PDA

View Full Version : Мъжки недостатъци



ralichkabanichka
02-01-2010, 14:59
Извинете ако има подобна тема,но мисля че ще е интересно за нас момичетата да разберем кои недостатъци не харесвате или ви дразнят във вашите гаджета или приятели от мъжки пол :D

one
02-01-2010, 15:00
http://www.youtube.com/watch?v=2_8qmd_rSmo&feature=related


пияната младеж, бате..

buuu
02-01-2010, 15:06
еми хъ 8-) аз си го обичам ама има неща които леко ме дразнят :
- понякога голямото му чувство за хумор започва да ме дразни ..да се държи когато трябва по-сериозно :(

*да спре да ми плаща кафетата и да ми прави скъпи подаръци ..че ми става неудобно ..се пак парите му ги дава майка му не са си негови че да ги пилее по мене 8-)

*може да свали някое килце макар че си го обичам такъв какъвто е сега -мечу 8-) :smt007 /но понеже той самия си го иска и аз го подкрепям / -тфа не ме дразни да отбележа ;д

-*да спе да излзиза с някфи Изгревски Бургаски Батки и темподобни изроди че ше са фкара в големи схеми някой ден :o

*сичко друго му е 6 точки :oops: :smt007

britzy
02-01-2010, 15:08
Недостатък ли е,че примерно не ме кефи блузата му :D
иначе не ме кефи,като спи в часовете вместо да си лафим ии като почнат едни лигни ама тва с лигните и аз много се лигавя,а пък и кфи недостатъци като ти като го обичаш-за теб е идеалният :-P :lol:

BloomF
02-01-2010, 15:14
- Силната му вяра, че за всичко е прав. + това, че няма угризения за лъжите си.
- Изливането на всичко, което му е на сърце и чак след това/половин - един час/ въпрос към мен 'А ти как си?' :?
- Сърденето за идиотщини.
- Това, че не забелязва колко са ми тъпи някои неща, които ми разказва и колко слааабо ме инетересуват. Също така и редовните теми ' Оф пък тя май вече не ме обича/ Не ми звъни' и секви такива. Е помагам и давам съвети, но не съм отдушник :D
- Защо, мамка му, аз мога да излушвам търпеливо, а той не?!? :?

Не става дума само за едно момче. И въпреки всичко, приятели са ми! Обичам ги! :)

mArMaLaDkA
02-01-2010, 15:43
Че те тея "мъжки недостатъци" и много жени ги притежават. :-o

(Въпреки, че мъже, жени в тийн форум... нали...)

sh3_1s_7h3_0n3
02-01-2010, 15:49
Много яде беее. Не мога да му насмогна..

FantaMen
02-01-2010, 15:50
Айде сега оплюйте ни на воля за да си повдигнете самочувствието..!! ? Ако почнем да изкарваме вашите недостатъци ? И като ги гледам тези "недостатъци" който сте дали за пример ... хмм.В тая тема има скрита цел за борба м/у половете


П.п

До: buuu
Пак щом не почне към Лазур и Славейков да ходи още имаш шанс да го утървеш . ;) Засега не дай си боже нещо повече от бой или трева няма да чуеш.. но мине ли към горните места работата става заплетена :)

buuu
02-01-2010, 16:30
Айде сега оплюйте ни на воля за да си повдигнете самочувствието..!! ? Ако почнем да изкарваме вашите недостатъци ? И като ги гледам тези "недостатъци" който сте дали за пример ... хмм.В тая тема има скрита цел за борба м/у половете


П.п

До: buuu
Пак щом не почне към Лазур и Славейков да ходи още имаш шанс да го утървеш . ;) Засега не дай си боже нещо повече от бой или трева няма да чуеш.. но мине ли към горните места работата става заплетена :)

8-) знам ама те фр му там ходят :lol:

T91
02-01-2010, 16:34
Че те тея "мъжки недостатъци" и много жени ги притежават. :-o

(Въпреки, че мъже, жени в тийн форум... нали...)


О има даже и по-зле ! :D

ScarletBite
02-01-2010, 16:42
1) Мъжкото его.Его с главно "Е".
2)Полигамността.
3)Прекалено крайни в действията, мислите и думите си.

Ами... за други просто не се сещам. :-D

Bellatrix
02-01-2010, 17:01
1. Не мисли много преди да изцепи нещо и понякога ме сдухва без да се усети.
2. Мииии... ъъъъ... май тва беше.

Мда, като за мен е перфектен. :D

MaLkaTa_LaDy
02-01-2010, 17:03
1. Прави се на неразбрал, като му е неловко.
2. Винаги се обяснява.
3. Интересува се прекалено много от мнението на околните.
4. Относно някои неща си е още хлапе и се налага да го поучавам.

