PDA

View Full Version : Сложно е.....



THeCheRry
01-31-2010, 19:19
Такааам трябва да започна мн от далече или по точно от пролета на 2009.
С приятеля ми ходехме от година и 3 месеца разделихме се по моя вина,но както и да е събрахме се и всичко уж беше начисто и прочие да да ама не той се държеше като абсолютния задник и въпреки това ходихме още и му вървях след гъза и му огаждах и на всичко отгоре и бях лудо влюбена в него.Но тогава нойде тази зима той е от друг град взе много често да си ходи, но се оказа че не е бил там а при друга в пловдив и се разделихме радеища сълзи и соплоли молби да ми даде някакъкъв шанс но уви икакакъв резултат.След извесно време тръгнах с друго момче с което ми е адски приятно и забавно и съм много влюбена в него,но ония ми хубосник щеше да го бие и накрая си говорили аз мн я обичам мн даржа на нея и едни куп още такива глупости и понеже другото момче е човек му казал ок аз няма да я закачам все пак тва е 2 годишна връзка. Дадох му шанс но не мога да превъзмогна та което ми причини а ми е скъп като човек и не искам да го губя като човек но искам да бъда с дугото момче..

fc
01-31-2010, 19:38
На теб къде ти е акъла? Първо, първото момче не заслужава тебе, а ти не заслужаваш второто момче. Освен да се помолиш на втория хубавец да те вземе пак, друго не бих те съветвал.

п.с. Първия ти приятел се е върнал за тебе, защото пловдивчанката е разбрала какъв идиот е, и го е "kicknala" (Не се здържах :D :D )

THeCheRry
01-31-2010, 19:42
Ами и на мен ми се върти това в главата но в първия момент се почуствах супер тъпо щото мн лесно ме е дал :) ама си е прав за него си не си заслужава т проблемите заради няква 16 годишна пикла :)

mArMaLaDkA
01-31-2010, 19:44
Не знаеш какво искаш, да не говорим, че ти липсва достойнство и правопис.

THeCheRry
01-31-2010, 19:46
за правописа съм наясно ама това е последното нещо за което мисля сега

Alli
01-31-2010, 19:49
ами кажи на другото момче каква е ситуацията и,че искаш да си с него,ако и той иска да е с теб това няма да го спре

miss_kiss181
01-31-2010, 19:54
На теб къде ти е акъла? Първо, първото момче не заслужава тебе, а ти не заслужаваш второто момче. Освен да се помолиш на втория хубавец да те вземе пак, друго не бих те съветвал.

п.с. Първия ти приятел се е върнал за тебе, защото пловдивчанката е разбрала какъв идиот е, и го е "kicknala" (Не се здържах :D :D )
+1000000000000000 :grin:

SuperBadSuperFresh
01-31-2010, 20:09
Е може ли 2 години да ходиш с някой и да не осъзнаеш що за човек е?!?

BloomF
01-31-2010, 20:25
Е може ли 2 години да ходиш с някой и да не осъзнаеш що за човек е?!?

Току що разбрахме, че може.

THeCheRry
02-01-2010, 12:08
Ами да кажем че съм си затваряла очите щото така ми е отървало

Violenza
02-01-2010, 12:16
На единия му дала шанс, пък искала да бъде с другия.. сапунени истории.
Щом си искала да бъдеш с новото момче, защо пак си припнала при бившия? :-o

Jesssy
02-01-2010, 13:21
Блях,не ми се чете тая неграмотна стена от букви. :shock: