PDA

View Full Version : Какви кичури - на черна коса ?



SmilezZz
01-31-2010, 11:01
Здравейте !!!
С черна коса съм и искам да си направя някой и друг кичур - просто така, за разнообразие. Чудя се какъв цвят да бъдат.
Намерих няколко теми,но там повечето бяха за розовото..Но на мен лично не ми харесва розово,върху черно.. 8)
Спряла съм се на светло кафяв цвят - но дали биха стояли добре на черна коса..

И знам,че косата се изтощава много и ще ви помоля - да ми предложите някакви подхранващи продукти :) :) ..

Благодаря предварително :-)

rakiQ
01-31-2010, 11:03
според мен няма да седи каквито и да е кичури на черния цвят...

Molzinka
01-31-2010, 11:10
Незнам може би червено :)

POLLINA
01-31-2010, 11:14
:shock:
не ми харесва
пък и обезцветяване , боя дрън дрън..
що не си вградиш 7-8 да ти мине мерака и като решиш ще отидеш да ти ги махнат. ( не говоря за тези на клипс)
аз преди като бях с черна коса имах руси

Gllory
01-31-2010, 11:23
Може би нещо в кафяво, но не светло, нито път тъмно .. нещо средно. Иначе руси например мисля че ще е мн грозно (една приятелка имаше и не ми харесва) но наистина както казва POLLINA можеш да си вградиш няколко :)

terii
01-31-2010, 11:39
според мен няма да седи каквито и да е кичури на черния цвят...

и аз така мисля

POLLINA
01-31-2010, 11:41
руси вградени стоят добре
говоря за тънки

cookie_master
01-31-2010, 11:41
според мен няма да седи каквито и да е кичури на черния цвят...

и аз така мисляи аз :?

darrie
01-31-2010, 11:42
POLLINA е права. аз си бях направила руси на кестенява коса ... е резултата е на лице ..... косата ми е страшно изтощена и се чудя как да я оправям. е, то и пресата си казва думата, но все пак... в крайна сметка се боядисах с надеждата да не си личат, но те пак избиха ... и от година и половина се мъча да се оттърва от тях ........ :( поне косата ми вече е по-добре ... 8-)

Infinity
01-31-2010, 12:02
Тук има някакви шоколади кичури - харесва ми на мен.
http://i42.tinypic.com/rrnhw0.jpg
червени
http://i42.tinypic.com/2wcdtzp.jpg
руси кичури на черна коса аз не харесвам, но е въпрос на вкус

galu6a
01-31-2010, 12:06
Здравейте !!!
С черна коса съм и искам да си направя някой и друг кичур - просто така, за разнообразие. Чудя се какъв цвят да бъдат.
Намерих няколко теми,но там повечето бяха за розовото..Но на мен лично не ми харесва розово,върху черно.. 8)
Спряла съм се на светло кафяв цвят - но дали биха стояли добре на черна коса..

И знам,че косата се изтощава много и ще ви помоля - да ми предложите някакви подхранващи продукти :) :) ..

Благодаря предварително :-)

може да направиш катоандрея само ,че да сложеш русо

POLLINA
01-31-2010, 12:07
http://www.devacenter.net/images/zalep-kichur52.jpg

Molzinka
01-31-2010, 12:17
:shock: Незнам но според мен руси кичури на ЧЕРНА коса е супер грозноо :booooomb:

POLLINA
01-31-2010, 12:19
:booooomb:

billytalent
01-31-2010, 12:41
Руси кичури на черна коса не ми харесва,аз съм била на сини и червени и беше много хубаво 8-)

maybeline
01-31-2010, 13:03
не знам...но само ти казвам не прави грешка на черна коса да сложиш руси..

LoveHurT
01-31-2010, 13:52
Като цяло са доста демоде вече тея кичури. Виждала съм на черна само коса връхчетата да са боядисани червени, бели/руси. Не е грозно, дори е яко, защото е по-нестандартно..не като всеки втори едно и също.

DeinStern
01-31-2010, 14:17
На мен ми изглежда сладко на черна коса- сини, лилави или червени. Но не много- 3-4-5 кичура..

SmilezZz
01-31-2010, 15:09
Мерси много на всички за отговорите :-)

Така,намерих няколко комбинации,но пак не знам коя..
Това горе-долу ми хареса
http://images2.fanpop.com/images/photos/6500000/Emo-Girl-emo-6577130-544-640.jpg

Червено,на чера коса:
http://i3.photobucket.com/albums/y59/hairfiles8/RED/LONGER%20than%20shoulder/431373003_l.jpg

Руса http://i267.photobucket.com/albums/ii292/BloodyR_BellaS/emo_girl.jpg

И тази на бретона има май малко кафяво
http://www.emo365.com/uploaded_images/emo-haircuts-764831.jpg

Син кичур не можах да открия
:(

Иначе отново благодаря за отговорите :-)

DevilWish
02-01-2010, 17:18
^ първото ми харесва най- много.
И аз съм чернокоса и най-много ми харесва руси кичури и червени.но и тези розовите не са лоши. ;)
Но черна коса и рус бритон ми е ужасно противно ;)

therichbitch
02-01-2010, 17:20
червени естествено, ако ти ги направят хубаво и косата ти е чисто черна, става мн ефектно и красиво

eHoT4e
02-01-2010, 17:34
Аз съм с черна коса и преди време спонтанно реших да си направя червени кичури. Когато отидох при фризьорката и казах идеята ми, но нямаше хубав червен цвят. Аз исках малки алено червени кичурчета. Затова в последствие реших да си направя розови. Е.. трябва да ви кажа че фризьорката не си заслужаваше парите. Първо че изобщо косата ми когато я боядиса не й хвана черната боя (при положение че от години се боядисвам черно) и второ че супер ужасно ми разположи кичурите... после когато си правех косата ми отнемаше + 1час за оправяне на кичурите :Д Но като цяло съм фенка на черна коса с малки алено-червени кичури ... Ако искате мога да пусна и снимка няколко часа след като излязах от салона

sunshine955
02-01-2010, 17:45
според мен няма да седи каквито и да е кичури на черния цвят...

и аз така мисляи аз :?
+++

silwinka
02-01-2010, 17:51
лилав и син - уникално седят..от личен опит-страхотни са..

eHoT4e
02-01-2010, 17:55
лилав и син - уникално седят..от личен опит-страхотни са..


+1 за светло сини.. шантаво и сладурско :)

SmilezZz
02-01-2010, 18:08
eHoT4e ако може пусни една снимчица,че ми стана интересно как е станало :oops:

knadoi
02-01-2010, 18:46
според мен руси кичури на черна коса е грозно
и моята е черна направих си един голям лилав и всички мн го харесаха (:

cveteto96
02-03-2010, 13:32
eHoT4e ако може пусни една снимчица,че ми стана интересно как е станало :oops:

Да,наистина пусни една снимка..

Иначе и аз имам същия проблем..И не мога да реша - какъв цвят..
И да попитам - боята аз ли трябва да я донеса или там в фризьорския салон си има + колко долу-горе струва да си направиш кичури

eHoT4e
02-03-2010, 13:56
http://prikachi.com/images.php?files/1335994j.jpg

Съжалявам за лошото качество. Не е нужно да си носиш боя. Фризьорката си има. Но мисля че ако занесеш ще ти се смъкне от цената, но не съм сигурна. Но за кичурите по добре с нейна боя че не се знае дали ще стане. На мен това "осиране" ми излезе 65лв. Както казах и по-рано не си заслужаваше парите. Ако беше някоя която си знаеше работата щеше да стане много добре. И ако виждате дори косата ми не е черна.... :Д

Dimana99
02-03-2010, 14:03
Червени... розови

BeezyJey
02-03-2010, 14:12
Ако си направиш един червен ,някъде до бретона според мен ще е върха.. или като на снимката на Селена Гомез :) :grin:

petiam
02-03-2010, 14:37
червени :grin:

DqVoLsKoJeLaNiE
02-03-2010, 15:51
Предварително се извинявам, ако повтарям някого.

