PDA

View Full Version : Искам да питам...



MichellePhan
01-31-2010, 13:40
След като си направя такава прическа ще трябва ли да я оформям или след като се подстрижа ще си е така?Имам супер права коса и гъста коса.http://www.prikachi.com/files/1328624s.jpg

бтв:знам че е емовско,но аз не си слагам грим.Просто ми харесва прическата пък и е единствената,която ще ми отива като си пусна дълга косата :/

DesSsi
01-31-2010, 13:41
ми ще трябва да я топирваш малко 8)

POLLINA
01-31-2010, 13:42
първо ще трябва да се раделиш с гъстата си коса
трябва доста да се филира и изтъни.
казваш че е права, значи препдолагам няма да имаш нужда от преса.
малко топиране в корените, лак ии съвсем малко вакса за оформяне:)(може и без нея , ако не знаеш как се ползва)

SmilezZz
01-31-2010, 13:45
Както каза POLLINA - ще трябва да си филираш косата..
След като се подстрижеш - ще трябва лекичко да си я топираш :)

MichellePhan
01-31-2010, 13:47
първо ще трябва да се разделиш с гъстата си коса
трябва доста да се филира и изтъни.
казваш че е права, значи предполагам няма да имаш нужда от преса.
малко топиране в корените, лак и съвсем малко вакса за оформяне:)(може и без нея , ако не знаеш как се ползва)
А как да се топирам?Косата ми нали ще расте гъста :/ Имам предвид,че след като я филирам,тя няма да продължи да расте така 8-) Как да се науча :d имам лак за коса-черния на тафт

titinkaa
01-31-2010, 13:49
според мен щом ти е гъста косата не си я погубвай,заради тая прическа после като ти стане рядка ще съжаляваш

vagarious
01-31-2010, 13:52
според мен щом ти е гъста косата не си я погубвай,заради тая прическа после като ти стане рядка ще съжаляваш

Да, не прави грешката да си я филирваш.После ще ревеш за обем, който ще постигаш по вредни за косата начини.По-добре измисли нещо друго, но щом ти е гъста - не си я съсипвай. :?

MichellePhan
01-31-2010, 13:54
според мен щом ти е гъста косата не си я погубвай,заради тая прическа после като ти стане рядка ще съжаляваш

Да, не прави грешката да си я филираш.После ще ревеш за обем, който ще постигаш по вредни за косата начини.По-добре измисли нещо друго, но щом ти е гъста - не си я съсипвай. :?

Абе няма ли да расте гъста?Каква друга прическа :/ На мен ми отиват такива подобни....

MichellePhan
01-31-2010, 13:55
Как е изглежда ако не е филирана?Какво представлява това?(знам,че става по-тънка).Не може ли само в краищата,за да се получи онзи ефект по раменете и без да си съсипя косата?

vagarious
01-31-2010, 13:58
Ами филирането в повечето случаи,означава изтаняване(да не кажа във всички случаи).Тя ще расте гъста, нно щом искаш такива прически, трябва да се филира, и при всяко филиране, как мислиш, че ще бъдеш с гъста коса и с такава прическа!?Рабра ли какво исках да кажа, защото май не го обясних като хората?! :-o

MichellePhan
01-31-2010, 14:00
прическата е супер яка, бай дъ уей. и ще ти отива, виждала съм те, веднъж пусна снимка в Пресвета Кофа, ама после я изтри 8-) :-) :-)
:D Помислих,че нещо ме обиждаха там 8-) То казвали,че приличам на Hardball :D Ама ме е страх да не си разваля косата,че само т'ва ми липсва-рядка,сплескана коса :/

MichellePhan
01-31-2010, 14:02
Ами филирането в повечето случаи,означава изтаняване(да не кажа във всички случаи).Тя ще расте гъста, нно щом искаш такива прически, трябва да се филира, и при всяко филиране, как мислиш, че ще бъдеш с гъста коса и с такава прическа!?Рабра ли какво исках да кажа, защото май не го обясних като хората?! :-o
Е...аз бързо си сменям прическите :/ Ама имам мерак за тази :-) Сега най-добрата ми приятелка очаква с нетърпение да си я направя :D Много я хареса прическата :D

vagarious
01-31-2010, 14:05
Е нз..аз ако съм - няма да рискувам, да премахна обемната ми косичка. :? 8-)

MichellePhan
01-31-2010, 14:08
Е нз..аз ако съм - няма да рискувам, да премахна обемната ми косичка. :? 8-)
Ся като се замисля и след като гледах едно клипче за филиране разбрах,че съм била с филирана коса :/ .Тя моята коса е много обемна пък и аз използвам шампоани,които правят много пиана-косата ми става обемна :/.

Inn0cenCe
02-02-2010, 07:26
Моля те не го прави. Напрайх същата грешка да ми истанат косата (преди 2 години) и чак сега си я опрай и заприлича на нещо ;) . Просто много се съсипва и става суха и гадна, а обема й е 0 % :shock: ... Но все пак ти си решаваш ;) ....

Sunshin3
02-02-2010, 07:59
Ти не беше ли тази, дет търси прическа за приятелката си, която не иска бретон, а път тази прическа много й харесвала... :-o :D :D :D

Inn0cenCe
02-02-2010, 09:17
Ти не беше ли тази, дет търси прическа за приятелката си, която не иска бретон, а път тази прическа много й харесвала... :-o :D :D :D


Абе и на мен така ми се струва :lol: :lol: . Да ти имам приятелката :lol: .

sunshine955
02-02-2010, 15:01
много хубава прическа :) и щом ти е права косата :grin: и като е гъста че има обем, а надолу като е на пластове няма да има обем .. както на момичето от снимката.. :) но да не се получи така че като се подстрижеш да се начупи :D защото и моята като е дълга е права :)

silwinka
02-02-2010, 15:45
О..определено ще трябва топиране , за да се постигне този вид..
( ако искаш да ти е така нагоре ) предполагам , знаеш как се топира?! ( клипчета..vbox и т.н ) - мисля,че трябва доста да се изтъни..но все пак,за да е по-хубава прическата - използвай лак и преса..

DevilWish
02-02-2010, 15:55
Е нз..аз ако съм - няма да рискувам, да премахна обемната ми косичка. :? 8-)
така е ;)

MichellePhan
02-02-2010, 15:57
Ти не беше ли тази, дет търси прическа за приятелката си, която не иска бретон, а път тази прическа много й харесвала... :-o :D :D :D


Абе и на мен така ми се струва :lol: :lol: . Да ти имам приятелката :lol: .
Тя не ми бфф,а една друга ама и тази я хареса 8-) Ама за себе си не иска бретон....не обича просто