PDA

View Full Version : как да постъпя??плс хелп!



stern
01-31-2010, 17:27
значи проблема ми е следния...от мн време харесвам едно момче...той е в класа ми и все ме бъзика(стряска ме,взима ми нещата и т.н.)....и аз го бъзикам естествено...класа ни вика,че се държим кат в детската градина(а сме 8ми клас)...може и да е така,ма някси е забавно,а и така си \"общуваме\" :Д вече от бая мн време го хар...мисля,че той не ме харесва,но според негови и мои приятели така детински се държи и тъпо,щото нз по къв др начин да ми покаже,че ме харесва....той все се прай на мн готин,но всъщност е срамежлив и...няма никога дори и да ме харесва да ми го каже,а и мен ме е страх да му кажа...са един фр ми вика да съм го питала дали иска да ходим някъде заедно...но ме е страх,че ще каже "не" и въобще нз как да го попитам,а и ако го питам става ясно,че го харесвам,а и той може да ме пита-нали е момчето...
благодаря предварително за всички отговори!

nymphadora
01-31-2010, 17:32
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)

Sunshin3
01-31-2010, 17:33
Никъде не е казано че момчето трябва да покани момичето да излязат! :)

ivcheto0o
01-31-2010, 17:33
може еи така да го попиташ "Аи след у-ще на кафе " или нещо такова,съмнявам се да откаже,а и да откаже какво толкова.

LoveHurT
01-31-2010, 17:35
хха 8 клас! тва е отговора..
тцтцтт!

stern
01-31-2010, 17:40
ние сме си по някъв наш начин мн близки...тоест от 2 години се познаваме, чатим си,говорим си...ма от тая година взе той да се държи мн тъпо...ииии нз просто кво да права..от една страна искам да знам дали ме хар или не,но от друга ме е страх да разбера истината...

tfoitakuchka
01-31-2010, 17:41
Абе щом се държи така .. значи търси вниманието ти .. сближи се с него .. излизайте .. или пък ходете на купони .. знам лии... обръщай му и ти внимание и гледай как реагира ..

BloodyGoddess
01-31-2010, 17:45
Ами просто докато си чатите по скайп го попитай дали след даскало иска да отидете на кафе или нещо от сорта Успех :)

onestar
01-31-2010, 17:46
Глупаво е да караш твои приятели (приятелки) да го питат дали те харесва - 8 клас си, все пак, можеш да го направиш и сама.

Е, просто му намеквай. Дръж се мило, "закачай се" както и той, (което всъщност ми изглежда още по - глупаво). Защо просто не му кажеш "Ай на кафе" както вече ти казаха? Можеш да му го подхвърлиш леко като на шега, но от отговора му ще си проличи дали има желание или не. :wink:

britzy
01-31-2010, 17:47
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)
Най-изчерпателният отговор
Темата е приключена :razz:

stern
01-31-2010, 17:49
никoй не съм карала да го пита дали ме харесва,казах,че според мой приятели е така...ма някси oф не знам...кат го питам така става ясно,че го харесвам...

onestar
01-31-2010, 17:53
никoй не съм карала да го пита дали ме харесва,казах,че според мой приятели е така...ма някси oф не знам...кат го питам така става ясно,че го харесвам...
Мда, моя грешка.

Трудно ще разбереш дали той има някакви симпатий, без ти да покажеш своите. Каза, че е срамежлив, възможно е да чака теб. Просто рискувай. Така или иначе ще разбере, че го харесваш, а и вече може да подозира...

stern
01-31-2010, 18:00
мисля,че подозира,но някси и аз се държа мн странно кат се замисля...хем му се смея често на глупостите,а па др път му викам и се сърдя...

onestar
01-31-2010, 18:05
Мхм, промени малко държанието си относно него, нека го забележи... току виж е отвърнал със същото. :wink:
Дръж се малко по-... (как да кажа) зряло. Прави намеци за симпатийте си, но различни от вече използваните.

stern
01-31-2010, 18:09
преди време се държах мн мило с него...той никво внимание не ми обръщаше,дори ми беше казал,че съм досадна (ма тва преди година и нещо вече) от тогава мина мн време и той взе да ми обръща мн внимание...пак съм си мила,но се държа и така както и той с мен...ихх нз просто...

onestar
01-31-2010, 18:19
Отдръпнала си се, лишила си го от внивание и си му станала интересна, това е провокирало държанието му.

Ако искаш изчакай известно време. Виж дали ще има промяна в държанието му, ако няма - намекни му нещо за среща. Виж... ако искаш да се получи нещо, трябва да му покажеш, че го харесваш... ако той чака теб, а ти него - до никъде няма да стигнете.

BloodyGoddess
02-01-2010, 16:07
Това че ти ще го поканиш на кафе '' приятелски'' не значи веднага че го харесваш. Отстрани може да изглежда наистина приятелски, но всъщност дали е приятелски или не си е само между вас. И споко ако ти каже не потърси си друга риба 8-)

sunshinepp
02-01-2010, 16:43
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)


Ооо дъ бееест :grin: :razz:

