PDA

View Full Version : Дънкии?? Помощ..



eminemfenka
01-31-2010, 13:13
Такаам взех си дънки.. обула съм ги точно 2 пъти.. и мамчето реши да ги изпере на ръка..да ама така ги изпра че се получиха 2 3 големи бяли петна а дънките са тъмно сиви.. изпра ги още един път .. Хм тоя път нищи не се получи :X Та понеже няма да ги обуя в никакъв случай така, а пък да ги захвърля ми е жал ;d Искам да си ги пребоядисам или поне белите петна.. Т'ва ми хрумна,да ама нито знам къде да ги нося,нито колко ще струва,нито колко време ще отнеме.. :-o :?

Някакви идеи?
От софия съм :)

LoveHurT
01-31-2010, 13:47
Можеш и сама, не е нужно да ги носиш някъде, а боя търси в магазините за прежда.

Goddess
01-31-2010, 13:51
На Красно село има за пребоядисване. И не е скъпо - 8 - 10 лева. :)

titinkaa
01-31-2010, 13:53
Според мен дънките са дефектни щом на първото пране са се образували петна,пък не вярвам да е от праха,що н епробваш да ги изпереш в пералнята може пък да се махнат петната,ако ли не ги боядисай или просто ги носи за вкъщи и си купи други за излизане

fenkatakrisi952
01-31-2010, 17:46
Според мен дънките са дефектни щом на първото пране са се образували петна,пък не вярвам да е от праха,що н епробваш да ги изпереш в пералнята може пък да се махнат петната,ако ли не ги боядисай или просто ги носи за вкъщи и си купи други за излизане

+1

Sintya
01-31-2010, 17:48
Отиди да ти ги пребоядисат, ще ти вземат около 5 лв ( за тези 2 петна ), иначе ако е от дънките, би трябвало да направиш рекламация. :?

eminemfenka
02-01-2010, 03:58
Не мисля,че е от дънките,защото 2рото пране нищо им нямаше.. :/
Но иначе,не мога да ги оставя за вкъщи,точно тези дънки доста ги търсих и накрая тваа.. . :-o а като ходя да търся в магазините за прежда,боя да взимам дънките нали 8-) да улуча цвета :)