PDA

View Full Version : Как да го направя...



vencheto
02-01-2010, 12:54
Здравейте, та значи харесвам едно момче. И понеже наближава Св. Валентин някои ученици имаме да подготвяме кутията за валентинките. Та аз реших да му напиша и в нея да му призная за чувствата си. Това ли е по-добрият вариант или направо да мина и да го целуна? Благодаря. :oops: :grin:

П.С. Ако темата се повтаря delete ... :P

Jesssy
02-01-2010, 12:58
АХахаххахахххаа..
А какво е отношението на въпросното момче към теб?
Щото ще ти стане кофти,ако му се нахвърлиш да го целуваш,а той се дръпне и те погледне леко накриво.
Иначе,ако смяташ,че ще отвърне на нападението ти,мен ме кефи таэи идея 8-)
Онова с валентинката е тъпо,на мен не ми допадат никак тея неща.Супер предскаэуемо и еднообраэно ми се вижда и 3А МЕН няма тръпка.Може би малко допринася и това,че вече се точа къде да опраэнуваме Трифона.. :)

buuu
02-01-2010, 13:03
:-D :lol: по добре кутията с картичката 8-)
а той от твоя клас ли е ?

vencheto
02-01-2010, 13:07
Ххх, ами за отношението му не знам какво да кажа...усмихва ми се, но не знам дали има нещо по-специално. И да от моя клас е :D

Hilary_
02-01-2010, 13:13
Ми ти си прецени как ще му кажеш .. :lol: :lol:
Но това с целувката е много рисковано ако не знаеш той какво изпитва към теб.. :-o

Jesssy
02-01-2010, 13:18
Ххх, ами за отношението му не знам какво да кажа...усмихва ми се, но не знам дали има нещо по-специално. И да от моя клас е :D
Окей.Аэ продължавам да съм эа варианта с целувката. 8-)
Риск печели - риск губи.Това е положението май.
Готино е да се рискува.Дано да ти отвърне.И да не ти отвърне,ще си имаш як спомен 8-) ОБАЧЕ,ако не си от хората,които са навити да играят на неситурно,эаряэвай неочакваните целувки и валентинки и просто контактувай повечко с момчето и го офертирай да иэлеэете някъде. :)
Туй е от мен.Желая приятно раэвитие на нещата :smt048

vencheto
02-01-2010, 13:21
Благодаря за отговорите. Ще имам всичко в предвид и ще видя как да постъпя. Пък каквото стане. :grin:

saico
02-01-2010, 13:49
Начин по който стана при мен миналата година : Излязохме навън .. ( взех я от тях ) и и бях взел нещо (доколкото си спомням кутия бонбони и роза с картичка ) и трънах да и я дам .. Тъкмо тръгва да я взима дръпнах я от не и и казах А ти какво ще ми дадеш ?? Тогава тя газа Сигурен ли си че си искаш подаръка ? (никога няма да ги забравя тези думи 8) 8) ) и се целунахме ... При мен така стана :) Айде Поздрави :) :) :)

sunshinepp
02-01-2010, 13:52
Всичко друго , което успееш да се сетиш, но НЕ и валентинката ...
Просто недей! :shock:

buuu
02-01-2010, 13:53
:lol: що е

LoveRetroMusic
02-01-2010, 14:00
:lol: що е

'щото е по-лошия вариант.

buuu
02-01-2010, 14:02
е ко да му наскача го целува ли :shock:

sunshinepp
02-01-2010, 14:03
:lol: що е

'щото е по-лошия вариант.

Защото е просто невъзможно тъпо да кажеш на някой какво чувстваш чрез валентинка!

Този начин е приемлив само в редки случаи! И то не и за признание.. :)

Или поне според мене..

ivcheto0o
02-01-2010, 14:07
по-добре го целуни или излезте поговорете,кажи му го в о4ите,не с няква карти4ка.....

Gigi1302
02-01-2010, 14:15
Най-"безболезнено" ще е с валентинката, защото, ако го целуне, а той не иска, няма да последва нищо добро. Поне според мен...

vencheto
02-01-2010, 14:18
Хм...освен ако се отдръпне и каже на приятелите си, разбира се, че цялото даскало ще разбере. Мен това не ме тревожи понеже не съм много срамежлива :) ...блгодаря за отговорите, хора, златни сте! :-)

vencheto
02-01-2010, 15:00
Ами, ако помоля приятелка да го говори да идем няколко човека на кино и тогава да действам :D

uBuTo
02-01-2010, 15:14
по-добре мини и го целуни .. ;)

Guio92
02-01-2010, 17:24
Кое момче ще бяга от целувка 8-)

badluckcharm
02-01-2010, 17:26
той не е за теб,тва са отчаяни методи,валентинка.. господииииииииииии

3motion
02-01-2010, 17:27
Кое момче ще бяга от целувка 8-)
И такива индивиди има .. :-o :o
Иначе по темата:Аз в момента съм в същата ситуация,така че знам какво ти е и мисля,че ще е по-добре да го целунеш,пък каквото стане. :) А и щом ти се усмихва ..

badluckcharm
02-01-2010, 17:34
Кое момче ще бяга от целувка 8-)
И такива индивиди има .. :-o :o
Иначе по темата:Аз в момента съм в същата ситуация,така че знам какво ти е и мисля,че ще е по-добре да го целунеш,пък каквото стане. :) А и щом ти се усмихва ..



