PDA

View Full Version : Как се получи между вас .,, ?



misslowe
01-31-2010, 10:46
Който не му е проблем да сподели .. как се запознал с неговата половина .. как са тръгналии .. беше ли в романтична обстановкаа .. ?? :grin: е ако искате разкажете .. :---) :smt055

SmilezZz
01-31-2010, 11:13
Бяха ни запознали общи приятели..
Но чесно да кажа,запознахме се доста странно..Постоянно се карахме - но изведнъж нещо стана и се влюбихме.. :D
Не беше в много романтична обстановка.. :D :D

justonegirlwithonehope
01-31-2010, 11:18
Гледал профила в импулс на най-добрия ми приятел, понеже са съученици и приятели, видял че съм му писала сърца и от там направил връзка, че ходя с него.Питал го за мен и той обянсил, че всъщност съм най-добрата му приятелка и няма нищо между нас.. уговорили се въпросния ми приятел да ни запознае и така излязохме, обаче аз тогава си имах приятел :D иии такаа първоначално бяхме приятели, опознахме се и аз се разделих с приятеля ми и се събрах с това момче и така вечее почти 2 месеца сме си щастливиии :smt007

Hilary_
01-31-2010, 11:33
Запознахме се от форума в една от темите посредством смапче .. :oops: после той ми писа на лично, от там си разменихме скайповете .. минаха 2 месеца и той пожела да се видим .. така и стана и от тук нататък вече е ясно .. :-| :D :D

3oPuTy
01-31-2010, 11:38
Миии от 2 години бяхме в съседни класове,но даже и "Здрасти" не си казвахме :-D В края на 11 клас отидохме на една екскурзия,организирана от Европейския съюз :) Първата вечер само му се разкрещях,защото към 23:30ч. тъкмо навихме директорката да не ни вади от басейна и нашия направи бомба до нея :-D Кретенчето малко ... Заради него ни се наложи да си съберем нещата и да се махнем от водния бар :? Баси ужаса :?
На другия ден тръгнахме към Габрово ... Малко по-назад в автобуса едни приятели играеха карти и моята приятелка,която беше до мен реши да отиде да играе и така му се наложи да седне до мен :-D Аз тъкмо си бях надула музиката и четях някоя от книгите за убитите босове (не помня коя точно :-D ) и той почна да ме закача :-D Полигавихме се ... Т'ва-онова ... В Габрово валеше адски силен дъжд и той ми даде суичара си (еххх кавалера ми той 8-) ),после ми помогна с куфарите :-D ... И така цял ден по пътищата ... На края стигнахме в Шумен,настанихме се в хотела и отидохме да поплуваме (така де другите да плуват,а аз да се лакирам,защото имам страх от дълбочини) ... Да обаче к'во стана и реших и аз да вляза ... За мое огромно нещастие водата беше ледена,а и беше доста дълбоко (аз съм 1.67 ... значи е било към 1.50,а това за мен е доооста) ... И в един момент супер много се паникьосах,защото ми стана студено и ми беше трудно да дишам ... Моя дойде и ме гушна,вдигна ме и ме изкара от басейна :-D (моят спасител :lol: :-) ) ... Същия ден един приятел имаше Р.Д. и решихме да се съберем 5-6 човека да се почерпим за негово здраве :) Бяхме в нашата стая и по едно време седнахме да гледаме някакъв филм :-D Ние двамата естествено трябваше да сме на едно легло ... Първите 10-15 минути беше голяма борба кой да се облегне на възглавницата и на края той спечели,а аз се гушнах в него :-D На другия ден имахме няколко часа да се разходим из града ... Аз отново бях много тънко облечена и той пак ми даде суичъра си (още тогава почнаха да ни бъзикат 8-) ) ... После се прибрахме в града ни,разменихме си скайповете ... Той ми пишеше през 3-4 дена,няколко пъти ми звънеше да ме чуе как съм ... Постепенно започнахме да си пишем всеки ден по над 7-8 часа :-D Към края на ноември го бъзикнах 2-3 пъти,че трябва да излезем някой път да пием по нещо и на 3-я път той взе,че се появи пред нас :-D Разходихме се извън града ... После отидохме с колата на крепостта :) Виждахме целия град и беше адски готино,защото наоколо беше тъмно,а пред нас виждахме само светлините на Сс и на съседния румънски град :) :oops: Лафихме си,разлигавихме се,гъделичкахме се ... Даже и се бихме (на шега естествено) и малко преди да си тръгнем той ме целуна с думите "Ако ти е неприятно само ми кажи и спирам!" ... :oops: След това излизахме още няколко пъти в продължение на една седмица и чак тогава събрахме смелост да говорим за тия неща ... До тогава и двамата си мислехме,че тия целувки само за нас самит са нещо повече,а за човека срещу нас са просто ей така за разнообразие :-D
И така ... :-D Еххх пак изписах цял роман,но като се сетя за тази екскурзия и ми идва музата да пиша ... :D

