PDA

View Full Version : Kak Да го кажа ...



saico
02-01-2010, 05:38
Здравейте на всички .. Понеже много хлътнах по 1 момиче и сега направо незнам какво да правя .. :х Вече Пращаме си мечки по скайп , от мойто даскало е , добри приятели сме , но все пак искам нещо повече ... ( Както и всяко момче предполагам :) ) .. Понеже се занимавам с " изкуство " ( или по точно графити ) я поканих да дойде с мен , и тя се съгласи :grin: :grin: , измислил съм го парчето ( графита ) детайли вътре сърца разни работи алабала ... Ииии така ;) Въпроса ми е дали ще се сети че я харесвам или аз ще трябва да я подсетя :-D :-D .. А ако ще трябва да я подсетя бихте ли ми споделили мнение как точно :)
Поздрави :)

MaLkaTa_LaDy
02-01-2010, 06:00
Eвала за подхода \:D/ Иначе ако не се сети, можеш да и го намекнеш малко по-директно. Успех :)

saico
02-01-2010, 06:08
Eвала за подхода \:D/ Иначе ако не се сети, можеш да и го намекнеш малко по-директно. Успех :)
Благодарим :) .. а Това " малко по директно " как да го кажа " .. Не че немога просто не искам да ме резнат 2ри , защото ще ми се срине самочувствието .. А не искам ( случи ми се :shock: )

fireball121
02-01-2010, 06:15
значи първо мечките, целувките, сърчицата по скайп не значат нищо, така че не се подвеждай по тях...ако всяко момиче което ми праща на мен такива работи ме харесва сигурно щях да съм ебати щастливеца :D иначе начина по който си решил да и покажеш чувствата си много ми хареса..стига да си добър в графитите, тя би трябвало много да се впечатли...ако все пак не загрее че графита е за нея може да вмъкнеш името и някъде по рисунката или просто да и кажеш "нарисувах го за теб"
можете да си вземете нещо за хапване и пийване докато тя те чака да рисуваш...според мен ще се впечатли, стига да няма разни надписи "обичам те" или нещо подобно. Ако тя е свободна след това може да се поразходите или пък да хоите на кафе...нещо стандартно...ако не е свободна може да я поканиш просто за друг ден...според мен ако приеме значи имаш солиден напредък...но най-важното е: НЕ ДОСАЖДАЙ, така се губи интереса от нейна страна...показвай интерес, но не прекален
нека другите съфорумци да се включат и да си кажат мнението ако не съм прав някъде
:)

saico
02-01-2010, 07:25
Тя знае че ще и правя парче :) Тя ще дойде с мен :) А иначе ако и кажа " Айде на строежа с мен " кво ше си помисли :razz: Искам да е на строеж на спокойно и да го испипам

valdesbg
02-01-2010, 07:56
Абе приказвайте си, това е ключа :)

На чара си можеш да разчиташ около 15 минути, след това е време да кажеш нещо!

И що те е страх да не те птреже? Кво толкова ще стане? Света ли ще свърши?

Я бъди мъж :)

soul1199
02-01-2010, 08:15
добър подход,като отидите двамата говорете си и като го направиш,може да и го подариш,да кажеш,че е само за нея,задължително и се усмихваш,като и го даваш :) късмет и после пиши,какво е станало :)

valdesbg
02-01-2010, 08:24
като и го даваш

Абе не че нещо, ама автора ще прави графита на стена. В тоя случай - стената ли да и подаде? :-D

saico
02-01-2010, 08:26
добър подход,като отидите двамата говорете си и като го направиш,може да и го подариш,да кажеш,че е само за нея,задължително и се усмихваш,като и го даваш :) късмет и после пиши,какво е станало :)
Аз стената ли да откърта .. рофл xD

valdesbg
02-01-2010, 08:29
Amii az stenata li da otkurta xD hha inache mnogoy merci .. Oshte 1 put se izvinqvam za latinicata ...

Ако можеш - откърти я. Ама мисля че момичето ти няма да издържи на "силата с която ще изпратиш своята любов към нея" :D

Ии извинен си, да не се повтаря :)

saico
02-01-2010, 08:30
Абе приказвайте си, това е ключа :)

На чара си можеш да разчиташ около 15 минути, след това е време да кажеш нещо!

И що те е страх да не те птреже? Кво толкова ще стане? Света ли ще свърши?

Я бъди мъж :)
Не че ме е страх просто 6 ми падне самочувствието :)

saico
02-01-2010, 08:32
Amii az stenata li da otkurta xD hha inache mnogoy merci .. Oshte 1 put se izvinqvam za latinicata ...

Ако можеш - откърти я. Ама мисля че момичето ти няма да издържи на "силата с която ще изпратиш своята любов към нея" :D

Ии извинен си, да не се повтаря :)
Sorry за оффтопика :) като се прибера ше го оправа

valdesbg
02-01-2010, 08:35
Свиквай че ще бъдеш рязан в живота. Няма начин да бъдеш перфектния за всички. Само за един двама ще си такъв :)

замисли се че и ти ще отрежеш n-бройки госпожици, защото [randon text]. Трябва ли да се сдухат и те по тая причина? Отрязването е израз на селекцията. А щом има такава, значи е добре. Иначе щеше да сме като амебите и едноклетъчните - всеки със всеки по всяко време.

И така.

Стягай се, едно "Не" трябва да те направи точно толкова щастлив колкото и едно "Да". :) Няма приочина да ти пада каквото и да било, особено ако около теб има хубаво момиче :-D

saico
02-01-2010, 08:39
Човек прав си :) Ако каже не здраве да е :) ако каже да вече ще съм на педя от земята :grin: :grin: :grin:

Madeyed
02-01-2010, 08:43
От мечки в скайп скачаме на сърца в графити...

Леле... по-добре докато рисуваш си говорете на различни теми, определено не я оставяй да "скучае" и нещата ще станат... :smt023 Иначе много добър подход и може да съчетаеш във графита си една роза :) Късмет приятелю :)

soul1199
02-01-2010, 19:41
като и го даваш

Абе не че нещо, ама автора ще прави графита на стена. В тоя случай - стената ли да и подаде? :-Dох аз щот четах за някви сърца и са обърках 8-) 8-) 8-) 8-) направо да и подари стената 8-)