PDA

View Full Version : Дали съм постъпила добре кото му казах.. :(



mrafka
01-31-2010, 09:23
Значи искам да споделя и ако можете да ми кажете какво да правя..Приятелката ми ходи с едно момче, което адски много държи на нея, обаче тя беше готова да излезе с друг( с него са излизали и преди). Приятеля и- П. подозираше за това, защото тъкмо се бяха скарали заради въпросния- Д. И тя щеше да излезе с Д. и щеше да направи голяма грешка, затова аз трябваше по някакъв начин да я спра. Опитах с думи, но не ставаше... И затова казах на П., да я пази, защото ще направи грешката.. И така той разбра, че тя го е лъгала, че повече няма да се занимава с Д. и т.н.... И аз му казвах това, което тя мисли да направи.. Почувстах се длъжна да го направя, защото тя не беше честна спрямо него, а и към себе си от части. П. ме молеше да му кажа какво мисли да прави.. И така всичко беше ок, тя не подозираше, че П. вече знае.. Той говори с нея( тя не знаеше, че аз съм му казала) и тя му обеща повече да не говори с Д. никви смс-и, нищо.. Обаче отидохме до диското и тя ми каза "Имам забрана да припарвам до Д., амааа нали зн." Отидохме до кенефите и аз я питах "Защо ще излизаш с Д. след като имаш П." "Ам за кефф". И аз казах на П. После отидохме на кафе ии там той видя всиички смс- и от Д. и видя че са си звъняли.. Тогава вече се ядаса и когата аз си тръгнах той излезе след мен.. Отидохме до у тях.. Той ми даде подаръка и за рд- то и каза, че вс. свършва, ние не можем да я разубедим да не излезе с Д. И такаа.. Обаче те снощи излязоха и са говорили( с приятеля и) и са се сдобрили, обаче той ме е издънил, че съм му казала това, което тя ми е казвала и сега тя ми е сърдита и ядосана.. Казах и, че съм го направила за нейно добро. Поне сега между нея и П. всичко е ок и няма да излезе с Д. Обоче на мене ми е адски сърдита. Какво да правя.. как да и обясня, че не е права да ми се сърди и че щи ми благодори задето см спряла грешката и. :( :(


п.с.- съжелявам зо обърканата история, ако нещо не се разбира питайте

3oPuTy
01-31-2010, 09:31
1.Ти си тъпа патка ... К'ва си пък ти да се месиш в отношенията на хората?!Клщкарка ... Ник'ва приятелка не си й ... Момичето ти е споделяло,а ти си я портила :?
2.И к'во като излезе с Д.?!Никой не може да й забрани да излиза с други момчета ... А и това,че искат да се видят не означава,че ще направят нещо нередно :?
3.К'во толкова лошо е щял да й направи Д.,че така яростно я пазиш?!

maybelinee
01-31-2010, 09:35
в неините очи като приятелка не си постъпила добре.Тя ти споделя а ти я издаваш.Остави я сама да си троши главата щом много знае сега да се сърди .Не е трябвало изобщо да се бъркаш за да не ти се сърди на теб сега :)

BlueParadise
01-31-2010, 09:37
супер неморално... аз като имам приятелка си излизам и с други момичета, и тя с др момчета,но просто си имаме доверие...пък и аз не бих издънил никога приятел така...като направи крешка ще осъзнае,че наистина е трябвало до те послуша.. Докато не се опариш,няма да разбереш..

напиши заглавието правилно

LadyDi
01-31-2010, 09:39
Не си постъпила добре. Грешката си е била нейна, но ти не си ничий съдник, за да преценяваш дали има или няма право да постъпи така. Още повече да се намесваш в нейната връзка.
Съвсем на място ти е сърдита и ти, ако си разумен човек, не би се и опитвала да я убедиш, че си постъпила добре, защото не е така. Стой настрана. Ако приятелството ви е силно - ще се сдобрите. Ако не е - започвай да свикваш с мисълта, че си я загубила.

niquetamere
01-31-2010, 09:46
Добре си постъпила! Тая е курва и е правилно момчето да знае,че ще ходи да се ебе с Д.! Ти не знаеш, но аз ще ти кажа - влюбена си в П. :lol:

buuu
01-31-2010, 09:48
не си постъпЕла правилно . тъпа си . къде са месиш в чужди работи ?!

nymphadora
01-31-2010, 10:20
а ти кой от двамата харесваш?щот тва не си го направила от добра душа-или Д-то,или П-то са ти хванали окото

vagarious
01-31-2010, 10:28
Добре си постъпила! Тая е к***а и е правилно момчето да знае,че ще ходи да се е** с Д.! Ти не знаеш, но аз ще ти кажа - влюбена си в П. :lol:

loveUpeps4o
01-31-2010, 10:31
а ти кой от двамата харесваш?щот тва не си го направила от добра душа-или Д-то,или П-то са ти хванали окото
+1 Уместен въпрос. :o

mrafka
01-31-2010, 10:37
Не харесвам нито единия от двамата! Просто П. ми се молше да му кажа истината! Каза ми "Знам че си и приятелка, но моля ти се кажи ми истината. Постъпи като човек и погладни нещата от страни" И не съм му изпортвала всичко дословно, а му намекнах какво става.

balu4ka
01-31-2010, 10:52
Ами за всяка направена грешка си търпим последствията :)

soul1199
01-31-2010, 12:19
1.Ти си тъпа патка ... К'ва си пък ти да се месиш в отношенията на хората?!Клщкарка ... Ник'ва приятелка не си й ... Момичето ти е споделяло,а ти си я портила :?
2.И к'во като излезе с Д.?!Никой не може да й забрани да излиза с други момчета ... А и това,че искат да се видят не означава,че ще направят нещо нередно :?
3.К'во толкова лошо е щял да й направи Д.,че така яростно я пазиш?!и аз така мисля

eatshitsfuckinbitchezhah
01-31-2010, 12:25
Добре си постъпила
ами представи си се бяха разделили
ти си им помогнала
с приятелката ще се оправите и това е :)

SoStarstruck
01-31-2010, 14:38
Така става като се мешаш,и то толкова нагло в на хората работите.. Аз имам една приятелка,която е голяма кръшкачка(честно казано),но никога не я издавам на гаджето й. Все пак ми е приятелка,колкото и да е щура,винаги съм на нейна страна.

