PDA

View Full Version : Кой от двамата



BuBuy
02-01-2010, 17:23
:?

badluckcharm
02-01-2010, 17:24
третия

fc
02-01-2010, 17:26
Правилно решение няма. Риска да се провали връзката ти с второто момче е много голям, но пък има и шанс да сте много щастливи... Риск печели, риск губи

3motion
02-01-2010, 17:30
Опознай второто момче по-добре,без да късаш с гаджето ти.Когато го опознаеш сама си прецени с кого би се чувствала по-добре. :)

mArMaLaDkA
02-01-2010, 17:31
Тройка.

BuBuy
02-01-2010, 17:33
Да и аз мисля първо да го опозная,за да не съжалявам после.Ама има и друг проблем,че примерно ако изляза на кафе с него се някой ще ме изкльокари на гаджето ми защото повечето го познават :(

peshost
02-01-2010, 17:33
Ми аз съм на мнението на 3motion.

lipsvashh_mi
02-01-2010, 17:41
Тройка.
мдаа,така и 2мата ще ги имаш поне за введнъж :-D за повече гаранции няма

BuBuy
02-01-2010, 17:53
оф ако мислите да пишете такива тъпи коментари от рода на ''прави тройка'',по-добре не пишете :?

SmilezZz
02-01-2010, 17:54
Хем обичаш гаджето си,хем си се влюбила в друго момче :? ..Не се връзва едното с другото..Явно ти си поредната,която не знае какво иска..

Иначе както казаха - опознай второто момче,и реши с кого искаш да си..И помисли към кой от двамата имаш чувства..Защото е "подло" да играеш с чувствата на другия..Все пак той може да иска нещо "сериозно"..

Jesssy
02-01-2010, 17:58
но въпреки това аз много го обичам и не мога без него не мога да си представя да не съм с него.
Цитатът по-горе си противоречи с останалата част от писанията ти тотално.
Същото важи и эа эаглавието на темата,лейко.

BuBuy
02-01-2010, 18:20
но въпреки това аз много го обичам и не мога без него не мога да си представя да не съм с него.
Цитатът по-горе си противоречи с останалата част от писанията ти тотално.
Същото важи и эа эаглавието на темата,лейко.
Хах айде да не се обиждаме,ти не можеш да знаеш какво чувтвам.Това,че на теб не ти се е случвало да си вюбена в двама не значи,че е невъзможно,даже се случва много често...

sladyr4etoo
02-01-2010, 18:37
..Явно ти си поредната,която не знае какво иска..

onestar
02-01-2010, 18:55
Избери този, към когото имаш чувства. Ще бъде грешка ако кажеш "И към двамата".

Нещо ти липсва във връзката с приятеля ти, нали? А липсващите парчета ги намираш при втория.
Защо с приятеля ти не потърсите тези парчета? Всъщност... мисля, че трябва да го направите, така или иначе не губите нищо...

Каквото и да направиш, успех. :)

stern
02-01-2010, 18:57
хах и аз май имам сега такъв проблем...харесвам едно момче от мн време,но той се държи адкси гадно с мен...има и друго момче,което май ме харесва и се държи мн мило с мен...ма при теб е по-различно..гадже си с единия...помисли си добре какво искаш..с кой се чувсташ по-добре?!кой те прави по-щаслива??

MaLkaTa_LaDy
02-01-2010, 19:13
Трябва да решиш кого искаш повече. Ние не можем да ти кажем.

soul1199
02-01-2010, 19:58
Правилно решение няма. Риска да се провали връзката ти с второто момче е много голям, но пък има и шанс да сте много щастливи... Риск печели, риск губи

T91
02-01-2010, 20:17
Говори с гаджето ти . Ако не се оправи отношението му към теб - опитай с другото момче . Така даваш шанс и на двамата , няма за какво да съжаляваш после .

l0lz
02-01-2010, 21:49
умри

nymphadora
02-02-2010, 07:51
решението е само едно-онче бонче.

