PDA

View Full Version : Имам проблем, моля ви посъветвайте ме!



Pantofka8457
01-31-2010, 08:41
Здравейте :) имам един проблем, за пръв път правих секс преди седмица тогава го правихме час и нещо и нито един от двамата не свърши а мен ме боля страшно много през почти цялото време (нямах ципа и кръв) и послле дори 2 дни след това ме наболяваше. Предположих, че е нормално за първи път и вчера (седмица по- късно) отново го правихме час, дори и позата сменихме и в началото не ме боля но към края пак почна да ме боли и спряхме (заболя ме нещо отвънка, смисал не вътре в мен а самото влагалище) и пак нито eдиния не свърши :( :( втория път не вярвам да е било от притеснение, понеже си личеше че и двамата се бяхме отпуснали :? Моля ви споделете от какво мислите се получава така или дайте някои съвет.. доста съм се притеснила :(
Благодаря ви предварително :-) ии предварително се ивинявам ако темата е в грешен раздел, не е написана правилно или нещо такова но за пръв път пускам и не са ми много ясни тези неща :-D

krem4et0
01-31-2010, 08:45
На първо място, не е нужно в началото на половия си живот, да имаш толкова дълги сношения. Нормално е да чувстваш болка. Ако не си ползвала предмети, с които да мастурбираш, влагалището ти е още свито и подобен "обем" е нехарактерен за него. Ако не си възбудена, може да си суха и да се претъркаш. Изобщо моят личен съвет е първите ти полови актове да са по-кратки. Може той да свърши и по други начини.

DaemonBoy
01-31-2010, 08:54
По-скоро мисля че пресъхваш.Ползвайте някакъв лубрикант.

Pantofka8457
01-31-2010, 09:22
ами и на двамата ни беше за пръв път, и аз поне не знаех че не е хубаво да е толкова дълго в началото мислех, че докато не свършим а ние не свършвахме ии.. :( а и за претъркването сте прави получава се :(

SmilezZz
01-31-2010, 09:56
По-скоро мисля че пресъхваш.Ползвайте някакъв лубрикант.

Pantofka8457
01-31-2010, 10:22
благодаря ви много, ясно ми стана защо ме е боляло така :) ноо все пак защо не свършваме толкова време или поне той само? това не разбирам.. :(

playboyche
01-31-2010, 10:27
По-скоро мисля че пресъхваш.Ползвайте някакъв лубрикант.

SmilezZz
01-31-2010, 10:35
благодаря ви много, ясно ми стана защо ме е боляло така :) ноо все пак защо не свършваме толкова време или поне той само? това не разбирам.. :(

Ами може да е от притеснението..Или не сте възбудени достатъчно 8)

VampirePrincess93
01-31-2010, 10:46
По-скоро мисля че пресъхваш.Ползвайте някакъв лубрикант.
+1

Pantofka8457
01-31-2010, 11:12
и да използвам докато съм пуснала тема да ви попитам. Значи сига се разрових из интернет за да преценя от мнения и тн. кой лубрикант е добър, и видях някалко мнения че са ползвали бебешко олио. та да попитам вредно ли е ако се полва бебешкото олио, аз и без това ще взимам лубрикант но ми е интересно дали ще ми стане нещо :?

Ecstasy
01-31-2010, 21:36
Не си била достатъчно възбудена.

Ecstasy
01-31-2010, 21:37
По-скоро мисля че пресъхваш.Ползвайте някакъв лубрикант.
+1

+1

t0d1t0
01-31-2010, 21:49
малко орална по някое време няма да е лоша.

LoveHurT
01-31-2010, 22:27
А кой казва, че винаги момичетата свършват? Повечето пъти са симулации, за да не се сдуха партньора. При теб е нормално.. все пак само 2 пъти сте го правили.

djipsito
02-01-2010, 00:02
и да използвам докато съм пуснала тема да ви попитам. Значи сига се разрових из интернет за да преценя от мнения и тн. кой лубрикант е добър, и видях някалко мнения че са ползвали бебешко олио. та да попитам вредно ли е ако се полва бебешкото олио, аз и без това ще взимам лубрикант но ми е интересно дали ще ми стане нещо :?

Нищо няма да ти стане от бебешкото олио :)

jambo_bs
02-01-2010, 01:13
ами и на двамата ни беше за пръв път, и аз поне не знаех че не е хубаво да е толкова дълго в началото мислех, че докато не свършим а ние не свършвахме ии.. :( а и за претъркването сте прави получава се :(

и на двамата за първи път и момчето няма да свърши за час и нещо :D това е доста трудно.

ianchety
02-01-2010, 10:14
napalno normalno e da chuvstvash bolka ot nachaloto pri vseki e razlicho no tova shte do vreme prosto trqbva da sviknesh malko i togava nqmada imash nikakvi problemi

Pantofka8457
02-01-2010, 11:46
малко орална по някое време няма да е лоша. ами и това правихме и при първия и при втория път без аз на него де :)
LoveHurT Пуснато на: Пон Фев 01, 2010 2:27 am Заглавие:

А кой казва, че винаги момичетата свършват? Повечето пъти са симулации, за да не се сдуха партньора. При теб е нормално.. все пак само 2 пъти сте го правили. - ами да прaва си напълно, но аз имах най-вече в предвид него понеже съм чувала, че първия път едва 10 мин. дори издържат момчетата, но да може да е бил притеснен а и не може от първите 2 пъти всичко да е иделно.. просто исках да си изясня тези нища за да не се плаша от тях :) надявам се всичко ще се нареди :-D
Ако няма кой да допълва нещо може да заключвате темата :)
Много благодарности на всички :-)