PDA

View Full Version : Какво може да е това?



bebchenci
02-01-2010, 07:16
momiche na 15 godini sum i zabelqzah che vurhy intimnata si chast vurhy vunshnite si sramnite ystni mi e izlqzlo neshto kato podkojno topchence kolkoto nokutq na kutreto i edno po malko kato pupchica no ne e....pritesnqvam....kakvo moje da e to???
otnostno tova da e za venericheska bolest nqma kak da e zashtoto vodq ot 2 godini i 7 meseca polov jivot samo s edno momche-priqtelq mi a toi ne mi e izneverqval i plus tova takiva neshta toi nqma....

ne iskam da otivam na ginekolog zashtoto
1-vo nikoga ne sum hodela
2-ro nashite shte razberat che ne sum devstvena ....

HELP ME!!! :neutral: :(


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. еми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
Засега правя компромис, имайки предвид факта, че си нова и имайки предвид какво е естеството на проблема ти.
kalpazanka

kalpazanka
02-01-2010, 07:23
Приятелят ти имал ли е други гаджета преди теб? Може да не ти е изневерявал, но може да носи нещо (безсимптомно при него!) "за спомен" от предни връзки- това го имай предвид по принцип за всяка връзка!
Така- да минем по същество- подути лимфни възли опипваш ли, зачервяване около пъпчицата и топченцето, секреции от влагалището забелязала ли си? Въобще нещо нередно?
Това, че от почти 3 години водиш полов живот и не си се преглеждала при АГ, не е добре! Направи нещо в тази насока. Не е нужно майка ти да разбере, че ще се консултираш. Задели парички /или приятелят ти/ и иди в частен кабинет. Така отпада чакането за направление, евентуален гаф личният лекар да каже на майка ти и т. н.
А, да- пропуснах най-важното- нямаме право да поставяме диагнози, така че с тази темичка надали ще стигнеш далеч в решението на проблема.

bebchenci
02-01-2010, 07:38
до сега не съм имала такива проблеми за толкова много време...единствено че постоянно си имам бяло нормално течение...
няма никакви зачервявания,сърбеж и т.н...но за бяло течение имам си го от отдавна почти постоянно....мисълта ми е има ли някаква опастност?или е вид симптнон на нещо :shock:

kalpazanka
02-01-2010, 07:42
Дай да уточним цвета на това "бяло" течение- наистина ли има цвят или е прозрачно? В кои дни от месечния цикъл се появява? Миризма има ли?! Имаш ли болки по време на полов акт?
Може да е симптом на възпалително заболяване, а заради нелекувани навреме такива някой ден можеш да си скубеш косата!

bebchenci
02-01-2010, 07:48
не ме боли по време на половия акт...почти през целия месец имам бяло течение...няма миризма....не е гъсто...понякога е прозрачно а понякога бяло...

kalpazanka
02-01-2010, 07:51
А защо не отговори на горните ми въпроси- подути ЛВ?
Да ти кажа с това постоянно течение не е зле наистина да се консултираш с АГ- може да е какво ли не.

bebchenci
02-01-2010, 07:55
нямам подути лимфни възли и също зачервявания нямам...бялото течение за него си мисля че е заради това че не го правим с презерватив а и не всеки пут приятеля ми е от най-хигиеничните...
преди имах подъти лимфни възли ама тогава бях болна и с възпалени сливици но сега си ги нямам...
мисля наистина да отида до частен гинеколог...
благодаря ти много!!!

kalpazanka
02-01-2010, 07:57
За нищо. Да слагам ли катинар?

bebchenci
02-01-2010, 07:57
да

bebchenci
02-01-2010, 07:58
еми ако това премахва темата да :P :D