Препоръчвам ти: лилави, розови или сини кичури, много ефектно седят :)

http://i33.piczo.com/view/4/b/t/k/d/r/z/5/f/u/y/x/img/i312725922_89884_5.jpg <--- ето това ми хареса

Също така е червени кичури ще седят добре :)

Purplee
02-03-2010, 16:16
Според мен най-готино би се получило ако си направиш лилави,розови,сини(мисля че тъмно сини биха стояли по-добре) или червени,като на Селена Гомез.Ако искаш пък,пиши ми на лично да ти пратя един пик с лилави (нов потребител съм,и не мога да ти дам линк-а тук :) )
Но трябва да вземеш предвид това,каква ти е прическата,защото ако си примерно на етажи,можеш да си направиш кичури само на долният пласт,между пластовете,или на всичките,ако имаш и бритон трябва да решиш дали искаш да слагаш боя и на него :).Ако косата ти е равна навсякъде,можеш да си направиш равномерно разпръснати кичури.Също ще е готино ако си боядисаш краищата,вместо да си правиш кичури :P
Също ще е добре да решиш и колко кичура искаш и дали искаш да са истински или изкуствени (изкуствени се продават в аптеките 8-) )
Преди време реших да пробвам със изкуствени лилави кичури,тъй като повечето ми дрехи са лилави и сметнах,че ще бъде много яко (така и стана :D )
Най-важно е ти сама да решиш какво искаш,и по добре не се влияй от мнения като "О,това е демоде..." бла-бла-бла...Важно е твоето мнение-все пак косата си е твоя!Надявам се да съм помогнала :)
Успех с решаването :P

TeenSpirit
02-03-2010, 17:06
Руси кичури на черна коса не ми харесва,аз съм била на сини и червени и беше много хубаво 8-)

+
Червените кичури стоят много добре, но зависи как са направени.

petiam
02-03-2010, 17:37
Според мен най-готино би се получило ако си направиш лилави,розови,сини(мисля че тъмно сини биха стояли по-добре) или червени,като на Селена Гомез.Ако искаш пък,пиши ми на лично да ти пратя един пик с лилави (нов потребител съм,и не мога да ти дам линк-а тук :) )
Но трябва да вземеш предвид това,каква ти е прическата,защото ако си примерно на етажи,можеш да си направиш кичури само на долният пласт,между пластовете,или на всичките,ако имаш и бритон трябва да решиш дали искаш да слагаш боя и на него :).Ако косата ти е равна навсякъде,можеш да си направиш равномерно разпръснати кичури.Също ще е готино ако си боядисаш краищата,вместо да си правиш кичури :P
Също ще е добре да решиш и колко кичура искаш и дали искаш да са истински или изкуствени (изкуствени се продават в аптеките 8-) )
Преди време реших да пробвам със изкуствени лилави кичури,тъй като повечето ми дрехи са лилави и сметнах,че ще бъде много яко (така и стана :D )
Най-важно е ти сама да решиш какво искаш,и по добре не се влияй от мнения като "О,това е демоде..." бла-бла-бла...Важно е твоето мнение-все пак косата си е твоя!Надявам се да съм помогнала :)
Успех с решаването :P

тези изкуствените кичури колко горе - долу струват?

Purplee
02-03-2010, 17:54
първо зависи от къде ще ги купиш,как искаш да се поставят-в смис със щипцици,клипси,да се присадят към твоята коса...също така дали искаш да са от естестжен или изкуствен косъм :P вариантите са от 10лв изкуствен с щипка или клипса,до 200+ присадени от естествен косъм.(приблизително) и пак ти казвам мнооого зависи от къде ги взимаш :P

mOBSCENE
02-03-2010, 18:11
руси
два пръста след корена и няма да имаш проблеми