PDA

View Full Version : Френската любов води до рак



playboyche
01-31-2010, 15:03
Привържениците на френската любов лесно могат да пипнат рак на гърлото, смятат американски учени. В ерата на СПИН мнозина се обръщат към оралния секс, като го смятат за към по-малко рискована опция за интимни забавления. Но той, твърдят специалисти, не е безопасен. Въпреки че от “френска любов” не може да се забременее, то тя може да докара например... рак.
Като не забравяме и вече познатите болести, свързани с оралната любов: херпес, сифилис, гонорея и СПИН...
Това си е стряскаща новина, като се има предвид нарастващия брой на феновете на оралния секс пред класическия вариант.
Професор от Johns Hopkins отбелязва, че за 20 години процентът на пациентите му мъже, които са практикували орален секс, е нараснал от 50% на 75%, а при жените този процент е скочил от 25% на 75%. Това е голям брой хора, изложени на риск да развият рак на гърлото, освен останалите болести, предавани по полов път.
Ракът на гърлото обикновено засяга основата на езика, сливиците и задната част на гърлото. Тъй като се среща много рядко сред хора, които не пият и не пушат, симптомите – възпалено гърло, подути лимфни жлези – лесно се объркват, като забавят диагнозата и лечението.
Човешкият папилома вирус може да бъде открит в слюнката, урината, спермата и вагиналния секрет. Той се предава по полов път, чрез допира на кожата и вероятно – чрез контакт “уста-в уста”. Специалистите смятат, че 50% от водещите активен сексуален живот се заразяват. Всъщност, болшинството от хората, които правят секс, в някакъв етап са в контакт с вируса. За щастие, в повечето случаи, имунната система го елиминира. Част от хората, заразени с HPV обаче не успяват да се “отърват” от него и някои развиват рак.
Специфичният тип на HPV, който се свързва с рака на гърлото, е известен като HPV16. Изследователите предполагат, че около 18% от жените и 8% от мъжете са носители на HPV16. Университетското проучване е изследвало 100 души с рак на гърлото и 200 – без, за HPV инфекция, като на участници са задавани въпроси за сексуалния им живот.
Учените са установили, че тези от тях, които са имали от 1 до 5 партньори за орален секс, са били изложени на близо 4 пъти по-голям риск от рак, в сравнение с останалите. Хората с 6 и повече “френски” партньори, са били с 9 пъти по-голяма вероятност да развият заболяването.
п.п. Моля Модераторите да направят темата ВАЖНА защото мисля че наистина е такава защото почти всички правят френса любов

Hilary_
01-31-2010, 15:11
оф оф .. дори не си направих труда да я прочета до край .. :-x
И защо да я направят важна? За да се наплашат такива умници като тебе, които ще повярват на това ли? И какво остава .. дайте да го карат само на секс? :o Нима той не е опасен и не крие рискове? :? Имаше и една тема, че мастурбирането водело до не знам си какво .. пълни глупости! :? "Френската любов" е едно от най - хубавите неща .. ;д

то и сладкото е вредно и може да ти докара диабет ама като гледам хората не са спряли да го ядът нали? .. :? пфу пфу ..

п.с. а още колко неща водят до рак замислял ли си се? :-x

playboyche
01-31-2010, 15:17
оф оф .. дори не си направих труда да я прочета до край .. :-x
И защо да я направят важна? За да се наплашат такива умници като тебе, които ще повярват на това ли? И какво остава .. дайте да го карат само на секс? :o Нима той не е опасен и не крие рискове? :? Имаше и една тема, че мастурбирането водело до не знам си какво .. пълни глупости! :? "Френската любов" е едно от най - хубавите неща .. ;д

то и сладкото е вредно и може да ти докара диабет ама като гледам хората не са спряли да го ядът нали? .. :? пфу пфу ..

п.с. а още колко неща водят до рак замислял ли си се? :-x
виж казват го учени натъкнах се на това в интернет случайно и почетох бая .... така че не казвай това като не си сигурна казват го хора които са доспа по квалифицирани ...от нас :(

Hilary_
01-31-2010, 15:24
^ Те много неща казват, но някой спазва ли ги а? Доказано е, че пушенето вреди сериозно .. колко хора са се отказали от него а? За пиенето, наркотиците се отнася същото .. :? Дай сега, защото са го казали да не си доставяме удоволствие взаимно (освен секса) .. :D
+ това ти зададох още един въпрос .. нима други неща не спомагат за развитието на рак та се стигна до оралната любов?

tintirimintiri
01-31-2010, 15:24
Казват го, защото се опитват да маниполират хората

doublet
01-31-2010, 15:33
Казва ли го учените...
Учените са на по 50-60 години стърчоци, на които никoй няма да им пусне за "френска" ... Завиждат на младите и ни лъжат за всичко...
ако питате мене ХАХА

Те за всичко хубаво измислят ...болест ;)

britzy
01-31-2010, 15:39
Tва верно си е сериозен проблем
но алоо и от цигарите става рак на гърлото по-често от рака на белите дробове ,не ми спорете за тва (познавам човек)
Темата си е за замисляне !!!!

playboyche
01-31-2010, 15:43
^ Те много неща казват, но някой спазва ли ги а? Доказано е, че пушенето вреди сериозно .. колко хора са се отказали от него а? За пиенето, наркотиците се отнася същото .. :? Дай сега, защото са го казали да не си доставяме удоволствие взаимно (освен секса) .. :D
+ това ти зададох още един въпрос .. нима други неща не спомагат за развитието на рак та се стигна до оралната любов?
спомагат но представи си хайде за пушенето са нуйни 10-15 години ...
а за това ... та това го правят деца по на 15-16 год ... представяш ли си някое дете на 14-15 години отива и казва: мамо тате аз имам рак на гърлото :shock: та това ще срине цялата му рода от мъка ...

ScarletBite
01-31-2010, 15:47
Плашите ме. :(

doublet
01-31-2010, 15:49
Кажете от какво не може да се хване рак, SPIN, сифилис и тн .. тогава?
Ако си пушач - рак
Ако си пасивен пушач - рак
Ако правиш секс - рак

еее ... от 100 неща /не говоря за секс..само/ 99 от тях са с потенциал за болест :)
В днешно време е така вече..тъй че ...

Bellatrix
01-31-2010, 15:49
^ Те много неща казват, но някой спазва ли ги а? Доказано е, че пушенето вреди сериозно .. колко хора са се отказали от него а? За пиенето, наркотиците се отнася същото .. :? Дай сега, защото са го казали да не си доставяме удоволствие взаимно (освен секса) .. :D
+ това ти зададох още един въпрос .. нима други неща не спомагат за развитието на рак та се стигна до оралната любов?
спомагат но представи си хайде за пушенето са нуйни 10-15 години ...
а за това ... та това го правят деца по на 15-16 год ... представяш ли си някое дете на 14-15 години отива и казва: мамо тате аз имам рак на гърлото :shock: та това ще срине цялата му рода от мъка ...
А ти къде си чул за дете дето има рак на гърлото, причинен от свирки. Дай ми един единствен пример.

О, боже. Я се стегнете. Сериозно се замислете колко хора боледуват от различни форми на рака заради пушене, пиене и тн и колко боледуват от същите тези форми на рака без да са пушили и пили някога изобщо. Имам позната с рак на белите дробове, която през целия си живот не е изпушила една цигара и дори води природно съобразен живот.

Дайте сега Софиянци примерно да спрем да дишаме, щото въздуха в София е мръсен.

Секс без свирки и лизане, не е секс.

playboyche
01-31-2010, 15:57
^ Те много неща казват, но някой спазва ли ги а? Доказано е, че пушенето вреди сериозно .. колко хора са се отказали от него а? За пиенето, наркотиците се отнася същото .. :? Дай сега, защото са го казали да не си доставяме удоволствие взаимно (освен секса) .. :D
+ това ти зададох още един въпрос .. нима други неща не спомагат за развитието на рак та се стигна до оралната любов?
спомагат но представи си хайде за пушенето са нуйни 10-15 години ...
а за това ... та това го правят деца по на 15-16 год ... представяш ли си някое дете на 14-15 години отива и казва: мамо тате аз имам рак на гърлото :shock: та това ще срине цялата му рода от мъка ...
А ти къде си чул за дете дето има рак на гърлото, причинен от свирки. Дай ми един единствен пример.

О, боже. Я се стегнете. Сериозно се замислете колко хора боледуват от различни форми на рака заради пушене, пиене и тн и колко боледуват от същите тези форми на рака без да са пушили и пили някога изобщо. Имам позната с рак на белите дробове, която през целия си живот не е изпушила една цигара и дори води природно съобразен живот.

