PDA

View Full Version : Споделям...



T91
01-31-2010, 19:58
Навярно сте чели някоя моя стара тема , ако не сте - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=307172&start=15&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Та с това момиче се разделихме , опитахме се да бъдем приятели като поддържахме връзка по телефона . Рядко се чувахме , но щом се заговаряхме разговора продължаваше 40-50 минути . Така до преди една седмица ... Тя беше обещала ,че ще пробваме след време . Ок. Точно преди 7 дни по това време я попитах как е , още ли иска да пробваме ... Отговора беше -Не . Питах защо , каква е причината , но отговор не получих . Казах и ,че вече не мога да се опитвам да и бъда приятел . Тя явно разбра . Разбрахме се днеска да звънне ако евентуално реши да пробваме в бъдеще , обаче ако не иска да пробваме - да не се обажда повече ... никога .

По време на последния ни разговор тя ми каза ,че ме приема като приятел . Нищо повече . За съжаление не ме приема дори като добър приятел , а като познат . Тъжно ми е , споделих и всичко мое и ценно . Помоли ме да отида на психолог , не е нормално да обичаш някой толкова . Не било нормално да не можеш да спиш и да ядеш 2 седмици след раздялата .

Както и да е , исках да споделя . Тя така и не ме потърси тази вечер . Аз също не звъннах , няма да звънна никога повече . Много ми е тъжно , много ме боли , но ... просто исках да споделя . Съжалявам ,че си загубихте времето да четете това .

SuperBadSuperFresh
01-31-2010, 20:07
Спокойно,тука сме за да си губим времето.Поне олекна ли ти ?

DaemonBoy
01-31-2010, 20:09
По-добре е като споделиш отколкото да таиш болката нали?

kypo
01-31-2010, 20:09
мани я. има само още 3 милиарда жени, избор голям 8-)

T91
01-31-2010, 20:10
За съжаление не . :)

SuperBadSuperFresh
01-31-2010, 20:11
Чакай де,още 20 човека да ти кажат че не те заслужава,да видиш как ще ти олекне.

Bixel
01-31-2010, 20:14
Spam

Raybeez

T91
01-31-2010, 20:15
То толкова много пъти са ми го казвали ... Въпросът е ,че явно аз съм глупак . Но пък може да си прав\а .

Bixel
01-31-2010, 20:17
Spam

Raybeez

T91
01-31-2010, 20:20
Spam

Raybeez

kypo
01-31-2010, 20:25
Spam

Raybeez

onestar
01-31-2010, 22:24
Не я търси повече, не заслужава.

Ще се справиш без нея. Ще бъде трудно. Ще страдаш, ще искаш да й се обадиш, ще копнееш да я видиш и да подържиш ръката й поне за няколко минути, ще си я искаш обратно въпреки всичката болка, която ти е причинила, но... не се поддавай.

Остави се на времето. Просто чакай... чакай да стане по-лесно и не се съмнявай, че това ще се случи. :)

MaLkaTa_LaDy
02-01-2010, 06:08
Ооо разбирам те напълно. В абсолятно същата ситуация съм като теб, само дето с "момчето" сме си доста близки приятели. И аз в този момент не знам какво е правилно. Ако имаш воля, спри всякакъв контакт с нея. Казват, че щом нещо е далеч от очите, било далеч и от сърцето. Има нещо вярно, ама не напълно. Ако имаш още сили, се бори за нея.

fireball121
02-01-2010, 06:20
То толкова много пъти са ми го казвали ... Въпросът е ,че явно аз съм глупак . Но пък може да си прав\а .

Толкова пъти са ти казвали да почнеш mw2? o_O И със сигурност съм прав... почвай няма да съжеляваш!

:D Няма да ми тръгне . Имам лаптоп , а на него видеото му е скапано ...

Почвай УоУ, сериозно пич, ще се разсееш супер много...тва чудо го играх около 2 години и са ше почвам пак..а иначе за момичето...запознавай се с много нови хора..ходи на партита и разни други места..и ше се запознаеш...знам че е трудно да погледнеш друга, ама с времето всичко минава

T91
02-01-2010, 11:13
Може и така да е . Днеска катострофирах с колата . Обадих и се просто , защото номера и беше първи в списъка . Тя почна да се държи все едно нищо не ми се е случило . Казах и че явно не и пука (бях афектен) тя ми се разкрещя и започна да ми се хили , аз разбира се затворих . Много съжалявам ,че и звъннах . Не трябваше . Хубаво , щом тя постъпва правилно - Ок . Зависим ли съм от нея ? Може би да . Тази зависимост обаче се изразява в голяма любов . За щастие след като звъннах , осъзнах какво чудовище е тя . Аз катострофирал в поледицата , а тя ми крещи ,че съм се цупел ?!?! Не мерси , изрод като нея не желая . Толкова . Хах . животът продължава . Дано си намеря някое съвсем обикновенно момиче , което да заобичам , което да ме обича и да и пука за мен .


Вече и нямам номера , нямам нито съобщенията и . Имам 3 ГСМ-а ,на два от тях отидох и приключих договора им . Ако евентуално ме потърси да не ме намери :lol: . Един си оставих защото той е в бизнес групата на фирмата .

Gigigi
02-01-2010, 15:05
Бравоооо направил си точно това което трябва... не си заслужава давай напред :)

sunshinepp
02-01-2010, 15:11
:? Не мога да разбера, хора защо трябва тооооооооолкова много да се филмирате . .

Съжалявам, че ще го кажа ,защото ми изглеждаше голям пич . . ама тва което правиш е жалко и бизмислено !