еми извинявай,ама като ми дойде някоя кранта с 200 кила мазнини и 5 избити зъба и течащи лиги не ше избягам ми на марш ше отида

peshost
02-01-2010, 17:40
Офф за мене всякакви други начини са безмислени и тъпи. Пряко, в очите, казваш му всичко.

mArMaLaDkA
02-01-2010, 17:43
Абе, как ще му се натресе и ще започне да му се обяснява какво изпитва(недай си Боже да тръгне да го целува)? Вие нормални ли сте изобщо? :-o Той може и да й се усмихва, щото й се радва, че примерно тя единствена от класа знае как да си слага очна линия(примерно). Безумно тъпо е да му изяснява, каквото и да било, при положение, че не се знае дали той изобщо има някакъв интерес.

Guio92
02-01-2010, 17:44
:D
Е това е напълно нормално
Та по темата
Според мен най-добре ще е да идеш до него и да му казжеш нещо от сорта на "Честит празник" исмихваш му се и го целуваш леко (без да му увисваш на врата, езици и т.н. 8-) )
И на там общо взето гледаш как ще реагира.
Ако не даде някаква реакция а само стои все още не осъзнал какво се е случило можеш да му се усмихнеш да се обърнеш и да го оставиш да ти тича по гъза :D и повярвай ми ако му е харесало ще го прави 8-)

vencheto
02-01-2010, 18:03
Кое момче ще бяга от целувка 8-)
И такива индивиди има .. :-o :o
Иначе по темата:Аз в момента съм в същата ситуация,така че знам какво ти е и мисля,че ще е по-добре да го целунеш,пък каквото стане. :) А и щом ти се усмихва ..



еми извинявай,ама като ми дойде някоя кранта с 200 кила мазнини и 5 избити зъба и течащи лиги не ше избягам ми на марш ше отида

Държа да подчертая, че не съм дебела, не съм с избити зъби и течащи лиги :razz: :razz: :razz: Да ама понеже 14 е в неделя, ще се наложи "Честит Празник" да е в понеделник :-D

Guio92
02-01-2010, 18:10
Е ако успееш да го намериш извън даскало ще е по-лесно да го сгащиш сам :-D

badluckcharm
02-01-2010, 18:11
не ми пука особено много

vencheto
02-01-2010, 18:13
Ха, ами ще видим съдейтвие от негови приятели. Обаче те както не могат да си мълчат, няма да стане както трябва :-D

badluckcharm
02-01-2010, 18:16
аххахаххаахахахахаххаха
тва е жалко.
много жалко.
садфейййййс

BlueParadise
02-01-2010, 19:01
Едно от златните правила е да не тръгваш с човек от твоя клас...много бързо свършват тези връзки... Ноо да предпорожим,че не ти пука ... по-добре му кажи направо какво изпитваш ... с картичката мисля,че ще стане доста неловко след това... погледите ви ще се засичат и ако не ти каже нищо ще стане доста кофти ... :-o

antifashionshit
02-01-2010, 19:09
Най-"безболезнено" ще е с валентинката, защото, ако го целуне, а той не иска, няма да последва нищо добро. Поне според мен...
поне всичко ще е ясно...
да не знаеш и да се чудиш какво ще стане е по-неприятно от това да поемеш 'удара' тъй да го наречем.

soul1199
02-01-2010, 20:04
ми пробвай с валентинката пък,квото стане :)

producenta
02-01-2010, 20:08
ми пробвай с валентинката пък,квото стане :)

слушай жената :)

vencheto
02-07-2010, 13:39
Едно момиче от класа само го прегръща го и целува (по бузата) въперки, че си има гадже, тя е кучка и на всички го прави...все им се гъзи и натиска :x А той понеже му обръща и ходи при нея :cry: Ооо, не утре му казвам какво е положението и да се свършва. Но сега всяка вечер си лягам с мисълта за него, но ако ме отреже няма да е приятно :?

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 14:29
Хаха ти искаш да сте заедно или да преспиш с него ? Съжелявам, че ти го казвам, но трябва да си доста ограничена, за да се сетиш само за 2 неща, които можеш да направиш, за да му кажеш за чувствата си, а и двете ти идеи да са "оле мале" тогава положението е плачевно .. Просто се опитай да го заговаряш по-често, да се сприятелите и нещата ще си тръгнат от самосебе си. БЪРЗАТА РАБОТА СРАМ ЗА МАЙСТОРА ,, нали знаеш ? И какво толкова сте се вманиячили всички в този свети валентин.Да хубав празник е, но всичко това е някак прекалено.

vencheto
02-07-2010, 14:34
Ми искам да сме заедно, не да преспя с него :) Като каза, че съм се ограничавала в две идеи.. дай ти някоя :)

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 15:12
Аз ти дадох идея, само че ти май не си прочела това, което съм написала. СПРИЯТЕЛИ СЕ С ВЪПРОСНОТО МОМЧЕ, ОБЩУВАЙ ПОВЕЧЕ С НЕГО, НЕ БЪРЗАЙ !!!

gret4ety
02-07-2010, 15:22
АА та казваш си 2 клас :-o оооофффф пораснетее... Ще му пишиш валентинка за да му покажеш. Направо върви и му кажи ако те харесва ще ти отвърне, ако пък не край. майната му :)

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 15:27
АА та казваш си 2 клас :-o оооофффф пораснетее... Ще му пишиш валентинка за да му покажеш. Направо върви и му кажи ако те харесва ще ти отвърне, ако пък не край. майната му :)

+1 мацка ! Ето това ти обяснявах през цялото време, че с тези валентинки и глупости без дори да имате контакт ще си смешна, капиш ? :)

armanilove
02-07-2010, 15:28
Дайте да пораснем всички като gret4ety и да се снимаме по гащи!
По темата : ти сама трябва да знаеш и да чувстваш най-добрия вариант. Поговорете с него, намекни нещо леко и извърти темата, после ако разбереш какво мисли - действай! Иначе и 2те идеи не са толкова лоши :-) Успех с момъка...

therichbitch
02-07-2010, 15:35
Абе, как ще му се натресе и ще започне да му се обяснява какво изпитва(недай си Боже да тръгне да го целува)? Вие нормални ли сте изобщо? :-o Той може и да й се усмихва, щото й се радва, че примерно тя единствена от класа знае как да си слага очна линия(примерно). Безумно тъпо е да му изяснява, каквото и да било, при положение, че не се знае дали той изобщо има някакъв интерес.

ехх, едно разумно мнение...

най- обичам да гледам как някави същества от женски пол се бутат в ръцете на момчетата :-)

Freshnes
02-07-2010, 15:40
Абе, как ще му се натресе и ще започне да му се обяснява какво изпитва(недай си Боже да тръгне да го целува)? Вие нормални ли сте изобщо? :-o Той може и да й се усмихва, щото й се радва, че примерно тя единствена от класа знае как да си слага очна линия(примерно). Безумно тъпо е да му изяснява, каквото и да било, при положение, че не се знае дали той изобщо има някакъв интерес.

ехх, едно разумно мнение...

най- обичам да гледам как някави същества от женски пол се бутат в ръцете на момчетата :-)

Уляля ;p

vencheto
02-09-2010, 09:12
Добре. Благодаря за отговорите :)

momZi7y
02-10-2010, 16:22
според мен трябва да отидете на кино само двамата и според "правилата" за целуфката на една приятелка цитирам "в кино ЗАДАЛЖИТЕЛНО се целува" трябва да опиташ тогава да го целунеш :grin: :P :P

vencheto
02-11-2010, 17:19
Ми то няма смисъл, оказа се че той харесва друга, а две пачаври от нашия клас само скачат по него и го целуват - чули са ги да казват, че го правели, за да ревнувам :-D Ама понеже знам за това няма как да им се получи :razz:

AnzaRe
02-11-2010, 17:53
бла бла бла бла.........поредн0то0ооо изгубено момиче в любовта :Д :D
прави това което сметнеш за добре...

vencheto
02-11-2010, 17:55
Изгубено момиче в любовта :razz: :razz: Извинявай просто не се сдържах... :lol: :lol: :lol:

Едит: Това не е вярно.. :D Просто искам идеи :D :D

BeezyJey
02-11-2010, 19:51
И 2та варианта ми се струват рисковани :lol:
Това с валентинките ми лази по нервите .. Много глупаво според мен :-x
Аз бих ти казала, да пропуснеш възможността да му пратиш валентинка, ами да изчакаш ,докато мине празника и тогава да действаш .. ноо внимавай с тая целувка 8-) ..

myNameIsImmortal
02-11-2010, 19:58
ела да ти се усмихна и да ме целунеш :lol:
ако усмивките са критерий за чувства, то действай и ти пожелавам успех, ама ако не са ще стане конфузна ситуация.

gret4ety
02-12-2010, 19:34
хах еми аз днеска целунах едно момче :D приятели сме и се прегръщаме нали ама днеска мн исках да го целуна и вместо да го прегърна го целунах даже му хареса :) та това което искам да кажа е че първо трябва да се сприятелиш с него и да рискуваш :lol:

teenems
02-12-2010, 20:07
или направо да мина и да го целуна? Благодаря. :oops: :grin:



Ебати риска момичее ,че той може да ти се хили и зъби ама кво ?
Най-добре тва с кутията

vencheto
02-16-2010, 10:39
Хора, оставете, няма смисъл :)