PDA

View Full Version : Ще ме побърка !



LoVeLiFe
01-31-2010, 16:02
Обичам го ,обаче той дори не подозира ! Съученик ми е и уж не мисля за него, но тази седмица, когато отсъствах от даскало цяла седмица го сънувах всяка вечер ! Тази вечер дори сънувах, че ми казва, че ме обича.Не мога да му споделя чувствата си, защото нищо няма да излезе. Мисля, че най-вероятно, той не ме харесва и затова не му казвам. Измъчващо е да нямам ясна представа за нещата, обаче получа ли отрицателен отговор чашата съвсем ще прелее и не знам дали ще мога да го преодолея. Не че съм грозна - напротив имам чар и хубава външност, отличничка съм, но просто сме твърде различни. Моля ви, посъветвайте ме как да действам, защото самата аз изход не виждам .

sunshinepp
01-31-2010, 16:05
Опитай да се сближите . . тогава ще разбереш дали имате шансове :)

BloomF
01-31-2010, 16:07
Опитай да се сближите . . тогава ще разбереш дали имате шансове :)

++

Ако само стоиш и зяпаш нищо няма да стане.

gergan4etooooo
01-31-2010, 16:08
кажи му, че го харесваш

ivcheto0o
01-31-2010, 16:20
Опитай да се сближите . . тогава ще разбереш дали имате шансове :)

не му го казваи еи така от нищото защото наи-вероятно ще го уплашиш.А това 4е сте разли4ни не мисля 4е е пре4ка.

LoVeLiFe
01-31-2010, 16:33
Пробвала съм, но успяваме само в скайп, защото в даскало сме от различни групи (класа ни е разделен на групички), пък и не знам как точно да му привлека вниманието :? . Говорили сме за музика, филми дори и секс, но това не ни сближава.

NeverTheSame
01-31-2010, 16:39
А как го обичаш като не сте близки и никога не сте били :?

0nem0retIme
01-31-2010, 16:41
А как го обичаш като не сте близки и никога не сте били :?

да,наистина,как ? :? :?

kalpazanka
01-31-2010, 16:42
По-добре да те отреже, но да си спокойна, че поне си опитала, отколкото да те гложди дали би могло да се получи.
Пробай да се сближите, нищо не губиш.

ScarletBite
01-31-2010, 16:43
Преди броени седмици бях силно, направо болезнено силно привлечена от едно момче (той не знаеше, да поясня), което обаче ходеше с момиче от моя клас.Те скъсаха.Междувременно бяхме флиртували къде с погледчета, къде с думи.И точно когато нямаше никакви пречки между нас и можех съвсем спокойно да го прикоткам, познай какво стана - загубих интерес.

Знаеш ли защо стана така?Защото бях привлечена единствено от излъчването му.Ти също си привлечена от излъчването на твоя човек.Това е повърхностно.Отминава.Ако искаш сериозни взаимоотношения, го опознай.

LoVeLiFe
01-31-2010, 16:50
А как го обичаш като не сте близки и никога не сте били :?


В началото на 8 клас (сега съм 10) той ми беше споделил, че много го кефя. Аз обаче не го харесвах тогава. После започна да става близък с 1 моя приятелка, която след като и казах че хо харесвам ми каза че той й се е обяснил. Не знам дали да и вярвам, но е факт, че бяха близки.Тя не го харесваше.Понеже бяхме приятелки, а той гледаше да бъде винаги до нея, аз го опознах. И тогава почна всичко. Мисля, че все още я харесва, макар че тя не отговаря на чувствата му.

LoVeLiFe
01-31-2010, 16:51
Преди броени седмици бях силно, направо болезнено силно привлечена от едно момче (той не знаеше, да поясня), което обаче ходеше с момиче от моя клас.Те скъсаха.Междувременно бяхме флиртували къде с погледчета, къде с думи.И точно когато нямаше никакви пречки между нас и можех съвсем спокойно да го прикоткам, познай какво стана - загубих интерес.

Знаеш ли защо стана така?Защото бях привлечена единствено от излъчването му.Ти също си привлечена от излъчването на твоя човек.Това е повърхностно.Отминава.Ако искаш сериозни взаимоотношения, го опознай.

Ако е повърхностно защо вече трае година и половина ? :?

beachy_bunny
01-31-2010, 16:51
Ти го харесваш .. не го обичаш ...

ти харесваш това как той те гледа .. как се облича .. прическа .. всичко външно , но познаваш ли го толкова добре , че да си влюбена .. пък да не говорим за обичане

kombarka
01-31-2010, 17:18
Виж какво съм си писала на скайпа. Ще ти помогне.
>
>
>
>За да не се чудиш: You will never know if you dont try. :)

LoVeLiFe
01-31-2010, 17:25
Фактът,че полудявам като не го видя,че съм готова на много неща за него, че ставам и се събуждам с мисълта за него, едва ли е само харесване.
Трябва първо да се сближим повече и тогава да му загатна. Така мисля,че трябва да действам :)

soul1199
01-31-2010, 19:31
Опитай да се сближите . . тогава ще разбереш дали имате шансове :)

++

Ако само стоиш и зяпаш нищо няма да стане.