PDA

View Full Version : Разочарована и сама



LegacyOfLife
02-01-2010, 16:47
Получих отговора си,благодаря!
Темата може да се изтрие ..

sunshinepp
02-01-2010, 16:49
Коолко пъти си го хващала в изневяра и продължаваш да го искаш :shock: и дори се замисляш дали да прекъсваш контакти с него :shock: Боже , ХОРА , какво ви става бе!????????????????? :shock:

Тооо бива любов, ама това на нищо не прилича! Щом ти харесва да страдаш , давай! Ходи му пак по гъза, пък той пак да тича да го ръга на някоя друга :x :-x !!! Жалка история. .

T91
02-01-2010, 16:53
Авторката е мазохист ! Хем ти е изневерил , а ти пак при него ? Тоя ти се подиграва :-o . Просто ти си поредното тъпо парче за него , с една разлика . Тебе може да те клати ,когато си поиска , а другите са му за десерт . Пъф ,че и задръстена работа .

ПС-Момче съм и ти казвам - бягай надалеч .

LegacyOfLife
02-01-2010, 16:54
знам как звучи,но във връзката ни е имало толкова много хубави моменти..като че ли сега само за тях мисля и затова така :( инача знам.. много е онизително,но сърцето го иска

sladur4etyYy
02-01-2010, 16:55
аз бих прекратила всякакви контакти с тоя боклук. и кво значи ''като има време, ще се обади''? с кво толкова е зает? и в Англия ли си е намерил на коя да го слага? :-o

LegacyOfLife
02-01-2010, 16:56
Авторката е мазохист ! Хем ти е изневерил , а ти пак при него ? Тоя ти се подиграва :-o . Просто ти си поредното тъпо парче за него , с една разлика . Тебе може да те клати ,когато си поиска , а другите са му за десерт . Пъф ,че и задръстена работа .

ПС-Момче съм и ти казвам - бягай надалеч .

е по-леко с обидите де.. искам съвет просто,по някакъв начин написах темата за да може да помогна сама на себе си и да го забравя по-лесно
!

mArMaLaDkA
02-01-2010, 16:58
Да го забравиш трябва да ти е нагласа, идваща отвътре. Не да пускаш тема във форум, мислейки си, че като си излееш мислите, ще вземе нещо да се промени.

T91
02-01-2010, 17:00
Да го забравиш трябва да ти е нагласа, идваща отвътре. Не да пускаш тема във форум, мислейки си, че като си излееш мислите, ще вземе нещо да се промени.


А бре помага .

mArMaLaDkA
02-01-2010, 17:02
На мнение съм, че ако човек не си помогне сам, няма кой друг да му помогне, камо ли шепа непознати, които пишат разни проникновени слова, колкото да не е без хич.

LegacyOfLife
02-01-2010, 17:07
На мнение съм, че ако човек не си помогне сам, няма кой друг да му помогне, камо ли шепа непознати, които пишат разни проникновени слова, колкото да не е без хич.

Ами незнам за теб,но на мен ми помага.Добре е за мен да чуя мнение на връстници и да разбера кое би било най-доброто,така се нахъсвам и си казвам,че съм взела правилното решение :)

ivcheto0o
02-01-2010, 17:07
даите си време,ако продължиш да си близка с него няма да го забравиш дори може да му простиш и наи-важмото е ще продължиш да се нараняваш...

badluckcharm
02-01-2010, 17:16
брао брао
земи се съберете още 2-3 пъти
после пак ела тука да ни ревеш

T91
02-01-2010, 17:17
Авторката е мазохист ! Хем ти е изневерил , а ти пак при него ? Тоя ти се подиграва :-o . Просто ти си поредното тъпо парче за него , с една разлика . Тебе може да те клати ,когато си поиска , а другите са му за десерт . Пъф ,че и задръстена работа .

ПС-Момче съм и ти казвам - бягай надалеч .

е по-леко с обидите де.. искам съвет просто,по някакъв начин написах темата за да може да помогна сама на себе си и да го забравя по-лесно
!

Дастатъчно добре познавам своя пол . Затова и се изразявам така . Това е истината . 93% от момчетата се интересуват от сещаш се какво . Гадно , но факт . Малцината от тези , които имат идеали и цели ги определят като аутсайдери .

peshost
02-01-2010, 17:43
Нямам думи.

Jesssy
02-01-2010, 17:51
Така както си описала чувствата си,аэ предполагам,че няма да си прекъснеш контакта с него.Не те поэнавам де.Но ако смяташ,че евентуалните ви приятелски отношения също ще те тормоэят,режи връвта нацяло!Това е моят съвет.Думичката "ако" присъства не эащото аэ я харесвам (хич даже!!!!!!!),а эащото това решение трябва да е ТВОЕ.Що просто не седнеш да си помислиш сама и отново САМА да вэемеш решението.Не е добре да се влияеш от чуждите мнения до голяма степен в ЛИЧНИ проблеми като тоэи,според мен. :)

SmilezZz
02-01-2010, 17:59
Колко пъти си го хванала да ти изневерява,а ти продължаваш и продължаваш да си с него..

Най-добре е да скъсаш всичките контакти с него (защото така повече страдаш) и да си гледаш живота..
Все пак той не е единственото момче на Земята..Има доста "свестни" :)
Опитай се да го забравиш..
Излез с приятели,намери си някакво хоби и се опитвай да не мислиш за него..След време ще спреш да страдаш..
И трети път не му се връзвай - ти си му дал 2 шанс,но той не се е възползвал :? ..

sladyr4etoo
02-01-2010, 18:14
аз бих прекратила всякакви контакти с тоя боклук. и кво значи ''като има време, ще се обади''? с кво толкова е зает? и в Англия ли си е намерил на коя да го слага? :-o