PDA

View Full Version : Липсваш ми! Искам да се видим.



zekaryah
02-01-2010, 14:42
Извинете ме за глупавия въпрос но съм нов, може подобна тема да е минавала веке.
Какво означава, ако някое момиче ти се обади (или пише по скайпи) "Липсваш ми, искам да се видим". Историята е че това се случва с няколко различни момичета с които съм бил примерно на кафе. Не съм правил нищо повече (дори целувки).
И сега ми е странно в смисъл, че за к`во да се виждам с тях, след като веке съм го правил. Малко като загуба на време ми е? Макар да съм 50/50 за среща. :shock:
Та мили момичета к`во имате предвид с тези думи. Отначало не пускате аванти, човек губи интерес (или просто няма) и изведнъж липсваш ми?
Как точно ти липсвам, като дори не се виждаме достатъчно често :-x

SmilezZz
02-01-2010, 14:45
Явно е разбрала,какво е загубила и иска да те върне.
Възможно е и да изпитва нещо към теб..
Не знам :(

zekaryah
02-01-2010, 14:48
не може да загуби нещо, дето не е имала.
Нищо не се случило. Да речем и от двете страни не са направени достатъчно усилия...
не мисля че е това... но благодаря за отговора

filmimilmi
02-01-2010, 16:28
Явно си много харесван, защото това си е рядкост да се интересуват от теб след като очевидно си ги отрязвал. Или пък са те намерили за печен и интересен тип, с който поне биха искали да са приятели... Но всичко зависи от това на теб до каква степен ти пука и дали искаш нещо повече. Не си длъжен да се срещаш с никого ако нямаш желание, какво пък е толкова сложното за решаване на този казус в темата ти?

zekaryah
02-02-2010, 07:06
де да беше така, но не е това. Не мисля, че съм много харесван. Ако е било така, това е трябвало да се случи на по-ранен етап. Не след време.
И не съм отрязвал никой - просто сме излизали като приятели на кафе.
Затова не мога да разбера изведнъж този интерес.
Сложното на казуса е именно защо се случва след време. Не мога да разбера, как така изведнъж някой решава, че си му интересен или че му липсваш, при условие, че дори не сте достатъчно близки... 8-)

Знам, че зависи от мен ма в тоя случай не съм сигурен как да реагирам :?

Благодаря за отговора, но не мисля че е това...

filmimilmi
02-02-2010, 18:19
Щом навремето не се е получило нищо от тези опити, а казваш, че по принцип иниациативата тогава е била твоя, то вероятно просто си нямал тактиката да ги свалиш, а те пък са останали с впечатлението, че си добра приятелка. Сега просто се интересуват от теб, но това е нормално, все пак познат си им до някъде, а пък за тях е интересно по някакъв начин да разберат кво става с теб, що чиниш и т.н. На теб не ти ли се е случвало да потърсиш стар приятел просто защото си се сетил за него/нея? А това, че се е образувала своеобразна поредица от "покани" не означава, че се е случило някакво паранормално събитие, което да се изразява чрез необясним специален интерес към теб. Чиста случайност, това е обяснението. Ако си суеверен си погледни хороскопа, пък ако вярваш в такива неща в крайна сметка, няма да е и зле да действаш в случай, че си запазил някакъв интерес към тези стари контакти. :)

nyxu
02-02-2010, 19:17
:?

Kmet4e
02-08-2010, 17:23
Според мен не трябва да обръщаш внимание на лиготийте на момичетата .. Те така си ги пишат тея неща колкото и да е странно !
По-добре отиди на кафе или излез с момичето или момичетата които те канят няма да загубиш от това ... А й най-важното не се шашкай ! :D