InloVeGirl27
01-31-2010, 11:45
^Много е романтично :-) Особено когато те е извадил от басейна...ЕЕееха

3oPuTy
01-31-2010, 11:51
^Много е романтично :-) Особено когато те е извадил от басейна...ЕЕееха
Хич не ми беше романтично на мен :lol: Час и нещо не спрях да треперя :lol: ... И като за капак на нашия етаж нямаше топла вода и ходих да се къпя в неговата стая и момчето,с което беше за малко да влезе при мен в банята,защото не разбрал,че съм там :shock: :lol:

InloVeGirl27
01-31-2010, 12:10
^Много е романтично :-) Особено когато те е извадил от басейна...ЕЕееха
Хич не ми беше романтично на мен :lol: Час и нещо не спрях да треперя :lol: ... И като за капак на нашия етаж нямаше топла вода и ходих да се къпя в неговата стая и момчето,с което беше за малко да влезе при мен в банята,защото не разбрал,че съм там :shock: :lol:

Ехааа,егати и завръзката! Милата,сигурно ти е било тежко... :-)

3oPuTy
01-31-2010, 12:14
^Много е романтично :-) Особено когато те е извадил от басейна...ЕЕееха
Хич не ми беше романтично на мен :lol: Час и нещо не спрях да треперя :lol: ... И като за капак на нашия етаж нямаше топла вода и ходих да се къпя в неговата стая и момчето,с което беше за малко да влезе при мен в банята,защото не разбрал,че съм там :shock: :lol:

Ехааа,егати и завръзката! Милата,сигурно ти е било тежко... :-)
Честно казано ми беше смешно :lol: На другия ден в автобуса само за тия трагикомични ситуации говорихме :D

