PDA

View Full Version : Андреа – Певица на Novator.biz за 2009 година



vichevv
01-30-2010, 20:22
Скъпи читатели, време е да обявим най-тържествено резултатите от гласуването за певица на годината. Потребителите на Novator.biz опредилаха за, че най-достойна в категорията, е красивата блондинка, вдигнала летвата на всички свои колежки, скандалната АНДРЕА.

“Дай ми всичко”, “Мен си търсил”, “Излъжи ме” и дуетите й с Кости – “Избирам теб”, “Употребена” са част от хитовете на певицата, покорила класациите, на редица медии.

В гласуването участваха 24 537 поп-фолк читатели на Novator.biz. Близо 50% избраха именно АНДРЕА да бъде певица на годината.

Гордо можем да заявим, че към днешна дата, сайтът ни е с най-много посещения от всички информационни поп-фолк сайтове. Всеки месец близо 110 000 хиляди читатели следят новостите в бранша именно ТУК.

Ние сме много възмутени, че Андреа не е номинирана за певица на годината на наградите на ТЕЛЕВИЗИЯ ПЛАНЕТА. Пожелаваме й успех в другите номинации.

Линк към статията : http://novator.biz/muzika/6502-andrea-pevica-na-2009.html

SuperBadSuperFresh
01-30-2010, 20:35
Ние сме много възмутени, че Андреа не е номинирана за певица на годината на наградите на ТЕЛЕВИЗИЯ ПЛАНЕТА. Пожелаваме й успех в другите номинации.

Кои,по дяволите,сме ние?!?

billytalent
01-31-2010, 15:01
Певица :razz:

cookie_master
01-31-2010, 15:40
:lol: :lol: :lol: