PDA

View Full Version : Френска любов (наръчник за мъжа)



damage
02-01-2010, 11:30
Шпакла.. или начина (изкуството) да накараш партньорката си (момичето ти) да изпита онова кулминационно чувство, наречено бавен оргазъм.
Има три точки, в които трябва да се съсредоточиш: устни, зърна, клитор. Трябва да следиш постоянно движенията и звуците които издава момичето ти, за да разбираш кога и как да действаш .. по-бързо, по-силно, по-бавно или по-нежно. За да знаеш и до колко силно докосване може да издържи клитора й. Колкото до шпатулките има най-различни техники. С постепенното натрупване на опит, всеки сам си изгражда негов си стил и начин на действие. Ето някои похвати които може да използвате за да подлудите момичето си:

- Търкаш клитора й с език, движейки езика си нагоре-надолу или наляво-надясно.

- Разтваряш срамните й устни и ги заоблизваш отвътре, без да докосваш клитора или влагалището. Лижеш с език само стените, като може да упражняваш също лек натиск с езика. Тези места са известни също като М-точки, след продължително стимулиране на М-точката, бързо преместваш езика си върху клитора й ...

- G-точката. Накратко за нея, това е малко мускулче, локализиращо се на различно място при всяка жена, но най-общо казано може да се намери на 2-3сантиметра от входа на влагалището в горната му страна малко над пикочното отверстие. Стимулирането й докарва жената по-бързо до оргазъм,.. оргазъм с главно О. Неговата интензивност и продължителност са много по-големи. .. Не се страхувайте да потърсите тази точица,.. ако не успеете от първия опит не се отказвайте.

- Пръсти - клиторът е нежно "местенце" :} не е желателно да се стимулира продължително време със пръсти, иначе може да загрубее. Опитай така...докато е мокра, вкарай пръста си във влагалището й и започни да масажираш клитора й с езика си...или обратно (докато масажираш клитора й с езика си, вкарай си пръста във влагалището). Постепенно започни бавни и леки удари с пръста си. В началото не го вкарвай целия... чак когато усетиш че оргазма й идва ускори темпото с пръста и езика. Ако сметнеш за добре, използвай два пръста.

Малко пози, които са удобни за изпълнение на шпакли.
- Стандартна, може би - тя е легнала по гръб и си е разтворила краката, а той е легнал по корем в другия край на леглото (главата му е насочена към влажното й вече местенце :} и започва да "обработва":) (тази поза е малко неудобна за него, защото трябва все да си криви врата)

- Тя застава на колене(разкрачена), така че бедрата и да образуват равнобедрен тригълник. Той си слага глава в този триъгълник. Вагината й се намира точно над устата му.(може, дори е препоръчително да се направи в близост до стената, за да може тя да се опре с ръце на стената, за да пази по-лесно равновесие. В тази поза той може да държи, гали, да си играе с ръце с гърдите й.

- Производна поза на предната. Както са застанали така, той може да я избута леко и бавно, така че тя да легне по гръб върху корема му.

- Нещо което предполагам е известно на повечето хора, .. поза 69 (или сандвич) - той е легнал по гръб, а тя е върху него по корем. Лягат така, че влагалището й да се намира над устата му, а члена му да се намира под нейната уста.

- Тя ляга на леглото и се разкрачва, а той сяда м/у разтворените и крака. Хваща я за таза и го повдига нагоре докато влагалището й не се появи пред гладния му език. Тя си слага краката на раменето му, а главата й остава на леглото (възглавницата)

...

След като имате тази информация можете да развихрите малко фантазията си. Съществуват още много производни от тези пози, а също и други интересни и лесни пози, за това няма да описвам всичко. По-добре сами да ги откриете за да можете да оформите и своя си стил. Експериментирайте, опитвайте различни неща и места(легло, маса, стол,..). Успех ;

AlMiNaToRa1
02-01-2010, 12:03
Няма да лижа миризливи путки.

krasivia
02-01-2010, 12:13
:D

AlokiNn
02-01-2010, 12:28
Полезно ;)

uBuTo
02-03-2010, 15:08
правилно ..

m1nik
02-03-2010, 16:33
AlMiNaToRa1 мнг добър аватар, а по темата, дано всеки почерпи нещо от темата__бравус на ъп-а

Bukmop
02-03-2010, 19:03
Няма да лижа миризливи п****.

Това че на твоето момиче му мириши путака нас не ни интересува !

doublet
02-03-2010, 19:06
:grin: 8-)

cccrrr
02-03-2010, 20:26
интересни напътствия :) , обаче при мен нещо не се получава или така си мисля... аз си се старая ,пробвал съм по всякакви начини , но на жената не си личи да и харесва или нз... нито нещо стене ,нито някакви движения ,само някакви мн леки трепвания.. :(

t0d1t0
02-03-2010, 20:51
Стига вече с тези наръчници..!

pwnage
02-04-2010, 00:31
Авторе. Темата ти е добра,обаче с G точката май трябва да се внимава. Чел съм,че неправилното и стимулиране води до позив за уриниране и неприятно чувство като цяло.

NaGaStYlE
02-04-2010, 10:20
Няма да лижа миризливи п****. Брат груб си,темата е ехтра,браво на упат.

t0d1t0
02-04-2010, 11:40
Няма да лижа миризливи п****.
Искаш да лапаш на Насето,а? :oops:

TheX
02-04-2010, 12:25
Много полезни изводи си изкарах,браво на автора :grin:

ReachlessGirl
02-04-2010, 17:21
Добре написано .. повечето неща са дооста полезни!! :oops: :D
Хубаво е да има една такава темичка .. :-o

ThisIsMe
02-04-2010, 18:11
правилно ..

На теб не ти давам повече от 13,а вече знаеш кое е правилно и кое не.Но защо ли се учудвам?,нормално е за новото поколение.В тази част всички сте светнати,а иначе 2 и 2 незнаете колко е.

Neopitom3na
02-04-2010, 19:16
ех браво

WhiteOneBG
02-04-2010, 19:49
Не е лоша темата :))) Никак даже.
Същност това за стената не се бях сещал , чудно какви ли не дивотий съм измислял кви не пози ама не и тва ;d

r3c0nn3c7w3
03-15-2010, 18:25
Много полезни изводи си изкарах,браво на автора :grin:

valko88
03-17-2010, 18:47
COOL :grin:

Callisto
03-17-2010, 21:38
Няма да лижа миризливи п****.

Хах когато се запознах с гаджето неговото мото беше: анти-шпакла фор лайф, а сега направо си живее м/у краката ми и не ще да излиза. :D

Браво за темичката много е полезна. :) Моя се рови в подобни теми и от тогава все ми вика искам да опитам това, и това ...все с прави експериментчета и много ме радва. :)