PDA

View Full Version : Малки като пъпчици по дупето



alixinkaa
01-30-2010, 19:49
здравейте на всички ! На 16 години съм и наскоро забелязах,че имам малки пъпчици по дупето и външната горна част на бедрата :( Преди мисля , че и да съм имала са били сравнително малко.. Нито ме сърбят , нито болят .. Нямат връх, смисъл не са за стискане. Ужасно дразнещи са и незнам какво да правя . Не сам ходила на дерматолог . Исках първо да получа няколко мнения . Кажете , ако някой също е имал такива ! И мнения какво да правя ! Мерсии :*:*

ImmortalSportFreak
01-30-2010, 20:52
Предполагам от повече седене са ти се получили.. ако седиш много-- нямам представа.Ако искаш върви на дерматолог.

alixinkaa
01-30-2010, 21:15
между другото .. не прекарвам повече време от останалите седнала .. Незнам .. на даскало .. на кафе и вкъщи .. но ходя доста ! незнам но наистина ме побъркват .. не съм свикнала така,тъй като спазвам доста добра хигиена :(

ImmortalSportFreak
01-30-2010, 21:21
Обриви някакви са ти се получили.. Да не би да се обличаш по-дебело и да ти се получава спарване?

SmilezZz
01-31-2010, 10:33
Ми отиди на дерматолог..
А някъде в форума,бях прочела,че крем Здраве помагал за тези пъпчици

DeinStern
01-31-2010, 15:30
Ми отиди на дерматолог..
А някъде в форума,бях прочела,че крем Здраве помагал за тези пъпчици

Да, така е. Преди време една приятелка ми сподели, че има, и започна да ги маже със "Здраве", и след 2 седмици някъде ги беше премахнала.