PDA

View Full Version : Немога вече...



des1t000
01-31-2010, 07:34
Ей хора писна ми вече, с приятелят ми сме заедно от година и 2 месеца почти.. в последните 3-4 месеца само с караме, разделяме, събираме и т.н..Незнам какво и кога се промени но той е коренна противоположност на момчето, което срещнах в началото.Сега всяка наша среща е кавга и сълзи... Просто не издържам а ужасно много го обичам.Той е от София аз съм от Ботевград, разстоянието не е пречка, виждаме се през ден постоянно си говорим и пишем..Но някъде нещо се изгуби..Искам да го върна искам си предишното момче...Толкова много пъти се опитвах да говоря с него, той започва да се сърди и да се цупи..Например вчера дойде до нас и всичко ОК...До момента в който го попитах, как са майка му и баща му, не ги бях виждала една седмица.Той ми каза, че не ме засяга как са те и нямам право да питам..Разбирам да сме от месец-два заедно.. но толова време.Питах го дали иска да се разделим, той каза аз те обичам не искам, ще ме търпиш.Правих много опити, но без никакъв смисъл.. В други ден правим година и 3-ри месеца, и незнам какво да направя.. Искам някакъв съвет, да изляза от тази безизходица.. :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :neutral: :neutral:

sunshinepp
01-31-2010, 07:38
казвала ли си му как се чувстваш?
И,че не си длъжна да го търпиш. . може да го обичаш, но всичко си има пределна точка ! Ако моето момче ми беше казало това, щях да стана и да си тръгна или да го изгоня , ако е в нас!

И все пак говори с него, може да има нещо което го мъчи . . нещо което се притеснява да ти каже . . опитай да разбереш , може само да спечелиш :) :-) !

Hilary_
01-31-2010, 07:43
"аз те обичам .. ще ме търпиш" :shock: :shock:
Според теб това думи на момче, което те обича ли са? Ако е така наистина защо да не направи малко усилия и да се промени откъм държание.. :? Сърдел се? И за какво се сърди? Задай му въпроса кое е по - добре да се сърди, че искаш да си оправите отношенията или за това, че няма да сте заедно ако продължава така? :? Виж .. твоята история малко ми напомня за един човек, с който бяхме по същия начин .. от година натам започнахме само караници, сърденици .. много зле беше! Не пожела да говорим .. а когато го правех не ме чуваше и знаеше само неговото .. не искам да те разтройвам, но не виждаш ли старание и приемане за даденост от другата страна + ежедневни караници му се вижда края .. :? А колкото това с надеждата ти, че ще се оправи .. опитай! Ако се получи .. пак добре .. ако не няма какво да се мъчиш .. тежко е знам, но е по - тежко да продължавате така ..

des1t000
01-31-2010, 08:17
колкоо опити правих... но до никъде не стигам.А не искам да го загубя, но наистина е много объркано.Започвам да говоря той прави физиономии и се заяжда.Даже майка му наскоро ме пита как мога все още да го търпя, посъветва ме да спра да го търся и да му угаждам за малко, за да се осъзнае но уви действаше точно 2 пъти.. сърцето ми се разкъсва :cry: :smt086 :smt086 :smt086

InloVeGirl27
01-31-2010, 08:17
Казал ти е,че ще го търпиш?? :shock:Според мен се държи нагло.Твърди,че те обича-ми да го покаже! Ако така продължи и занапред-по-добре да се разделите,няма значение дали го обичаш или не! Явно не е бил искрен с теб в началото и сега ти ще съжаляваш... :( :-)

Paintbolista
01-31-2010, 08:56
Според мен не се обичате а просто сте свикнали заедно. Наближава ви крайя на връзката ви , съжелявам :(

3oPuTy
01-31-2010, 09:22
Първо казваш,че сте заедно от ПОЧТИ година и два месеца ... После,че в други ден правите година и три месеца ... Май и ти не знаеш вече 8-)


По темата:Да си се замисляла,че може да има някакви проблеми в семейството и за това да не е в настроение и да не му се говори за техните?! :-o

maybelinee
01-31-2010, 09:38
Първо казваш,че сте заедно от ПОЧТИ година и два месеца ... После,че в други ден правите година и три месеца ... Май и ти не знаеш вече 8-)


По темата:Да си се замисляла,че може да има някакви проблеми в семейството и за това да не е в настроение и да не му се говори за техните?! :-o
може да си има семейни проблеми и да не иска да узнаеш...но ако те обича не би се държал така нагло и би ти обяснил ..