Иначе я момчета и вие се изкажете, че ми е интересно.

BloomF
02-01-2010, 17:20
Иначе я момчета и вие се изкажете, че ми е интересно.

Абе момчета, я направо направете нова тема само за недостатъците на момичетата :D

lubomirky
02-01-2010, 17:29
Иначе я момчета и вие се изкажете, че ми е интересно.

Абе момчета, я направо направете нова тема само за недостатъците на момичетата :D

то ако се направи такава тема, ще има и vol. 2 ;>

DaemonBoy
02-01-2010, 17:43
Във важни моменти постъпваме детиснки
Не сме сериозни
Една не ни стига

fc
02-01-2010, 17:52
2)Полигамността.

За това сте си виновни вие жените :) Аз съм момче и мен много ме дразни едно друго нещо в голяма част от мъжкия пол:
Ако примерно се разхождам из улицата и погледна някой в очите и го загледам за повече от една секунда реакцията му ще е "Тоя ко ме гледа бе? Проблем ли има?" Разбира се аз нямам проблеми с такива хора, елементарни са, но като ги гледам как го правят ме дразнят. Да им кажеш нещо и веднага се правят на мъже, пък са някви пикльовци без никакво самочувствие и зависещи от хорското мнение...

Scepticism
02-01-2010, 18:29
моя е перфектен.. :)
даже и да има нещо, което да ме е издразнило в него съм му го простила.. просто цялата му Неповторимост засенчва всички тези малки грешки :oops:

buttertoast
02-02-2010, 05:21
1. склонността му да ме сдухва без да се усеща
2. мързела
3. ...............................

kalpazanka
02-02-2010, 05:26
Това, че е ревнив повече от нормалното. Мразя и това, че когато говори разпалено, повишава тон и за капак не се усеща. Мразя стремежа в него да излезе винаги прав. Мразя да му повтарям две седмици за нещо, което изисква 15 минути. Мразя желанието му да се налага.

0nem0retIme
02-02-2010, 06:58
Амии,аз ще кажа само за приятеля си,защото е тъпо да се слагат всички под общ знаменател.

1.Ината му
2.Недоверието/постоянното мислене на глупости
3.Кара ме да му обяснявам по 100 пъти едно нещо,нищо,че вече съм му го обяснила още толкова.

krem4et0
02-02-2010, 07:01
Мразя като ме обвинява за всичко, а не търси вина в себе си.
Мразя като ми натяква неща, станали преди 3-4-5 години.
Мразя репликата му - "Пак ще се скараме" или "В почивните дни все се караме".
Мразя, че ни е трудно да говорим за сериозни неща.
Мразя тонът му, когато е ядосан.
Мразя категоричността и ината му.

Dimana99
02-02-2010, 07:34
Много яде беее. Не мога да му насмогна..

YYY
02-02-2010, 08:43
До: buuu
Пак щом не почне към Лазур и Славейков да ходи още имаш шанс да го утървеш . ;) Засега не дай си боже нещо повече от бой или трева няма да чуеш.. но мине ли към горните места работата става заплетена :)



Вайййй..мен вече ще ме е страх да излизам от нас..щом и Лазур стана по-мутренски от квадрата.. лелеей

NothingSpecial
02-02-2010, 11:03
Честно казано не знам.Понякога ме дразни това,че говори и прави неща,които са малко необмислени и не разбира от намеци. Но въпреки това обичам всичко в него .. всеки недостатък .. прекрасен е .. :smt008 :)

mihdimkan
02-13-2010, 20:17
Аз обичам да се мотая с момчета. Въпреки това повечето ми приятели са момичета и с тях споделям всичко. Незнам момчетата да имат недостатъци. Не са ги показвали пред мен... :-D :)

shmurkam
02-13-2010, 21:05
Айде сега оплюйте ни на воля за да си повдигнете самочувствието..!! ? Ако почнем да изкарваме вашите недостатъци ? И като ги гледам тези "недостатъци" който сте дали за пример ... хмм.В тая тема има скрита цел за борба м/у половете


П.п

До: buuu
Пак щом не почне към Лазур и Славейков да ходи още имаш шанс да го утървеш . ;) Засега не дай си боже нещо повече от бой или трева няма да чуеш.. но мине ли към горните места работата става заплетена :)
Ееей, аз живея в Славейков от 9 години :lol: :lol: :lol:
Кво му е лошото, мн си е готин квартала даже (е, сбиват се, тук-там умират, ама кво само при нас ли е?!) всички си се знаем от малки и макар животът ни да кажем е доста...жесток, ти е някво яко, всички са мн по-открити и се знаят от мн време.


