PDA

View Full Version : Потърпевши с Обица на езика.



Grassh0pper
01-31-2010, 21:14
Напоследък много се замислям да си сложа обица на езика , защото е голяма зарибявка. Интересно ми е тези , които ИМАТ такава обица , да ми отговорят на няколко въпроса :
1.Прече ли да се яде с нея (много слухове съм чувал за това..)
2.Закача ли се в устата ?
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ?
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ?
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ?
*Момче съм.

pwnage
01-31-2010, 23:01
Грешен раздел а?

jambo_bs
02-01-2010, 01:03
Грешен не грешен,първият ми коментар от много време и ще пиша тук.Ами значи аз обици не харесвам и няма да си сложа никога,особенно при факта,че съм момче.Познавам много хора обаче с обици дори и сестра ми има и ще коментирам.

1.Прече ли да се яде с нея - В началото да ... нормално ново е за устата ти и е неудобно.След време се свиква.
2.Закача ли се в устата ? - Закача се често по зъбите в началото.После няма да ти прави впечатление.
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ? - Махането и слагането е много лесно.
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ? - Има естествено.По - голяма е обаче за другия човек :D
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ? - Не харесвам самата идея и както казах никога няма да го направя.

anonimchetou
02-01-2010, 03:23
Грешен не грешен,първият ми коментар от много време и ще пиша тук.Ами значи аз обици не харесвам и няма да си сложа никога,особенно при факта,че съм момче.Познавам много хора обаче с обици дори и сестра ми има и ще коментирам.

1.Прече ли да се яде с нея - В началото да ... нормално ново е за устата ти и е неудобно.След време се свиква.
2.Закача ли се в устата ? - Закача се често по зъбите в началото.После няма да ти прави впечатление.
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ? - Махането и слагането е много лесно.
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ? - Има естествено.По - голяма е обаче за другия човек :D
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ? - Не харесвам самата идея и както казах никога няма да го направя.


аз имам обеца .Ей тва са най-правилните отговори.. : ) Аз си я пробих преди около 3 ггодини но преди месец я махнах и много пъти преди това съм я махала по простата причина че адски мн ми омръзва..сигурно пак ще си я сложа.. имаше един път дето бях 7 месеца без нея.. и такива рботи ама за мен тва е празна работа не ме кефи вече

Priceless
02-01-2010, 07:40
И как по-точно си я слагала пак след 7 месеца, като дупката се запушва за едно .. 40 минути? То това не ти е обеца на ухото :? Лично аз съм си я махала за 2 дена и след това не можах да си я сложа повече. И като отидох при моя човек, той ми каза, че самия език на мястото на дупката образува там нещо си не го разбрах :lol: Както и да е де .. сега пак се пробих и пак съм с обица...

По темата:
1. В началото съвсем малко пречи. И то даже не е точно пречене, ами по-скоро ти е странно.
2. Медицинската ще се закача, защото е по-дълга от останалите. После вече като я смениш, ако ти не си играеш с нея - няма как да се закачи.
3. По-горе отговорих 8-)
4. Ти тая разлика не я усещаш :D
5. Ами .. за да съм си го пробивала 3 пъти, значи ми харесва. Ама всеки си има мнение, де.

valdesbg
02-01-2010, 07:48
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.

soul1199
02-01-2010, 08:16
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.подкрепям

valdesbg
02-01-2010, 08:25
^*йей*

Zaritu
02-01-2010, 09:25
Напоследък много се замислям да си сложа обица на езика , защото е голяма зарибявка. Интересно ми е тези , които ИМАТ такава обица , да ми отговорят на няколко въпроса :
1.Прече ли да се яде с нея (много слухове съм чувал за това..)
2.Закача ли се в устата ?
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ?
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ?
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ?
*Момче съм.

