PDA

View Full Version : Бързо свършване- нещо за стимул за по-продължителен секс



stiv92
02-01-2010, 14:01
Здр на всички съфорумци :)
и така моя "проблем" е в това бързо свършване т.е. в рамките на 5 мин. и вече сме приключили..като по-малък не съм мастурбирал като луд че да става нещо което сте описали в този раздел на форума..
Има ли нещо което може да удължи времето по правене на " любов " :D :grin:

П.С. ТЕМАТА НЕ Е НЯКВА ЕБАВКА!

AlokiNn
02-01-2010, 14:07
Лубриканти има :)

stiv92
02-01-2010, 14:17
Лубриканти има :)

Нещо да препоръчаш марка фирма.. цена ако може ?

ERvili
02-01-2010, 14:18
Нещото, което със сигурност мога да кажа че удължава продължителността на половия акт е алкохола....няма какво да се лъжем!Така си е...пробвай и ще видиш че съм права...не говоря да се напиваш до припадък естествено!
:)

BUBBLEGUM4o
02-01-2010, 14:28
Нещото, което със сигурност мога да кажа че удължава продължителността на половия акт е алкохола....няма какво да се лъжем!Така си е...пробвай и ще видиш че съм права...не говоря да се напиваш до припадък естествено!
:)

+1 .. и една чикия преди секс :)

stiv92
02-01-2010, 14:31
Нещото, което със сигурност мога да кажа че удължава продължителността на половия акт е алкохола....няма какво да се лъжем!Така си е...пробвай и ще видиш че съм права...не говоря да се напиваш до припадък естествено!
:)

+1 .. и една чикия преди секс :)
а ако нямам време за чикии кво праим :D

ERvili
02-01-2010, 14:31
Нещото, което със сигурност мога да кажа че удължава продължителността на половия акт е алкохола....няма какво да се лъжем!Така си е...пробвай и ще видиш че съм права...не говоря да се напиваш до припадък естествено!
:)

+1 .. и една чикия преди секс :)

.. :grin: :grin: по желание!

playboyche
02-01-2010, 14:32
Нещото, което със сигурност мога да кажа че удължава продължителността на половия акт е алкохола....няма какво да се лъжем!Така си е...пробвай и ще видиш че съм права...не говоря да се напиваш до припадък естествено!
:)

+1 .. и една чикия преди секс :)

kalpazanka
02-01-2010, 14:34
stiv92, не става въпрос да "удариш" една непосредствено преди акта (едва ли не пред приятелката ти), а да речем час-два преди уговорката.

ERvili
02-01-2010, 14:37
stiv92, не става въпрос да "удариш" една непосредствено преди акта (едва ли не пред приятелката ти), а да речем час-два преди уговорката.
мда...тва имах и аз предвид! :D

stiv92
02-01-2010, 14:43
stiv92, не става въпрос да "удариш" една непосредствено преди акта (едва ли не пред приятелката ти), а да речем час-два преди уговорката.
мда...тва имах и аз предвид! :D

ОК ОК,моя грешка е,явно не съм ви разбрал :(
другият път ще пробвам с алкохол ... хах само да не стане пияска работа

Hawkk
02-01-2010, 15:04
Пробвай найстина с алкохола и тренирай малко на сухо да може освен тебе и приятелката ти да изпита някакво удоволствие ;) Има едно упражнение: Почваш да си мастурбираш и се стремиш да издържиш поне 15 минути без да спираш, ако усетиш че наближава еякулацията с другата ръка масажираш директно зад скротума(демек простата) това забавя... И правиш това упражнение известно време и дава ефект ;) Освен това по време на половия акт в никой случай няма да стягаш мускулите около пениса и да се стяга самия пенис това също съкращава половия акт значително! Айде успех ;)