Отдавна трябваше да си се взел в ръце и да не ти пука! :x

T91
02-01-2010, 16:18
:? Не мога да разбера, хора защо трябва тооооооооолкова много да се филмирате . .

Съжалявам, че ще го кажа ,защото ми изглеждаше голям пич . . ама тва което правиш е жалко и бизмислено !

Отдавна трябваше да си се взел в ръце и да не ти пука! :x

Интересното е ,че на моменти не ми пука . Друг е въпроса ,че идват и тежките такива . Точно в този момент се чувствам прекрасно . Защо ? Почнах плуване , разпуснал съм се много . След два часа плуване едва ли ще ми е до някаква си там хах . Пък и като гледам какви чудеса влизат в басейна ... та както се казва "боли ме фара" вече . :D

sunshinepp
02-01-2010, 16:32
колко рязко се промениха нещата за 5 часа. . :-o

T91
02-01-2010, 16:37
колко рязко се промениха нещата за 5 часа. . :-o


След като преди 6-7 часа катострофирах - ДА . Навярно не си ми прочела мнението , но както и да е .

sunshinepp
02-01-2010, 16:39
колко рязко се промениха нещата за 5 часа. . :-o


След като преди 6-7 часа катострофирах - ДА . Навярно не си ми прочела мнението , но както и да е .

Четох, четох мноого внимателно . . 8)

T91
02-01-2010, 16:45
След като на нея не и пука за мен ? Какво . Омръзна ми да се боря . Не съм мекотело . :) След като тя ми казва ,че иска да не се притеснява за друг , че 1 ден среща в седмицата с мен и е много (защото този ден е неделя и не може да се вижда с един ГОЛЯМ приятел) ?! :? Трябва да сложа точка , 2 месеца страдания са достатъчно , просто повече няма да издържа .

sunshinepp
02-01-2010, 16:47
амаа не знам и на какво си се надявал тия 2 месеца.. отдавна ти казах нещата трябваше да са приключили. . :)

T91
02-01-2010, 16:50
Знаеш ,че надеждата си отива последна . Пък и през тез два месеца тя показа що за човек е . Лъжец . Не изпълни нито едно обещание ... Аз никога не лъжа , а с измамници не ща да имам вземане даване . :?

sunshinepp
02-01-2010, 16:52
Знаеш ,че надеждата си отива последна . Пък и през тез два месеца тя показа що за човек е . Лъжец . Не изпълни нито едно обещание ... Аз никога не лъжа , а с измамници не ща да имам вземане даване . :?

Тогава мисля, че и темата отдавна приключи . . :-P

metaxa
02-01-2010, 16:52
Знаеш ,че надеждата си отива последна . Пък и през тез два месеца тя показа що за човек е . Лъжец . Не изпълни нито едно обещание ... Аз никога не лъжа , а с измамници не ща да имам вземане даване . :?
Не мисля, че след няколко часа си успял да я забравиш напълно. Все пак си бил с нея, била е част от живота ти 1 година, нормално е да ти трябва време да я забравиш. Просто не трябва да я търсиш, аз направих тази грешка няколко пъти, просто няма смисъл.Ако иска да сте заедно, ще ти се обади :)

T91
02-01-2010, 16:57
Знаеш ,че надеждата си отива последна . Пък и през тез два месеца тя показа що за човек е . Лъжец . Не изпълни нито едно обещание ... Аз никога не лъжа , а с измамници не ща да имам вземане даване . :?
Не мисля, че след няколко часа си успял да я забравиш напълно. Все пак си бил с нея, била е част от живота ти 1 година, нормално е да ти трябва време да я забравиш. Просто не трябва да я търсиш, аз направих тази грешка няколко пъти, просто няма смисъл.Ако иска да сте заедно, ще ти се обади :)


И какво ? Аз весело да чакам да ми се обади ? През това време докато чакам да я клатят двама негри :D , а аз идиота да се надявам ? Не мерси .

smiirnoff
02-01-2010, 17:29
Е, щом вече се чувстваш по - добре, значи ти е минало.
Остави я, явно вече няма какво да се направи. Просто я забрави, остани си с хубавите спомени и продължи напред.
Ще дойде някоя друга :Д !


И все пак, ако искаш по - лесно да се отърсиш от всичко, започни да правиш нови неща. На мен това винаги ми помага в такива и подобни ситуации ^^.

peshost
02-01-2010, 17:37
Приятелю свиквай, преодолявай ги по-бързо такива раздели, иначе си загубен. Излизай, виждай се с фр, току виж срешнеш някое момиче. Кво да ти давам съвети, ти си знаеш. :)

onestar
02-01-2010, 19:15
"Самонавиваш се", но в това няма лошо, стига да ти помага. :)

InloVeGirl27
02-02-2010, 12:45
По-добре опитай да я забравиш! Ако тя не желае да има нищо общо с теб и дори не иска да сте приятели-не можеш да направиш нищо.Може би не ви е писано.Както са казали хората:''Времето лекува".С времето ще утихне любовта ти към нея. :) Може би ще те боли и ще ти е мъчно,но по-добре да я забравиш,отколкото да таиш напразни надежди,които никога няма да се превърнат в реалност! :)

T91
02-02-2010, 17:07
Никога е прекалено разтеглено понятие .

nymphadora
02-02-2010, 17:17
аз ти прочетох и трите поста и ми се струваш малко..нахален
тя дискретно ти е показала,че вече не те обича,но ти не се отказваш.. :?

T91
02-04-2010, 05:00
Вече се отказах