ScarletBite
02-01-2010, 16:54
Как ли?
Палиш две свещи, едната червена, другата розова.Взимаш две яйца, кичур коса, нокти от краката ти, листа от борче + слюнка.Бъркаш в пластмасова купичка за котешка храна и напяваш "Ом мане падме ом, накарай го да се престраши да ме оправи в кенефите на даскало, ом мане падме, ом".После изсипваш всичко това в някакво сокче или нещо за хапване и на другия ден на училище му го даваш.След като повърне няколко пъти, се постарай ти да си първото нещо, което ще види, след като надигне глава.За целта може да го оставиш да повърне върху теб, това само ще скрепи връзката ви.
После, когато направите 1 месец, 7 дена, 13 часа, 23 минути и 4 секунди, нарисувай обърнат пентаграм върху лявата бузка на дупето му, за да продължи магията вечно.
Сериозна съм като тумор! :-D

sladur4etyYy
02-01-2010, 17:03
предизвикай го по някакъв начин за излизането. например, докато се джафкате, му подметни нещо от сорта ''айде, като си толкова отоворен, да те видим дали ти стиска да дойдеш еди къде си и да правим еди какво си''. става дума да идете на място, където можете по някакъв начин да се състезавате или нещо подобно. така хем не излиза, че го каниш на среща, хем ще излезете и 100% ще се забавлявате, а и тръпката от надпреварата, особено м/у 2-ма души, които си симпатизират, е нещо страхотно :Д може евентуално да има и други хора с вас, уж ''публика'', но вие като се забалтаете да правите, каквото ще правите, ще забравите за тях. ;]

badluckcharm
02-01-2010, 17:21
значи проблема ми е следния...от мн време харесвам едно момче...той е в класа ми и все ме бъзика(стряска ме,взима ми нещата и т.н.)....и аз го бъзикам естествено...класа ни вика,че се държим кат в детската градина(а сме 8ми клас)...може и да е така,ма някси е забавно,а и така си \"общуваме\" :Д вече от бая мн време го хар...мисля,че той не ме харесва,но според негови и мои приятели така детински се държи и тъпо,щото нз по къв др начин да ми покаже,че ме харесва....той все се прай на мн готин,но всъщност е срамежлив и...няма никога дори и да ме харесва да ми го каже,а и мен ме е страх да му кажа...са един фр ми вика да съм го питала дали иска да ходим някъде заедно...но ме е страх,че ще каже "не" и въобще нз как да го попитам,а и ако го питам става ясно,че го харесвам,а и той може да ме пита-нали е момчето...
благодаря предварително за всички отговори!

peshost
02-01-2010, 17:41
Не изпитва нищо към теб според мен.

stern
02-01-2010, 19:04
абе хора...караите този е пълен идиот,само се държи гадно с мен...дори и да ме харесваше..не е тва начина да ми го покаже,макар че не ми се вярва да е така...ще се опитам да го забравя,колкото ли и трудно да е,просто той нищо др не ми носи освен сълзи и мъка :( а и има едно др момче,което отдавна ме харесва и се държи добре с мен,може би да му дам най-сетне шанс...

stern
02-01-2010, 19:05
абе хора...караите този е пълен идиот,само се държи гадно с мен...дори и да ме харесваше..не е тва начина да ми го покаже,макар че не ми се вярва да е така...ще се опитам да го забравя,колкото ли и трудно да е,просто той нищо др не ми носи освен сълзи и мъка :( а и има едно др момче,което отдавна ме харесва и се държи добре с мен,може би да му дам най-сетне шанс...

stern
02-01-2010, 19:16
сега едното момче, дет май ме харесва (ма не съм 100% сигорна) ме покани на разходка с кучето му...мисля да приема,да видим как ще се държи с мен...

Korrnyy
02-01-2010, 19:28
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)

Хахаха 8-) Еваля :lol:

Еми варианти много :)
1. Ако заговорите за някой филм го попитай помежду другото дали иска да отидете на кино някой път :D
2. Разберете се компанийката да отидете някой път на кафе или на разходка, кънки и т.н, и го покани и него :)
3. Ако искаш да сте само двамата го попитай някой ден след училище дали иска да излезнете :) Щом така се закачате по цял ден, според мен няма да ти откаже, а после на срещата ще видиш вече дали те харесва като повече от приятелка :)

Айде успех :-)

LiRRRa
02-01-2010, 19:40
Хей момиче, стегни се, събери кураж и му предложи да излезете /на шега, уж небрежно, с компания, сами.. твоя воля/. . . иначе сигурно и той теб чака, ти чакаш него . . . Само си губиш времето и сънищата, ако не направиш нищо :wink:

onestar
02-01-2010, 19:45
абе хора...караите този е пълен идиот,само се държи гадно с мен...дори и да ме харесваше..не е тва начина да ми го покаже,макар че не ми се вярва да е така...ще се опитам да го забравя,колкото ли и трудно да е,просто той нищо др не ми носи освен сълзи и мъка :( а и има едно др момче,което отдавна ме харесва и се държи добре с мен,може би да му дам най-сетне шанс...

Държи се гадно с теб? Мда, зае*и го. Но да те предупредя... той няма да спре да те бута, да ти се смее, да те гъделичка или каквото прави там. Просто избива комплекси - ще му писне.

А с другото момче не бързай.

stern
02-02-2010, 16:37
не просто се опитвам да се разсея с другото момче,ма не става и няма да е честно,ако излежа с него,щото в главата ми винаги е \"старата ми любов\"...но никога няма да стане нещо..нали съм зле и нз си ква...и нали с другите момичета може да се държи добре,само с мен така идиотски...хаха как ли пък не..харесвам ме-глупости,как можах и за момент да си го помисля....

BlueParadise
02-02-2010, 17:39
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)

+ :razz:

uBuTo
02-09-2010, 16:40
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)
и после яко секс в тоалетната :D :D

stern
02-09-2010, 17:07
е тва не е добра идея, че ще вземе някой да ни чуе
:-D
ма верно са нямам идея...днес пак ме бъзикаше и т.н...
:?:

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 17:54
отиваш при него,притискаш го до стената и му казваш:
виж ся-I know you want me,you know I want ya 8-)

Подкрепям !!!!!!!!!!!!!!!!!!