misslowe
01-31-2010, 12:23
Миии от 2 години бяхме в съседни класове,но даже и "Здрасти" не си казвахме :-D В края на 11 клас отидохме на една екскурзия,организирана от Европейския съюз :) Първата вечер само му се разкрещях,защото към 23:30ч. тъкмо навихме директорката да не ни вади от басейна и нашия направи бомба до нея :-D Кретенчето малко ... Заради него ни се наложи да си съберем нещата и да се махнем от водния бар :? Баси ужаса :?
На другия ден тръгнахме към Габрово ... Малко по-назад в автобуса едни приятели играеха карти и моята приятелка,която беше до мен реши да отиде да играе и така му се наложи да седне до мен :-D Аз тъкмо си бях надула музиката и четях някоя от книгите за убитите босове (не помня коя точно :-D ) и той почна да ме закача :-D Полигавихме се ... Т'ва-онова ... В Габрово валеше адски силен дъжд и той ми даде суичара си (еххх кавалера ми той 8-) ),после ми помогна с куфарите :-D ... И така цял ден по пътищата ... На края стигнахме в Шумен,настанихме се в хотела и отидохме да поплуваме (така де другите да плуват,а аз да се лакирам,защото имам страх от дълбочини) ... Да обаче к'во стана и реших и аз да вляза ... За мое огромно нещастие водата беше ледена,а и беше доста дълбоко (аз съм 1.67 ... значи е било към 1.50,а това за мен е доооста) ... И в един момент супер много се паникьосах,защото ми стана студено и ми беше трудно да дишам ... Моя дойде и ме гушна,вдигна ме и ме изкара от басейна :-D (моят спасител :lol: :-) ) ... Същия ден един приятел имаше Р.Д. и решихме да се съберем 5-6 човека да се почерпим за негово здраве :) Бяхме в нашата стая и по едно време седнахме да гледаме някакъв филм :-D Ние двамата естествено трябваше да сме на едно легло ... Първите 10-15 минути беше голяма борба кой да се облегне на възглавницата и на края той спечели,а аз се гушнах в него :-D На другия ден имахме няколко часа да се разходим из града ... Аз отново бях много тънко облечена и той пак ми даде суичъра си (още тогава почнаха да ни бъзикат 8-) ) ... После се прибрахме в града ни,разменихме си скайповете ... Той ми пишеше през 3-4 дена,няколко пъти ми звънеше да ме чуе как съм ... Постепенно започнахме да си пишем всеки ден по над 7-8 часа :-D Към края на ноември го бъзикнах 2-3 пъти,че трябва да излезем някой път да пием по нещо и на 3-я път той взе,че се появи пред нас :-D Разходихме се извън града ... После отидохме с колата на крепостта :) Виждахме целия град и беше адски готино,защото наоколо беше тъмно,а пред нас виждахме само светлините на Сс и на съседния румънски град :) :oops: Лафихме си,разлигавихме се,гъделичкахме се ... Даже и се бихме (на шега естествено) и малко преди да си тръгнем той ме целуна с думите "Ако ти е неприятно само ми кажи и спирам!" ... :oops: След това излизахме още няколко пъти в продължение на една седмица и чак тогава събрахме смелост да говорим за тия неща ... До тогава и двамата си мислехме,че тия целувки само за нас самит са нещо повече,а за човека срещу нас са просто ей така за разнообразие :-D
И така ... :-D Еххх пак изписах цял роман,но като се сетя за тази екскурзия и ми идва музата да пиша ... :D

Хах .. многоо якоо .. .и романтичнооо :-)