^^ И попринцип винаги така става - влюбените се сдобряват и веднага всеки си признава кой какво им е казвал. Глупаво от твоя страна .. да не се досетиш,че те са скарани,ама до някое време.После се сдобряват и виновната излизаш ти. Уж да помогнеш,а пък.. Наивността не се лекува,за съжаление..

gret4ety
01-31-2010, 14:45
Ами друг път не си бъркай носа където не трябва. След като въпросният Д. изобщо не е пречел по никакъв начин на П. защо по дяволите си му казала. Приятелката ти е щяла да излезе с Д. да се позабавлява и да си продължи щастливата връзка с П. Така само си им развалила добрите отношения. Аз имах напълно същия случай, и то даже момчето изневеряваше на момичето и момичето изневеряваше на момчето. И двамата са ми приятели но на никого нищо не казах. Сега съм си чиста и никой за нищо не ми се сърди =;

malkazlatna
01-31-2010, 14:50
значи молбите на П. са по-важни за теб отколкото приятелството ти с момичето? :( ти май наистина харесваш единия от двамата... и какво издъни приятелката си, тя се сдобри с фр. и и ся ти си виновната..Просто не се меси вече в толкова лични неща! и няма никаква гаранция,че тя няма да се вижда с Д.

LiRRRa
01-31-2010, 15:13
Леле да ви имах и приятелството . . .
От какъв зор им се бъркаш в работите ? Влюбена си в П. ? . . . Защото и аз така си мисля, както и всички по-горе, които споменаха това предположение.
И дори и така да е, подреди си приоритетите, защото ако твърдиш /и си мислиш/, че приятелството ти с това момиче е над всичко, дълбоко си се заблудила.
И тя не е много от умните явно, щом за кеф ходи да кръшка с други момчета, при положение, че П. държи на нея. /поне така си мисля от описаната ситуация/ . . .
Но си изясни много добре - Тя или П. ?! На кой държиш повече и т.н.
И повече никога не се меси така в нечий взаимоотношения, защото без друго, винаги накрая виновната ще си ти.

:?

mrafka
01-31-2010, 16:17
Колкото и да ме упреквате, благодаря ви! За всяка глупост човек си търпи последствията.. Сега аз мога единствено да разбера ква глупачка съм и колко съм наивна.. Просто постъпката ми е била необмислена и тъпа..Дано след тази тъпа грешка се науча къде да си пъхам носа.. Глупачка такава! :? :?

BloomF
01-31-2010, 16:20
Що се забъркваш във филми? Остави ги. А и като излезе с другия, откъде си толкова сигурна, че ще изневери на приятеля си? Може да е искала да излезе с него просто като фр.

mrafka
01-31-2010, 16:33
Ако искаше да излезе с него като фр нямаше да я спра..И я спирам, защото Д. иска от нея само 1- секс :(

T91
01-31-2010, 16:57
Не харесвам нито единия от двамата! Просто П. ми се молше да му кажа истината! Каза ми "Знам че си и приятелка, но моля ти се кажи ми истината. Постъпи като човек и погладни нещата от страни" И не съм му изпортвала всичко дословно, а му намекнах какво става.

Браво ,че има хора като теб . Може да ти казват доносник , както искат да те наричат , но си направила нещо добро . В този случай ти си постъпила по-достойно от приятелката си .

BloodyGoddess
01-31-2010, 17:37
Моя съвет - зарежи я не си заслужава. Ако ти беше истинска приятелка щеше да те попита защо си го направила и да си поговорите и да те изслуша, а не да ти се прави на п**** :-o

onestar
01-31-2010, 18:54
Трябвало е всичко да си остане м/у теб и приятелката ти. Можеше да й дадеш съвет, да си кажеш мнението, но не и да я издаваш да П. Все пак тя си има глава на раменете - нека мисли. Пък като направи грешка - ще се поучи.

Сега единствето, което ти остава е да се надяваш, че приятелката ти ще те потърси (ти не й се втикай).
Успех.. :wink:

gabi_94
01-31-2010, 19:19
Аз пък мисля, че си постъпила добре, жалко че П. е клюкар и е казал на приятелката ти, жалко и че ти май харесваш П., а даже и не го осъзнаваш, мислиш си, че се радваш за тях, нека са щастливи, но подсъзнанието ти мисли по друг начин и тайничко се надяваш П. да се раздели с нея...Може и да не се надяваш, но със сигурност не си му го казала само за да бъдеш честна и да му отвориш очите... Сега сиг ще отречеш, но ще видиш след известно време, като гледам как вървят нещата те ще скъсат...И ти по друг начин ще погледнеш на П. Сигурно сега няма да ми повярваш, ноо времето ще ти покаже...Иначе мисля, че си постъпила правилно, дори да те обиждат, че си клюкарка...

BloomF
01-31-2010, 21:15
Ако искаше да излезе с него като фр нямаше да я спра..И я спирам, защото Д. иска от нея само 1- секс :(

Тя ако е умна ще се досети и ще му бие шута, а ако е тъпа ще направи грешка и после ще си носи последствията, но поне ще си вземе поука!