Дайте сега Софиянци примерно да спрем да дишаме, щото въздуха в София е мръсен.

Секс без свирки и лизане, не е секс.
аз не пуша не пия не се дрогирам и нищп което е вредно вярно ходя на дискотеки и кафенета дето се пуши но това немога да го спра .... вреди ми това но ... както и да е .. сега пазя се от всичко и сега точно от френска да фана рак :shock:

vaseto0o
01-31-2010, 16:01
Шанса докато го лапащ да се задавиш и да умреш е по-голям 8-)

c0ci
01-31-2010, 16:04
тоест всички жени и гейове сме обречени на рак http://prikachi.com/files/1329029k.gif

MakeMeLaugh
01-31-2010, 16:09
Hilary_ - ЗАМЪЛЧИ

playboyche
01-31-2010, 16:10
тоест всички жени и гейове сме обречени на рак http://prikachi.com/files/1329029k.gif
не си ме разбрала ако аз ти правя френска мога да хвана рак на гърлото шанса за жени да го хванат от свирки е по малак :) а като те гледам на пика бих се наваил на рак за да ти доставя това удоволствие :oops: :smt011

KASAPA
01-31-2010, 16:13
Абе вече се сбъркахте тотално с такива глупости!

kalpazanka
01-31-2010, 16:32
[за жени да го хванат от свирки е по малак
Напротив! HPV се предава чрез близък контакт- без значение какъв!

playboyche
01-31-2010, 16:45
Пълни глупости! Досега да съм умрял или да съм хванал поне нещо дребно, защото практикувам предимно френска любов. Не съм и чул и някой да е хванал рак или нещо толкова сериозно (разбира се това не означава че не може да се случи). Темата е за ключ. ;)
бе не мисля така

LovelyGirl
01-31-2010, 16:51
^^ То и да се случи ти да не мислиш, че всеки ще тръгне да разправя от какво е..

doublet - лъжели ни били, защото на тях не им правили френска любов и завиждали :lol: :lol: По-глупаво нещо не можа ли да кажеш?
Когато придобиете техните знания, опит и т.н. тогава спорете. Тук просто си говорите, да се намирате на приказка.Нито можете да се обосновете с научни факти и да кажете нещо със сигурност, нито нищо.

playboyche
01-31-2010, 16:57
няма значение де да се надяваме че няма да се случи :-# :-# пък аз пак ще правя френска любов на приятелката си 8-)

LovelyGirl
01-31-2010, 17:03
Alexandrov91 - това, че в статията пише, че е възможно да се хване рак, не означава, че задължително ще го хванеш. То от много неща не хващат рак, но не всеки е болен. Човекът е разбрал нещо ново и го споделя. Аз и преди съм я чела тази статия, но това не ме е спряло да правя френска любов. Никой не е казал да не спирате да правите или да се плашите. Какво скочихте всички, тъпо е.
И опитът не е гаранция, че примерно (пази Боже) няма да се сличи на някого.
Може и на 50 да го хване човек, така че това не е аргумент!

nymphadora
01-31-2010, 17:41
Hilary_ - ЗАМЪЛЧИ

попринцип си симпатяга,ама тука съм съгласна!
спри да се пенявиш вече :?

adonismega
01-31-2010, 18:05
Обосновавам се със сексуалния си опит, дори и научни факти не могат да ме убедят в противното...[/quote] Ти пък за какъв опит говориш ?Става въпрос за мноого години,както е с цигарите,все едно да хванеш рак на белия дроб ,щото си изпушил две кутии цигари.

gogo4o4o
01-31-2010, 18:16
^ Те много неща казват, но някой спазва ли ги а? Доказано е, че пушенето вреди сериозно .. колко хора са се отказали от него а? За пиенето, наркотиците се отнася същото .. :? Дай сега, защото са го казали да не си доставяме удоволствие взаимно (освен секса) .. :D
+ това ти зададох още един въпрос .. нима други неща не спомагат за развитието на рак та се стигна до оралната любов?

Прочети целия пост на автора и ще разбереш че темата няма за цел да те кара да спираш да правиш френска, а да те предупреди за опасностите от нея. Никой не те кара да правиш нищо, сама си прецени. Същото е и с цигарите.