeGuM
02-09-2010, 07:06
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

Мда. За жалост доста голяма част от момичетата са такива, а на всичкото отгоре има и момчета :lol:

uBuTo
02-12-2010, 16:23
на мен момичетата "кифли" не ми пречат, защото до голяма степен и аз съм такава .. но мноооого ме дразнят момчетата "кифли" :razz: :razz:

meganet
02-19-2010, 23:08
много грим+голямо самочувствие+подигравки към "задръстените"+ шматкане със фешъните момчета= на кифла :D :D това е рецептата by meganet ;d

charmy
02-20-2010, 10:10
Кифлата е надута,глезена,много много нагрримирана,мисли се за велика...

darsit0
02-20-2010, 16:52
Надута,в повече случай кичозно облечена,с много грим,мисли се за велика,популярна е и е тъпа :/

+++++++

кратко, точно, ясно и.... най-вече вярно :D аз едни такива така ги затапих :D да не ви казвам че ще почна да спамя, пък не обичам :D :D :D

Iria
02-20-2010, 18:13
Хаха, на мен един .. ми каза, че съм безпълнежна кифла.. :-D :-D :-D :D :D :D :razz:

Force_bladeR
02-20-2010, 21:55
Да не забравяме очилата (щорите), които са по-голями от гърдите им..