PDA

View Full Version : Трудно ми е..



thEangel1094
02-01-2010, 14:33
Здравейте,
Имам си приятел от вече почти 4 месеца. Всичко върви прекрасно, но когато сме заедно и си мисля колко го обичам, нещо ми засяда в гърлото и немога да му го кажа. Трудно ми е да си изразявам чувствата като нормалните хора. А толкова искам всеки ден да му повтарям колко го обичам, искам да крещя, искам целия свят да разбере ;д , но немога и винаги се запъвам и не успявам да му го кажа. Единствено в смс-те ни за лека нощ и нищо повече. Бихте ли ми казали дали с времето това се оправя, ако има подобни животни като мен ;d дали сте свикнали..Незнам или аз не съм наред :D

П.П : Днес например се скарахме за някаква глупост и когато се изпращахме се опитах да му се извиня, обаче не намерих други думи и казах само "Извинявай , и не се сърди" и той не ми каза нищо. След това в скайп ми каза " Преди да го направиш , въобще не помисли че ще се скараме и накрая ми каза само: Извинявай, не се сърди , .. много хубаво! "


и т.н ;д
Благодаря ви предварително ! :)
Ако има значение и двамата сме на 15 : )

sWeeX
02-01-2010, 14:34
Не се казва....то се показва :)

П.С. Съъщото животно съм и аз :D

ivcheto0o
02-01-2010, 14:40
и на мен ми е трудно да си изразявам 4уствата.Предполагам след време няма да е същото,зависи и от теб и от него.И аз мисля 4е е по-важно да го показваш и доказваш,отколкото да го казваш.

blueprincess
02-01-2010, 14:51
Отпуши си хубаво гърлото..И му го кажи поне веднъж завинаги!Пък ако не можеш..Просто не го обичаш толкова!

П.П. - Помисли върху чувствата си! :) :-o

uBuTo
02-01-2010, 15:19
не се казва .. показва се .. ;)

SmilezZz
02-01-2010, 15:26
Спокойно..
Любовта не се казва,а се доказва.. :)
Обясни му как се чувстваш..Кажи му,че не се чувстваш добре,когато ти е сърдит..
Опитай се да му кажеш "Обичам те и не искам да те загубя"..
Абе накратко - обясни му как се чувстваш..Успокой се и му кажи чувствата си

BloomF
02-01-2010, 15:31
И аз не мога да казвам, че обичам. Не знам защо, но ми се струва тъпо, клиширано и лигаво. А доказването - това вече е друго нещо. Когато някой обича истински, се разбира и без думи.

onestar
02-01-2010, 16:12
И аз съм на мнение, че чувствата се показват (доказват), но понякога... просто ти се иска да го чуеш. Да е прошепнато, истинско, казано в точния момент, макар и само веднъж.

Може би с времето ще ги стане по - лесно. Чакай... и се опитвай.

Ако все пак успееш, не му повтаряй всеки ден "Обичам те", някак... сухо е. Можеш да му го казваш на два месеца веднъж, но така, че думите ти да добият смисъл. :)

sladyr4etoo
02-01-2010, 18:51
И аз съм на мнение, че чувствата се показват (доказват), но понякога... просто ти се иска да го чуеш. Да е прошепнато, истинско, казано в точния момент, макар и само веднъж.
точно,ако се повтаря постоянно ще звучи банално :-o

soul1199
02-01-2010, 19:56
ох напомняш ми за мене преди половин година,и аз имах приятел,за пръв път исках да кажа тези думи,само в смс-и му казвах,просто тези думи за мене бяха нещо,което не бих казала на всеки,само на него съм го казвала до този момент,значи беше късно и ние си говорихме и аз му казах..(не можах),споделих му,че ми е трудно да кажа онези дв думички и че адски много искам да му ги кажа и след точно един час от разговори му ги казах,едва едва,мисля,че и на теб ти е толкова трудно,колкото и на мен,обаче той разбра,че наистина щом съм му ги казала тези две думи,значи наистина той значи нещо за мен,нз дали съм ти помогнала или не,но просто опитай,знам,какво е чувството,късмет и се обичайте :)

balu4ka
02-01-2010, 20:11
Отпуши си хубаво гърлото..И му го кажи поне веднъж завинаги!Пък ако не можеш..Просто не го обичаш толкова!

П.П. - Помисли върху чувствата си! :) :-o

+

Jesssy
02-01-2010, 20:25
ох напомняш ми за мене преди половин година,и аз имах приятел,за пръв път исках да кажа тези думи,само в смс-и му казвах,просто тези думи за мене бяха нещо,което не бих казала на всеки,само на него съм го казвала до този момент,значи беше късно и ние си говорихме и аз му казах..(не можах),споделих му,че ми е трудно да кажа онези дв думички и че адски много искам да му ги кажа и след точно един час от разговори му ги казах,едва едва,мисля,че и на теб ти е толкова трудно,колкото и на мен,обаче той разбра,че наистина щом съм му ги казала тези две думи,значи наистина той значи нещо за мен,нз дали съм ти помогнала или не,но просто опитай,знам,какво е чувството,късмет и се обичайте :)
Ей на това се каэва СЛОЖНО И3РЕЧЕНИЕ!

BlueParadise
02-01-2010, 20:43
Наистина любовта се показва... но колкото и да го повтаряте,че се показва...сигурен съм,че искате и да го чувате,нали ... ?

Когато ти заседне отнов,изведнъж го кажи,ей така...без да си помислиш,че няма да можеш ... точно когато ти заседни го кажи !!!

Stan4o123
02-01-2010, 20:54
Ми и на мен ми присяга и не можех да го кажа,но ако го чувстваш,се получава!