PDA

View Full Version : объркана



ifilinnchica
01-31-2010, 11:42
На скоро се запознах с едно момче. Много го харесвам, той също казва, че ме харесва, но не знае че аз го харесвам :-D Не съм сигурна в неговите думи и искам да знае за чувствата ми, а не знам как да му кажа ..

fc
01-31-2010, 11:51
Просто се забавлявайте заедно 8-) Той ще си свърши работата, щом ти е казал, че те харесва. Няма нищо лошо да му седнеш в краката и да го прегърнеш, даже е супер яко! След това може да очакваш целувка.

soul1199
01-31-2010, 12:34
целуни го,няма нужда от думи :)

onestar
01-31-2010, 12:44
^^ И аз мисля, че няма нужда от думи... покажи му го с действия. Усмихвай се, забавлявай се с него, прегърни го, поискай да се разходите някъде двамата - сигурна съм, че ще го забележи :)

tfoitakuchka
01-31-2010, 12:51
И защо не му вярваш?
Просто му го покажи и съм сигурна, че другото ще стане без обяснения - все пак и двамата се харесвате:)

m1nik
01-31-2010, 12:54
^^ И аз мисля, че няма нужда от думи... покажи му го с действия. Усмихвай се, забавлявай се с него, прегърни го, поискай да се разходите някъде двамата - сигурна съм, че ще го забележи :)

+++++

malkataver4e
01-31-2010, 13:04
em prosto se dr1j estestvenoo..tfa e nai vajnotoo...i ako toi te haresva tova e mn dobre naprimer ako sta izleznali zaka4ai se no ne kato dete idi go gu6ni sedni v nego i taka mu namekni ne6too i gotovoo ;)

myNameIsImmortal
01-31-2010, 16:36
какви момичета сте бре? :-o
как да покажеш на едно момче, че го харесваш.. има толкова много женски трикове, че просто няма да ми стигне поста за да ги изброя..
Не е въобще трудно..
Както горе казаха може направо с целувка, но ако искаш той да е инициатора за целувката, да сте на някое романтично място и т.н. можеш 1во да почнеш с леките закачки, използвай чара си - това е главното ти оръжие.. покажи му колко е чаровна усмивката ти и просто момчето няма да знае откъде му е дошло. Вече когато види, че не ти е безинтересен сам ще започне да дава иницатива, на която ти трябва да отвърнеш, а не да се правиш на недостъпна и да му казваш, че не го харесваш и т.н..
И начина не е само един, а безброй ;)

Успех.
Щом ти е казъл, че те харесва, то тогава нещата са лесни.
:)

BloodyGoddess
01-31-2010, 17:40
^^ И аз мисля, че няма нужда от думи... покажи му го с действия. Усмихвай се, забавлявай се с него, прегърни го, поискай да се разходите някъде двамата - сигурна съм, че ще го забележи :)

+++++
мхммм