1.не пречи да се яде с нея
2.не се закача в устата
3.може да я махаш когато пожелаеш
4.при целуване има разлика (по яко е)
5.а иначе аз имам обица досега никои не се е оплаквал от мен откакто имам обица .. мисля че е яко .. и какво толкова слушаш мнението на другите сигурно половината неща които са ти казвали са ги казали хора които нямат обица и изобщо не са наясно какво е да имаш :)

anonimchetou
02-01-2010, 09:43
И как по-точно си я слагала пак след 7 месеца, като дупката се запушва за едно .. 40 минути? То това не ти е обеца на ухото :? Лично аз съм си я махала за 2 дена и след това не можах да си я сложа повече. И като отидох при моя човек, той ми каза, че самия език на мястото на дупката образува там нещо си не го разбрах :lol: Както и да е де .. сега пак се пробих и пак съм с обица...

По темата:
1. В началото съвсем малко пречи. И то даже не е точно пречене, ами по-скоро ти е странно.
2. Медицинската ще се закача, защото е по-дълга от останалите. После вече като я смениш, ако ти не си играеш с нея - няма как да се закачи.
3. По-горе отговорих 8-)
4. Ти тая разлика не я усещаш :D
5. Ами .. за да съм си го пробивала 3 пъти, значи ми харесва. Ама всеки си има мнение, де.




хаха искаш да ми кажеш че дупката зараства за 40 минути !? ейй хах осъзнай се махнах си обецата преди седмица даже и повече на бас че мога пак да си я сложа без проблем.. за 3 години дупката достатъчно ми се е оформила.. и да бях я махнала за 7 месеца след което с малко усилия си я сложих нямаше кръв нямаше нищо е да дупката беше мн леко зарастнаала но си я сложих отново без мн усилия.имам и много свидетели.. така че недей да бъдеш много сигурна. Нямам никва изгода да лъжа. Много път съм си я махала и см си я слагала Била съм без нея здни.. седмици и месеци и нямах пробем с слгането не съм ходила пак да ме дупчат защоото нямаше нужда..

Jesssy
02-01-2010, 13:05
Имам обеца на еэика от 2 години.
Не ми пречи иэобщо на нищо.
Понякога по време на ядене се случва например да я прегриэа,но эа щастие не съм чупила эъб.Но пък имам една поэната,която 2 пъти по тоэи начин си счупи эъб.
На целувките няма с какво да пречи.Същото е според мен.
Само си спомням,че когато си я сложих бях доста учудена как ще се целувам и дали въобще ще мога..просто ми беше странно.Но пък всичко си дойде на мястото и нямах проблем,както вече каэах.
Слагаш я,една седмица има малко ядове докато ти спадне еэикът и готово - всичко си е ток и жица после :)
И моят съвет е да не се вглъбяваш толкова в раэмисли и въпроси по темата.АКО ИМАШ ЖЕЛАНИЕ НАИСТАНА,ПРОСТО ГО НАПРАВИ и толкова. :smt048

P.S - О,эабравих да кажа,че единственият "инцидент",който съм имала,беше веднъж когато ми се раэвинти горното топче и докато ядях кроасан го глътнах. 8-)

Jesssy
02-01-2010, 13:08
И как по-точно си я слагала пак след 7 месеца, като дупката се запушва за едно .. 40 минути?
АБСОЛЮТНО невъэможно е това.
Може дупката да се эатвори бърэо,ако обецата ти е от скоро,но не эа по-малко от ден-два,камоли эа 40 минути.. #-o
А ако я имаш от дълго време,да речем 2 години,мнооого време можеш да си беэ обеца и да не ти се эатвори дупката.Същото важи и эа пиърсите на веждата.

Grassh0pper
02-01-2010, 13:26
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.

Валдес.. трошлек смешен.. ти може да си педалче , но моите предпочетания са си към момичетата. Проявих интерес , защото един познат си сложи и ми трябваха други мнения.

-> Благодаря на всички отговорили :)

Jesssy
02-01-2010, 13:30
Много смотано е да мислиш,че някое момче щом има пиърсинг на еэика е педал.Просто е въпрос на личен иэбор.Една обеца не ти променя сексуалността.Ясно ми е,че МОЕТО мнение няма да промени това на теэи,които са на обратното,но аэ просто исках да си кажа :) В крайна сметка всеки си има право на личното мнение по всеки въпрос.И,слава Богу,че сме раэлични,че иначе щеше да е тегаво. :?

sWeeX
02-01-2010, 13:34
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.PWND :razz: Много наместо....подкрепям :)

П.С.Чалгата и хаъс музиката са виновни

britzy
02-01-2010, 13:49
ееЕех мен мноо мекефи момчета с обица на езика,веждата етк,обаче и аз искам ,ама "момчето ми" вика че било много грозно,и заради него нема си сложа,ади не съм умряла,а иначе нема как да зарастне за 40 мин дупка,мани тва да не ти некъф саморекомбиниращ се мутант :lol: :lol: :lol: :lol:

FlashMX
02-01-2010, 14:57
За момче е много педераско някакво..>.<` Освен ако не си някакъв турбо село ФеЕеЕшЪЪнНн(бляк)

one
02-01-2010, 14:59
Зарибено си е, но има многоо добри нещица от една обеца на езика.. и все пак си е леко педераско.

valdesbg
02-01-2010, 15:06
Авторче - мамин златен, скачаш като ужилен всеки път щом някой засегне тая тема. Я кажи кой е с комплекса сега? :)

Викам че има типично ЖЕНСКИ неща и типично МЪЖКИ неща. А обицата на език си е женски патент както и да го погледнеш.

Джеси обицата на езика не променя сексуслаността, тя е просто външен израз на вътрешния хаос. Като умно момиче ще ме разбереш.

Айде стига толкоз от мен.

sh3_1s_7h3_0n3
02-01-2010, 15:47
Аз мога да отговоря само по 4 точка - да, има разлика. 8-)

anonimchetou
02-01-2010, 16:00
И как по-точно си я слагала пак след 7 месеца, като дупката се запушва за едно .. 40 минути?
АБСОЛЮТНО невъэможно е това.
Може дупката да се эатвори бърэо,ако обецата ти е от скоро,но не эа по-малко от ден-два,камоли эа 40 минути.. #-o
А ако я имаш от дълго време,да речем 2 години,мнооого време можеш да си беэ обеца и да не ти се эатвори дупката.Същото важи и эа пиърсите на веждата.


Именно..

Priceless
02-01-2010, 16:35
И как по-точно си я слагала пак след 7 месеца, като дупката се запушва за едно .. 40 минути?
АБСОЛЮТНО невъэможно е това.
Може дупката да се эатвори бърэо,ако обецата ти е от скоро,но не эа по-малко от ден-два,камоли эа 40 минути.. #-o
А ако я имаш от дълго време,да речем 2 години,мнооого време можеш да си беэ обеца и да не ти се эатвори дупката.Същото важи и эа пиърсите на веждата.

Е добре аз говоря ако я имаш от едни 4-5 месеца примерно ;) Както беше в моя случай, когато я махнах и ми се запуши :)

BlueParadise
02-01-2010, 17:42
Момче съм и си пробих езика преди 1 месец (ее 3 седмици),ако питаш мен..супер си е...

1во - пречи на яденето но само първите 3-4 дена (при мен)...смисъл аз си ядах всичко,но сравнително по-бавно
2ро - не се закача в устата чак толкова колкото си чул...мойта ми се закачи до сега 4-5 пъти и то по време на ядене...няма да ти се закача изобщо като си я смениш с по-малки мм (милиметри)
3то - може да се маха когато поискаш и се сменя лесно
4то - има разлика,но по-голямата е при момичето/момчето без обеца...
5то - аз съм ЗА,на езика..на другаде не ме кефят (при момчетата)...иии далеч не значи чи си някъф женчо или "педи" като си с обица на езика и си момче...

П.С. - момичетата придобиват голям интерес... :-P :-P :-P :-P :-P :oops: :oops: :grin:

Grassh0pper
02-01-2010, 17:48
Авторче - мамин златен, скачаш като ужилен всеки път щом някой засегне тая тема. Я кажи кой е с комплекса сега? :)

Викам че има типично ЖЕНСКИ неща и типично МЪЖКИ неща. А обицата на език си е женски патент както и да го погледнеш.

Джеси обицата на езика не променя сексуслаността, тя е просто външен израз на вътрешния хаос. Като умно момиче ще ме разбереш.