Аз ще напиша също после .. сега излзиамм .. :D

soul1199
01-31-2010, 12:28
Миии от 2 години бяхме в съседни класове,но даже и "Здрасти" не си казвахме :-D В края на 11 клас отидохме на една екскурзия,организирана от Европейския съюз :) Първата вечер само му се разкрещях,защото към 23:30ч. тъкмо навихме директорката да не ни вади от басейна и нашия направи бомба до нея :-D Кретенчето малко ... Заради него ни се наложи да си съберем нещата и да се махнем от водния бар :? Баси ужаса :?
На другия ден тръгнахме към Габрово ... Малко по-назад в автобуса едни приятели играеха карти и моята приятелка,която беше до мен реши да отиде да играе и така му се наложи да седне до мен :-D Аз тъкмо си бях надула музиката и четях някоя от книгите за убитите босове (не помня коя точно :-D ) и той почна да ме закача :-D Полигавихме се ... Т'ва-онова ... В Габрово валеше адски силен дъжд и той ми даде суичара си (еххх кавалера ми той 8-) ),после ми помогна с куфарите :-D ... И така цял ден по пътищата ... На края стигнахме в Шумен,настанихме се в хотела и отидохме да поплуваме (така де другите да плуват,а аз да се лакирам,защото имам страх от дълбочини) ... Да обаче к'во стана и реших и аз да вляза ... За мое огромно нещастие водата беше ледена,а и беше доста дълбоко (аз съм 1.67 ... значи е било към 1.50,а това за мен е доооста) ... И в един момент супер много се паникьосах,защото ми стана студено и ми беше трудно да дишам ... Моя дойде и ме гушна,вдигна ме и ме изкара от басейна :-D (моят спасител :lol: :-) ) ... Същия ден един приятел имаше Р.Д. и решихме да се съберем 5-6 човека да се почерпим за негово здраве :) Бяхме в нашата стая и по едно време седнахме да гледаме някакъв филм :-D Ние двамата естествено трябваше да сме на едно легло ... Първите 10-15 минути беше голяма борба кой да се облегне на възглавницата и на края той спечели,а аз се гушнах в него :-D На другия ден имахме няколко часа да се разходим из града ... Аз отново бях много тънко облечена и той пак ми даде суичъра си (още тогава почнаха да ни бъзикат 8-) ) ... После се прибрахме в града ни,разменихме си скайповете ... Той ми пишеше през 3-4 дена,няколко пъти ми звънеше да ме чуе как съм ... Постепенно започнахме да си пишем всеки ден по над 7-8 часа :-D Към края на ноември го бъзикнах 2-3 пъти,че трябва да излезем някой път да пием по нещо и на 3-я път той взе,че се появи пред нас :-D Разходихме се извън града ... После отидохме с колата на крепостта :) Виждахме целия град и беше адски готино,защото наоколо беше тъмно,а пред нас виждахме само светлините на Сс и на съседния румънски град :) :oops: Лафихме си,разлигавихме се,гъделичкахме се ... Даже и се бихме (на шега естествено) и малко преди да си тръгнем той ме целуна с думите "Ако ти е неприятно само ми кажи и спирам!" ... :oops: След това излизахме още няколко пъти в продължение на една седмица и чак тогава събрахме смелост да говорим за тия неща ... До тогава и двамата си мислехме,че тия целувки само за нас самит са нещо повече,а за човека срещу нас са просто ей така за разнообразие :-D
И така ... :-D Еххх пак изписах цял роман,но като се сетя за тази екскурзия и ми идва музата да пиша ... :Dех любов ^^
ся по темата:нямам си приятел 8-)

SmilezZz
01-31-2010, 12:35
3oPuTy наистина е много яко + романтично..Чесно казано,бих искала да преживея нещо такова:-)

m1nik
01-31-2010, 12:49
Много си го обичам, иначе запознанството беше доста кофти..няма да го описвам..все още се чувствам..досадна... :-o

3oPuTy
01-31-2010, 13:14
Благодаря момичета :smt003
И аз ви пожелавам да изпитате подобно нещо,защото наистина е много хубаво ... Най-вече сега,когато сме заедно и подхванем тази тема ... И като чуеш как половинката ти леко срамежливо ти признава,че еди-кога-си е направил еди-какво-си,само защото вече е имал симпатии към теб :-D Готино е :) А и хубавото при нас е,че преди да тръгнем бяхме станали много близки и си споделяхме адски много за тогавашните ни любовни терзания :) Даже му давах съвети за тогавашната му приятелка и благодарение на тези приказки се опознахме достатъчно добре за да сме сигурни,че между нас може да се получи наистина :) :-)
Ама айде стига сте ме обсъждали,а вземете разкажете и вие някоя интересна история :-D

Snickers
01-31-2010, 13:19
3oPuTy, като го прочетох ми стана едно такова... хубаво. :smt048

xoxi
01-31-2010, 13:21
Запознахме се в един сайт.
След това си писахме известно време и след вече почти 6 месеца взех, че се влюбих. Виждали се бяхме преди това веднъж-два пъти и на живо.
Не беше никак романтично 8-)

krisett0
02-06-2010, 20:19
Ами т0й е 1ви брат0вчед на една приятелка. Тя ни зап0зна с идеята да станем д0бри приятели...ние се п0душихме, харесахме се и ай в дерет0 с 2та крака :D :smt008 :smt057

XTREMEFREERIDE
02-06-2010, 20:38
Вече му бях казала довиждане, когато той хвана ръката ми и ме спря. За миг топли вълни обходиха цялото ми тяло. Тръпнех в очакване, а той беше толкова объркан. Зениците му в миг се уголемиха и заприличаха на големи черни дупки в безкрайно дълбоките му очи.
- Почакай. – каза той с треперещ глас и после замълча. Загледа се в кристално синьото небе, което излъчваше неповторимата искреност, вероятно скрита в душата му. Беше объркан, а думите бяха заседнали в гърлото му, като голяма бучка лед, заседнала в тясна бутилка ром. Не мина много време и той издаде звук.
- Ами.. – след което спря рязко. – Питах се, искаш ли да бъдеш с мен? - Е, най – сетне се осмели да ме попита.
Помислих за момент. Това беше шанс. Можех да го пропусна, но нима нямаше да остане въпросът – какво би могло да се случи?! Другият път, по който можех да поема беше с него. Този път, беше рискът. Знаех, че може би отново ще остана наранена. Това беше единственото нещо, което ме спря. Но не за дълго.
- Да. – отговорих с всички сили. Имах чувството, че крещях с цяло гърло, а той едва беше доловил гласа ми. Знам само едно – бях смела и рискувах. Не знаех какво би могло да се случи. Може би това щеше да е поредната игра на думи. Чувствах се като човече, изрязано от цветна хартия и окачено на конец. Сякаш не бях аз, а някой друг. Никога преди не бях предприемала нещо, от което на съм сигурна, какво ще се получи. Този път не слушах нито разума, нито сърцето си. Разумът казваше не. Сърцето ми беше по – мълчаливо от всякога. Тогава какво беше онова нещо, което ме накара да се съглася?! Може би това беше чувството, някой да е искрен с теб?! Вероятно имаше нещо в мен, което го впечатляваше и само фактът, че той искаше да бъде с мен, породи желанието ми аз да бъда с него. Но между нас все още стоеше някой. Да, това беше колелото му. Единствената черна преграда между нас в онзи слънчев ден. Той го премести, а след това просто ме прегърна. Не се бях чувствала по – сигурна преди. Не знаех какво да направя, дори ме беше страх да не объркам нещо. Не бях свикнала да използвам заучени фрази и клишета, не бях забавна, нито пък интересна. Чудих се известно време, може би половин секунда, която ми се стори цяла вечност. Най – накрая се паникьосах и казах много прибързано – Обичам те.
- Браво! – отговори ми той. Явно не знаеше какво да каже, или просто не е бил толкова високо в небето. Да, той явно беше стъпил здраво на земята и с двата си крака. Вече трябваше да му кажа чао. Трябваше да се прибирам, защото мама и тати бяха доста разярени, предполагам. Той отново ме спря. Вече не бях толкова напрегната, колкото в началото. Обърнах се и май даже се усмихнах. С онази леко изкривена на дясно усмивка. Ами да, моята си усмивка. Помоли ме да го целуна. Побиха ме тръпки. Ових ръце около врата му и се приближих. Затворих очи. Когато устните ми докоснаха неговите, ми се искаше моментът да не свършва.


Като чели беше вчера.

:smt007 :smt007

onestar
02-06-2010, 22:27
^^ Толкова е... сладко.

Обичайте се... :-)

