PDA

View Full Version : Проблеми с теглото



iwety
01-31-2010, 14:08
Здравей те ! Почти на 15 години съм но имам проблем с теглото. Приятелите ми казват, че нямам но това не е така. Тежа 71 кг. и съм висока почти 1 и 70. Правела съм опити с чайове за отслабване, но ефект е нямало. Писнало ми е от подигравки и много други работи, затова сега съм твърдо решена да направя нещо по въпроса, но просто не знам как. Ако може да ми дадете някакъв съвет ще съм ви много благодарна ! :)

ImmortalSportFreak
01-31-2010, 15:10
Не е наднормено теглото ти но със сиг. имаш малко излишни кг.. :) Можеш да спортуваш... в зависимост от интересите ти се запиши на някакъв спорт.Не яж боклуци защото са доста калорични и вредни... Ае повече движение и ще стане.. ;) И без чайове;хапчета за отслабване;дъвки и подобни... вредни са.. :)

cherrygloss
01-31-2010, 15:39
Спорта е най-важен.Запиши се на нещо, което ти харесва и ще тренираш с удоволствие , а не на сила.Не яж пакетирани или полуготови храни, яж повечко плодове и пии вода. :) Успех!

DeinStern
01-31-2010, 16:21
Както казаха преди мен, спорт му е майката. :) И се опитай да наблегнеш на плодовете и зеленчуците, да хапнеш някоя супичка или подобно у вас, вместо да си купиш чипс и кола .. Пожелавам ти успех! :-)

iwety
01-31-2010, 18:24
Благодаря на всички ! Ще опитам естествено :) :-) :-)

KadifWerewolf
02-01-2010, 02:23
Не гледувай, тренирай.
Според килограмите бих казал, че имаш да свалиш от 5 до 20 килограма.. зависи от структурата на тялото ти..