По темата:Тъ да започвам ли :lol:
-ревнив до полуда
-лигльо отвреме-навреме прекалено
-лошо настроен към повечето хора
-няма представа какво иска да прави с живота си
тва е, иначе е супер, просто...I will survive :lol: 8-) 8)

NamelessRomantic
02-13-2010, 21:11
И двете теми за недостатъци са живото доказателство,че колкото и да обичаме милУтУ - пак сме капризни тийнчета и дори идеала не ни стига...
sigh

shmurkam
02-13-2010, 21:14
И двете теми за недостатъци са живото доказателство,че колкото и да обичаме милУтУ - пак сме капризни тийнчета и дори идеала не ни стига...
sigh
Това не е така. Недостатъците на моето "мИлУ" са за самия него и само на него му пречат или биха му пречили по-нататък. Аз нямам проблеми с него, но някои черти от характера му го дърпат назад и съм загрижена за него. Това капризна ли ме прави? :-o

DarknessAngel
02-13-2010, 21:17
Нещата,които ме дразнят са :
припряност при серозен разговор
твърде повърхностно виждане на нещата
неуместни шеги. 8-)

krem4et0
02-13-2010, 21:42
NamelessRomantic, първо съм далеч от тийн възрастта. Второ, това, че го обичам, не ме прави сляпа. Има трески за дялне, както и аз имам такива. Нищо фатално, но не е приятно...Хубаво е и той, и аз да си знаем недостатъците, за да можем да ги изглаждаме. И ак за недостатъци съм написала 5 реда, то за положителни черти ще са поне 5 пъти повече. Не, не е идеален. Това не пречи да го обичам. Обичайте се и вие. Честит празник!

NamelessRomantic
02-13-2010, 21:43
И двете теми за недостатъци са живото доказателство,че колкото и да обичаме милУтУ - пак сме капризни тийнчета и дори идеала не ни стига...
sigh
Това не е така. Недостатъците на моето "мИлУ" са за самия него и само на него му пречат или биха му пречили по-нататък. Аз нямам проблеми с него, но някои черти от характера му го дърпат назад и съм загрижена за него. Това капризна ли ме прави? :-o
Ако пречиха само на него,нямаше да им обръщаш внимание.ИЛИ щяха да му пречат да бъде такъв,каквъто ти искаш,което доказва моята теория.

shmurkam
02-13-2010, 21:54
Ако премахне тези минуси от характера си, биха му помогнали много в живота, самият той да се чувства по-добре, фактът, че съм с него, доказва, че не ми е все едно. Ако за теб недостатък значи нещо да пречи само на теб в ближния, е, мисля, че ти си един крайно егоистичен човек. Направила съм много жертви и съм пристъпила много от принципите си заради него, мисля, че заслужавам малко повече вяра от негова страна, ако в това се изразява егоизмът ми, а за другото, ако е егоистично да съм щастлива, когато той е щастлив(защото тези недостатъци често го възспират да бъде такъв), е, добре аз съм неука, малка, капризна пуберка :)

Biskfitka
02-13-2010, 22:06
Ооо аз нямам кой знае от какво да се оплаквам.Почти перфектен е (няма перфектни хора ;д)
1.Когато ми се ядоса или го дразня и почне да ми говори едно такова... :lol: сериозно :(
2.Когато се бъзика с мене и не се усеща,че това случайно може да ме обиди :D
Ама ако не бяха тия 2 неща нямаше да има за какво да му се сърдя 8-)

IcySilence
02-13-2010, 22:23
Първо Честит Празник,на тези дето се обичат им пожелавам още любов,а за тези дето пият "Наздраве"
Амии от лични наблюдения ..:
1. Страшен инат
2.Страшно ревнив
3.Супер недоверчив
4.Никакъв шанс за сериозен разговор,винаги отбягва темата
5.Занимава ме с неща,които хич не ме късаят,но когато аз го правя се цупи
6. Всички тези неща играят върху ефекта да бъде БИВШ ;)

tonie__
02-14-2010, 07:29
1.твърде добър е с мен(да,недостатък е,'щото така му се качвам на главата) 8-)

2...всъщност няма друго :lol:

fenastz
02-14-2010, 17:24
1. Има периоди, в които не ставаме за нищо
2. няма

wasch0
02-14-2010, 17:33
- дразни ме, че постоянно е при другите момичета.. прегръдки,целувки,зарибявк и
- обръща повече внимание на футболната топка отколкото на мен


иначе много си го обичам :oops: