PDA

View Full Version : Секс за първи път...



outlander1234
02-01-2010, 13:48
Добър ви ден :)

Имам един въпрос, не знам проблем ли е, или е нещо естествено за първи полов акт... значи с прятелката ми решихме да го направим (на мен ми е за парви път). Докато си "играем" членът ми е доста твърд, но след като почнем всякаш "губи интерес". Дали аз нещо бъркам, понеже не съм много наясно с нещата? Това ми се получи няколко пъти, като примерно от 10 опита 7 са успешни, а 3 - с издънка. Защо става така? Мога ли да го предотвратявам? Мерси предварително...

SmilezZz
02-01-2010, 15:04
Мисля,че е възможно и да е от това,че не си "достатъчно" възбуден..Не знам..Има безброй много причини за това 8)

zekaryah
02-01-2010, 15:46
ако много се забавите е възможно от превъзбуда да постигнеш обратния ефект

Bukmop
02-02-2010, 12:27
Добър ви ден :)

Имам един въпрос, не знам проблем ли е, или е нещо естествено за първи полов акт... значи с прятелката ми решихме да го направим (на мен ми е за парви път). Докато си "играем" членът ми е доста твърд, но след като почнем всякаш "губи интерес". Дали аз нещо бъркам, понеже не съм много наясно с нещата? Това ми се получи няколко пъти, като примерно от 10 опита 7 са успешни, а 3 - с издънка. Защо става така? Мога ли да го предотвратявам? Мерси предварително...

А също така може и да е нещо ако си се притеснил или нещо такова ;)

SkiCatA
02-02-2010, 15:32
Опитай с Виагра :D :D :D

Bukmop
02-02-2010, 18:55
Опитай с Виагра :D :D :D

мдааа ако ще пробваш гледай да е мнооого малко защото ще стоиш 3 дена Дървен :D

nyxu
02-03-2010, 18:23
... Дали аз нещо бъркам, понеже не съм много наясно с нещата? ...

Може би е за това. :)