BlueParadise
01-31-2010, 09:57
Доста грубо ти го и казал :( ... Но кажи му сериозно без да се притесняваш или по-точно постави ми ултиматум - ако не станеш предишното момче в което се влюбих се струхувам,че ще е време да се разделим и ако наистина те обича,ще го направи...Наистина е трудно да го направиш това защото любовта е нещо меко казано страхотно,неземно,мистерия ,но някой път се искат жертви...явно той има сериозен проблем който го мъчи...или просто се е променил ей така (и тово се случва някой път)

П.С. На теб в този момент ти трябва тази песен | D2 - Не мога да спра да те обичам

Пожелавам ти искрено всичко да се оправи ! :smt059

des1t000
01-31-2010, 11:32
проблеми в семейството няма, има проблеми с приятелите си /по точно един/ и проблем с колата си.. но това не е причина защото имаш проблеми и преди :? ... Казвала съм му многократно как се чувствам и какво ми е той се прави, че не ме чува.. и по телефона да му кажа той затваря.. по скайпа се прави, че не го чете..вече наистина незнам>като дойде ще му кажа всичко, пък ако иска да ме чуе, после да не каже аз не знаех..

summerinthecity
01-31-2010, 11:54
Извинявай, че ти го казвам така директно, ама ти си просто една малка марионетка и си си втълпила, че не можеш без него. Явно тоя глупак излиза по-умен от тебе, тъй като упражнява "сила" над тебе безпроблемно. Ти си зависима от него, той от тебе - НЕ. Вземи се осъзнай, забий си два шамара или помоли някой друг да го направи и ГО ОСТАВЯЙ ТОЯ БОКЛУК.
Точно, когато му кажеш, че това е края, той ще се осъзнае и ще се върне старото ти момче. Според мен обаче, ти не трябва да му обръщаш внимание, поне известно време, за да се осъзнае малко, иначе отново ще потвърдиш "тезата" му, че си изкл. наивна и лесна. :?

moon_flower
01-31-2010, 12:19
Ей хора писна ми вече, с приятелят ми сме заедно от година и 2 месеца почти.. в последните 3-4 месеца само с караме, разделяме, събираме и т.н..Незнам какво и кога се промени но той е коренна противоположност на момчето, което срещнах в началото.Сега всяка наша среща е кавга и сълзи... Просто не издържам а ужасно много го обичам.Той е от София аз съм от Ботевград, разстоянието не е пречка, виждаме се през ден постоянно си говорим и пишем..Но някъде нещо се изгуби..Искам да го върна искам си предишното момче...Толкова много пъти се опитвах да говоря с него, той започва да се сърди и да се цупи..Например вчера дойде до нас и всичко ОК...До момента в който го попитах, как са майка му и баща му, не ги бях виждала една седмица.Той ми каза, че не ме засяга как са те и нямам право да питам..Разбирам да сме от месец-два заедно.. но толова време.Питах го дали иска да се разделим, той каза аз те обичам не искам, ще ме търпиш.Правих много опити, но без никакъв смисъл.. В други ден правим година и 3-ри месеца, и незнам какво да направя.. Искам някакъв съвет, да изляза от тази безизходица.. :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :neutral: :neutral:
Напълно те разбирам,защото преживях същото.Бяхме заедно една година,но в последния месец само се карахме и аз сложих край на връзката ни.След това обаче осъзнах,че съм направила голяма грешка и той се върна при мен,но ме скъса след няколко дни с оправданието,че вече чувствата му не били същите.Прекарахме в скандали и рев последния месец,точно както вие двамата,но ето че преди седмица и нещо поговорихме и се оказа,че той е осъзнал колко му липсвам и отново сме заедно.Сега нещата са коренно различни-не се караме за глупости и връзката ни е значително по-здрава.Затова може би бих те посъветвала да се разделите за малко,макар че звучи ужасяващо.Ако той те обича и иска да си част от живота му ще те потърси и ще ти го покаже. :)

tfoitakuchka
01-31-2010, 12:29
Или може би просто вече връзката ви е станала безинтересна и е време за ново начало:)

soul1199
01-31-2010, 12:32
казвала ли си му как се чувстваш?
И,че не си длъжна да го търпиш. . може да го обичаш, но всичко си има пределна точка ! Ако моето момче ми беше казало това, щях да стана и да си тръгна или да го изгоня , ако е в нас!

И все пак говори с него, може да има нещо което го мъчи . . нещо което се притеснява да ти каже . . опитай да разбереш , може само да спечелиш :) :-) !

ivcheto0o
01-31-2010, 13:44
Казал ти е,че ще го търпиш?? :shock:Според мен се държи нагло.Твърди,че те обича-ми да го покаже! Ако така продължи и занапред-по-добре да се разделите,няма значение дали го обичаш или не! Явно не е бил искрен с теб в началото и сега ти ще съжаляваш... :( :-)

LoveHurT
01-31-2010, 13:59
Повече от очевидно е че сте си омръзнали .. дайте си малко почивка и след седмица, две говорете пак.. но през тоя период гледайте възможно най-малко да се чувате, пишете и т.н. Ако не издържи, то е ясно какви са му чувствата ;)

m1nik
01-31-2010, 13:59
Явно има проблеми в семейството...просто бъди до него..и това е..всичко рано или късно ще утихне, ако съдя по това, което си написала.

:)