PDA

View Full Version : ФИТНЕС - РАСТЕЖ



Johney
01-31-2010, 10:32
Здравейте, аз съм на 14 - 165 см. , 50 килограма. Аз и няколко приятеля решихме да ходим на фитнес, колкото да поддържаме форма. Тренирам и футбол, но искам да оформя горната част на тялото ми. Притеснявам се дали натоварването в такава форма ще забави или евентуално ще спре растежа ми? Отбелязвам , че не правя упражнения над глава със лост и клек.


П.С. Надявам се да подходите сериозно към въпроса ми... Моля, без обидни коментари относно години , ръст и килограми .

KadifWerewolf
02-01-2010, 01:18
Не, мога да ти кажа, че порастнах повече от мойте приятели, който не ходят на фитнес. Също така правя всякакви упражнения.. клекове, мъртви тяги..
Това е много добре, че се грижиш за тялото си, още по-хубаво е, че почваш на тая възраст, мисля, че е подходящо.

batkodoki
02-03-2010, 02:49
Здравейте, аз съм на 14 - 165 см. , 50 килограма. Аз и няколко приятеля решихме да ходим на фитнес, колкото да поддържаме форма. Тренирам и футбол, но искам да оформя горната част на тялото ми. Притеснявам се дали натоварването в такава форма ще забави или евентуално ще спре растежа ми? Отбелязвам , че не правя упражнения над глава със лост и клек.


П.С. Надявам се да подходите сериозно към въпроса ми... Моля, без обидни коментари относно години , ръст и килограми .

не виждам защо релацията "години-ръст-килограми" някой би подложил на обиден коментар при твоите данни :)

нищо лошо няма щом този род активност те влече. важното е да стоиш МНОГО ДАЛЕЧЕ от "безвредните" "протеини, витамини, etc...." с които в "залата" ще се опитат да те зарибят!!!

SkiCatA
02-03-2010, 16:07
И аз се занимавам с фитнес.И аз съм на 14, но съм 64 кила и аз съм 165 см. висок.От много време се занимавам с фитнес-едни по-големи от мене приятели ми обясняваха упражненията.Супер е, че искаш да ходиш на фитнес - само гледай да изпълняваш правилно упражненията. :) :) :)