FancyGirl
02-07-2010, 13:58
Един ден бях с едни приятели на центъра и той мина и аз бях много лигава и се развиках "ейй ти не си ли от импулс" и той ми се смееше на глупостта, но си бях лигаво момиче какво да се прави... И след това си писахме в импулс малко, той ми иска скайпа писахме си от време на време с по две думи и така. Засичали сме се на кафе сред общи приятели, но никога не съм си говорила е така сериозно нещо с него, просто си се лигавих или изобщо не му говорех. Сещам се веднъж бяхме пред моето училище и той имаше на телефона една връвка такава на нокиа и исках да ми я подари и беше мн яка, и той ми я даде но аз не я взех щото се чуствах нагла. След това се виждахме рядко по улицата и само на здравей-здрасти ко праиш и това е, нищо повече. Една вечер аз бях с един приятел и той беше на едно заведение и реши да си ходи с нас, бяхме в една посока и ме изпратиха нали двамата до нас, и ми каза да му пиша в скайпа като се прибера. Писах му, писахме доста на следващия ден пак си писахме и така от време на време си пишехме.След това той или аз предложихме да се видим за малко навънка, видяхме се, говорихме си той ми взе една снимка и мп4-то. След това почнахме да си пишем постоянно в скайп, но си бяхме само приятели, лигавихме се много, писахме си по цели нощи и така. Виках го всеки ден пред нас да се виждаме или преди да изляза аз или след като се прибера и така си стояхме на пейката и цял ден си лафехме, той идваше с мотора само като му се обадех и след 1 мин беше пред нас, зарязваше всичко и всички само за да дойде да ме види. Отначало го приемах само като приятел, можех да говоря с него, да споделям с него, да се лигавя с него, можех всичко.. но си го харесвах, смисъл аз винаги съм го харесвала, винаги ми е изглеждал свестен и мил, на външен вид е просто.. :oops: и харесвала съм си го но просто като приятел. След доста често виждане, писане по цели нощи, гушкане и т.н започнах да усещам, че не ми е само приятел, чаках с нетърпение да дойде времето в което ще го видя и ще го гушна и ще си говорим пак наще си лиготии. Усещах, че и при него е така, виждах го в очите му, усещаше се по начина по който ме прегръщаше, по начина по който бе целуваше по бузката но изгаряше да ме целуни по устните. Беше го страх да не го отблъсна, но една вечер ми каза, че ме харесва но искаше да говорим на живо на следващия ден. Е добре следващия ден дойде пред нас говорихме си, гушках го както обикновенно и той ми намекна за това ... мислех си "Ех, как искам да е забравил" а той "Тя май е забравила"... исках да съм с него, изгарях да го целуна.. изгарях да усещам прегръдките и целувките му всеки ден. След като дойде главния въпрос аз просто казах .. "Ами не мога" по свой лични причини, след което го целунах по усните той стрестнато ми отвърна и се отдръпнах, той стана и каза че си тръгва и докато го каза, вече си беше заминал.. но въпреки всичко му обещах, че аз ще съм до него и това няма да промени отношенията ни (тъпо клише, но наистина нямаше да го оставя сам). Писахме си вечерта като го обеждавах, че нищо не може да стане м/у нас.. на следващия ден ми писа "нали нямаше да ме оставяш сам, нали нищо нямаше да се променя.. какво стана" , но аз просто си мислех, че не иска да ме вижда и да говори с мен. Писахме си, писахме си... той ми каза, че се мъчи да стой далече от мен но не може и че има нужда от мен.. при мен също беше така, цял един ден не го бях чувала и виждала и се чуствах така сякаш съм го изгубила завинаги... Той ми предложи да се видим но беше с мотора, остави го на братовчед си и ме изпрати до нас, през целия път само се питахме един друг "какво прави" и това е.. стигнахме до нас и ме попита "ще се пребираш ли или ще си поговорим малко", и аз рабирасе му казах "да.. дойде до тук и ще те оставя да си отидеш.. Забрави !" Дойде до нас.. и инстинктивно го прегърнах и той ме стисна така силно, стояхме си така 5мин, обърнах се.. и го целунах този път той ми отвърна но аз не се отдръпнах, нямаше защо исках го.. исках да усещам устните му, исках да усещам тялото му, исках да усещам ръцето му по мен. Обърнах се.. казах му, че го обичам и че не мога да се правя сякаш няма нищо между нас.. защото имаше и аз го усещах имаше любов.. това нещо не можех да го скрия от себе си нито от него, знаех го, обичах го.. той ме обичаше.Нищо не можеше да ми отнеме това удоволствие, целунахме се, пръгръщахме се... гледахме небето, смяхме се. Беше незабравимо... изписах такъв роман..ноо.. го ОБИЧАМ ! :smt007