Айде стига толкоз от мен.

Валдес... както виждаш не съм заподскачал.. Но нямам намерение да ми се правиш на интересен. Напълно наясно съм , че има типично мъжки и женски аксесоари. Идеята на темата бе да споделиш мнението си , а както виждам вече го направи... Благодаря за участието ти и до други теми .

Jesssy
02-01-2010, 17:55
Джеси обицата на езика не променя сексуслаността, тя е просто външен израз на вътрешния хаос. Като умно момиче ще ме разбереш.

Айде стига толкоз от мен.
Това СПОРЕД МЕН е глупост и не съм съгласна.А това эа "умното момиче" е абсурд,эащото тук нещата не опират до ум,а до лични въэгледи.Ти просто налагаш собственото си мнение. : ))

sladyr4etoo
02-01-2010, 18:33
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.подкрепям+1

BlueParadise
02-01-2010, 18:45
Оффф,гледайте на нещата малко по-съвременно бе "разбирачи" кое е гейско да имаш обица на езика ??? Сигурен съм,че повечето мацки ще им направи кеф да се целуват с момче което има обица ... пък камоли да ги лижат ... малко по-съвременно !!!

ТВЪРДО ЗА !!!!!

uBuTo
02-09-2010, 16:47
що ли ми се струва че тая тема не е за тоя раздел майна 8) 8)

Pliok0019
02-09-2010, 16:53
След колко време си сменяте обицата с по-малка?

kypo
02-09-2010, 17:09
баце, сложи си и на пъпа 8-)

matty7
02-09-2010, 21:19
Напоследък много се замислям да си сложа обица на езика , защото е голяма зарибявка. Интересно ми е тези , които ИМАТ такава обица , да ми отговорят на няколко въпроса :
1.Прече ли да се яде с нея (много слухове съм чувал за това..)
2.Закача ли се в устата ?
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ?
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ?
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ?
*Момче съм.


>> пич, замени обЕца, с пиърсинг :) .
1. само в началото.. е, зависи си и от теб самия, колко бързо ще се пригодиш.
2. никъф шанс.
3. да, разбира се !
4. мн ясно че има.. се едно да питаш дали при секс има разлика с презерватив или без :lol: :lol:
5. аз сама съм си правила абсолютно всички пиърсинги които съм имала. в тази връзка на езика съм си правила 4 дупки ( по различно време) защото просто ми омръзваше.
моето мнение, е че за момче е доста гейско :lol: ама тва си е мое мнение.. просто не ме кефи някое момче да има на езика, виж на ципата под езика съм съгласна :grin: . мн е яко, а и боли по - малко ;дд. бай дъ уей.. много бързо зараства дупката, ако ен носиш пиърсинга (то тва се отнася за всички пиърсинги в устата..) така че ако ще го криеш от ваще например, не си струва.
надявам се да съм била полезна 8)

ThroughStruggle
02-10-2010, 06:45
/offtopic

ОбЕца и обИца са дублетни форми. 8-)

s7uFx
02-10-2010, 07:32
ееЕех мен мноо мекефи момчета с обица на езика,веждата етк,обаче и аз искам ,ама "момчето ми" вика че било много грозно,и заради него нема си сложа,ади не съм умряла,а иначе нема как да зарастне за 40 мин дупка,мани тва да не ти некъф саморекомбиниращ се мутант :lol: :lol: :lol: :lol:

Около 2 седмици бях с обецата.. махнах я да вечерям... и след това неможах да си я сложа... (дали ще съм вечерял над 40 мин ??)

ilkoto25
02-10-2010, 09:06
Аз съшо съм мислил за обечки ,но не на езика а колкото до тази на езика казват,че не боли толкова много и ако не я искаш повече езика ти зараствал за 1 час но било много трудно да се яде и пие само това знам от многото форуми за обиците.

DarknessAngel
02-10-2010, 22:24
Първите дни да,определено е странно, когато си хапваш.
Закача се ако си играеш,но не е трудно да си я "разкачиш" :Д
Може на мен лично не ми ъздава никакъв проблем :)
Това аз не мога да го коментирам други хора ще кажат.
Зарибявка е,като ти е скучно си играеш, за партньора ти може да е доста ... хм ... привлекателно, изглежда яко ... изобщо ... все плюсове 8-)

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 22:37
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.подкрепям
+1

FromAutumToAshes
02-11-2010, 09:28
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.

И аз така мисля баце :shock:

graphicflower
02-11-2010, 10:29
1.Прече ли да се яде с нея (много слухове съм чувал за това..)
2.Закача ли се в устата ?
3.Може ли да се маха , когато пойскаш , или е трудно за слагане обратно ?
4.При целуване има ли някаква разлика със и без нея ?
5.Какво ви е цялостното мнение за тези обеци ?

1. Не-изобщо не пречи, даже е много забавно и си е голяма зарибявка. :)
2. Не-къде ще се закачи? :D
3.Може да я махнеш винаги когато искаш, след като са минали 10/14 дена от продупчването, но гледай да не се бавиш много със слагането на друга обица, понеже езика е много важен орган от жизнено значеие през, който минава много кръв и е направен така, че да се регенерира много бързо и дупката се запълва отдолу за около 30мин...за около 3 часа зараства цялата дупка.
5.Ухикални! Много обичах моята. Адски яко стоеше, не фъфлех, нямаше кръв при дупченето, изобщо не ме болеше, нямах болка после след дупченето,ядях си нормално след 3тия ден. До тогава го карах на супички, понеже на 2рия ден е истинско мъчение. :D Така се подува езика, че не можеш нито да дъфчеш нито да преглъщаш нормално( винаги си е така все пак това е рана). Иначето накрая свалих обицата си след 6 месеца, заради директорката в училище.
Послепис: Мога да ти препоръчам 1 студио в София. Пада се в безистена на Пиротска 3. Като влезеш в безистена завий на ляво и после нагоре на 2рия етай от ляво има пиърсинг студио. Там са много добри и прецизни, но естествено и малко по-скъпи. Годините нямат значение, но цената е 40лв за език. Аз предпочитам да дам 2 пъти повече пари и да го напраят перфектно и да не е криво от колкото да дам малко пари при някой некадърник и да ми нацели вените.

miss_kiss181
02-11-2010, 10:56
Никога не съм била с обица, но и двете ми най-добри приятелки са с такива от около 3-4 години. Понеже много сме си говорили за това знам от тях, че не са имали никакви проблеми. :)
А относно момчетата с пиърс, мен си ме кефи и то много. Не е казано, че като си с пиърс на езика си педал, една обиця определено не може да те промени. :grin:

wallmart
02-15-2010, 13:39
Момче с обица на езика? :-o

Съвсем омешахте модата вече...

После що изпедерастява човечеството :) Ей заради такива индивиди като автора.

П.П. Нека коментара ми се счита за офтопик.

Педерастията не идва от обицата, а от манталитета. Не виждам лошо да си я сложиш, ако просто ти се иска да пробваш. Друго е, ако искаш да приличаш не не знам си кой герой от сериал или още по-зле героиня. Имал съм доста обици и сега си нося на ушите, но на езика не съм имал. Обаче на момичетата, които се целуват с тебе ще им бъде доста приятно. Най-важното, че ако не ти харесва или пък като ти омръзне ще си я махнеш.

BlueFace
02-15-2010, 15:45
Грозна пабота ...Не я разбирам тая мода да си дупчите езика за мен това е грозно ,но всеки си има вкус (има ги и тези без вкус които се водят по тенденциите и ако беше модерно и на клепача щяха да си сложат :? ...)

Grassh0pper
02-15-2010, 16:41
Идеята не ми беше "родена" от модата... както е отбелязано по горе. Просто ми хрумна като зарибявка да си имам една. Това за педерастията ми го казаха още 2-3 приятелки които питах , други пък ми казаха , че е яко... :D много мнения много нещо. НО за едно нещо съм 100% Сигурен. Това дали ще приличаш на педал с обица или без , зависи от цялостния ти имидж , с не само от тази обеца.