PDA

View Full Version : подарък за Свети Валентин



ivet00
01-30-2010, 20:26
Здравейте!Наближава Свети Валентин и съм решила да купя на моя приятел плюшено сърце.Искам да напиша на него имената ни и някакъв текст и се чудя по какъв начин да стане това. :roll: Мисля си че най-добе ще стане ако се избродира,но незнам къде мога да го занеса за да ми го направят. Може би на шивач?Ако някой знае къде правят такива неща или има други идеи моля да ми помогне :)

DesSsi
01-30-2010, 20:39
мии отиди и питай направо някоя шивачка сиг ще ти напрай тва което искаш :)

Romance
01-30-2010, 21:23
Момчетата не се кефят на плюшени сърца!
Особено ако е на възраст +16

3oPuTy
01-30-2010, 23:30
Момчетата не се кефят на плюшени сърца!
Особено ако е на възраст +16
Ти пък как така реши,че ВСИЧКИ момчета на тоя свят не се кефят на плюшени сърца?!
ВСЯКО момче,което наистина обича половинката си би се изкефило и на нещо толкова банално като плюшеното сърце ... най-вече ако е като това,което авторката описва!Все пак едва ли много момичета са се сетили да подарят подобно нещо на половинките си ...


По темата:
Както казаха и по-горе - отиди и питай :)
Все някоя ще може да го направи,но остава въпроса дали на теб ще ти хареса крайния резултат ... :)

Chiba
01-31-2010, 01:52
Резачка :booooomb: :D :D 8)

BaXyPu4ePBa
01-31-2010, 01:53
Ами аз лично бих се радвал на едно Мачете (това е един много як голям нож) и един голям свински бут да си го кълцам.

Hilary_
01-31-2010, 06:23
Момчетата не се кефят на плюшени сърца!
Особено ако е на възраст +16

оо груба грешка .. на два пъти съм подарявала сърца (едното беше огромно, другото по - малко и изчистено) и двете момчета се зарадваха адски много ..

По темата: Питай някоя шивачка ..

Romance
01-31-2010, 06:55
^ ясно е, че няма да ти каже 'ебати тъпия подарък'.. ще го сложи някъде, където като идеш да го виждаш, но и на такова място където да не му се пречка..
Реално те не ги харесват, но ги приемат заради половинките си.

3oPuTy
01-31-2010, 07:07
^ Пак те питам ... Как така реши,че абсолютно всички момчета не харесват подобни подаръци?!
Това,че ти си била с такива момчета,не означава,че ВСИЧКИ са такива ... :?
Моя приятел (например) би се изкефил и на нещо малко и просто,само защото еот мен ... А сърце с имената ни и някакво послание със сигурност ще го трогне много,без значение,че сърцето е банален подарък ...
А и не мисля,че само моето гадже (и бившите ми приятели) би оценило подобен подарък!!!

Hilary_
01-31-2010, 07:20
^ Пак те питам ... Как така реши,че абсолютно всички момчета не харесват подобни подаръци?!
Това,че ти си била с такива момчета,не означава,че ВСИЧКИ са такива ... :?
true ..

Стига с тия общи знаменатели .. не можеш да знаеш дали се е харесало или не на МОИТЕ момчета .. остави ме аз да ги познавам и да знам какво им харесва и какво не!!! :? Тъпо ще да е всеки следващ подарък да е плюшена играчка, но не и ако се случи веднъж ..

sunshinepp
01-31-2010, 07:27
^ ясно е, че няма да ти каже 'ебати тъпия подарък'.. ще го сложи някъде, където като идеш да го виждаш, но и на такова място където да не му се пречка..
Реално те не ги харесват, но ги приемат заради половинките си.


и аз не съм съгласна с теб . . едно момче сам си поиска плюшката ;) не съм му я предлагала дори, той каза искам нещо плюшено . . така, че не можеш да говориш за всички :)

ifilinnchica
01-31-2010, 11:47
Аз пък празнувам Трифон Зарезан :D .. Подарете ми 1 кило ракия и ще съм много доволна .. :-D

soul1199
01-31-2010, 12:38
^ Пак те питам ... Как така реши,че абсолютно всички момчета не харесват подобни подаръци?!
Това,че ти си била с такива момчета,не означава,че ВСИЧКИ са такива ... :?
true ..

Стига с тия общи знаменатели .. не можеш да знаеш дали се е харесало или не на МОИТЕ момчета .. остави ме аз да ги познавам и да знам какво им харесва и какво не!!! :? Тъпо ще да е всеки следващ подарък да е плюшена играчка, но не и ако се случи веднъж ..именно

sunshine773
01-31-2010, 15:01
И пак почти никой не даде отговор по темата. Не съм сигурна обаче май в office 1 правеха надписи на всякакви повърхности по поръчка

DisturbiaV
01-31-2010, 15:10
За това дали момчетата харесват плюшени играчки не знам.Лично моят приятел е по-луд и от мене по плюшки.

Освен шивачка,можеш да отидеш в фото и освен надпис и снимка може да сложиш,което ще е страхотно :)