Wrathchild
02-02-2010, 10:00
Да и аз мисля първо да го опозная,за да не съжалявам после.Ама има и друг проблем,че примерно ако изляза на кафе с него се някой ще ме изкльокари на гаджето ми защото повечето го познават :(Е чакай де, той гаджето ти ще ти направи проблем за едно кафе?

NothingSpecial
02-02-2010, 11:22
Здравейте... В момента съм много объркана и раздвоена.Имам си сериозен приятел от 1 година и 3 месеца той се държи напоследък гадно с мене и връзката ни не върви,секи ден се караме,но въпреки това аз много го обичам и не мога без него не мога да си представя да не съм с него.Преди няколко дена се влюбих много в едно момче което от скоро живее в моя квартал,и той също ме харесва и иска да е с мен,като го видя и се побърквам много е красив и се държи много мило с мен.Искам и двамата какво да правя :(

Изобщо не си наясно със себе си и с чувствата си .. Как ще обичаш един,а в друг ще си влюбена .. според мен грешиш за единия от двамата ..

Bellatrix
02-02-2010, 11:47
Ами нормално е, при положение, че гаджето и очевидно я приема за даденост и се държи гадно с нея, тя да харесва компанията на някой, който се отнася с нея добре. Тъй че какво я псувате?
Нормално е да е раздвоена. Много трудно се зарязват отношения, продължили цяла година, че и повече. Нормално да се замисли преди да каже: Ми нееее, щом харесвам друг тоя да си ходи. не го ща.
Това са прибързани решения и напълно разбирам защо авторката иска съвет и се опитва да премисли всичко преди да свърши някоя простотия и да съжелява после.

ПП. Според мен опитай с втория. Ако се държи добре с теб и с него ти е хубаво, няма смисъл да оставаш във връзка, в която огънят е изчезнал напълно и не се отнасят хубаво с теб.

SuNsHiNe6
02-02-2010, 11:54
Обичаш първия, но си влюбена във втория?!?!?!?! :-o Отиди някъде далеч от двамата и си подреди добре мислите, след това вече прецени кой от двамата наистина ОБИЧАШ

BlueParadise
02-02-2010, 12:04
Кажи на сегашния ти приятел,че ти трябва малко време за да осъзнаеш от какво точно се нуждаеш и мисля,че времето ще покаже...ако не ти липсва много значи се пробвай с другия,но ако наистина го обичаш (както казваш) ще ти липсва и по-добре не прави грешка сомо защото някъф готин живее в твоя квартал ...

deFakto
02-02-2010, 12:12
как така се влюбваш в някой за 2-3 дни не мога да разбера,странно :D :D
който и да избереш ,все нещо ще ти липсва в другия :D

BuBuy
02-02-2010, 12:29
Не съм чак толкова влюбена в него,но много го харесвам държи се мило с мен,а това ми липсва с човека който съм :?

NothingSpecial
02-02-2010, 13:05
Не съм чак толкова влюбена в него,но много го харесвам държи се мило с мен,а това ми липсва с човека който съм :?

Разбираемо е да ти липсва,но помисли добре преди да правиш каквото и да е .. поговори с приятеля си кажи мy че държанието му към теб не ти харесва и ако не се промени опитай с другото момче :)

BuBuy
02-02-2010, 13:11
Не съм чак толкова влюбена в него,но много го харесвам държи се мило с мен,а това ми липсва с човека който съм :?

Разбираемо е да ти липсва,но помисли добре преди да правиш каквото и да е .. поговори с приятеля си кажи мy че държанието му към теб не ти харесва и ако не се промени опитай с другото момче :)
За това нещо съм говорила хиляди пъти с него,и той винаги ми казва,че се държи нормално и тн,той винаги е прав аз винаги не съм според него.Много пъти ми е обещавал да се промени,но никога не го е правил :(

NothingSpecial
02-02-2010, 13:44
За това нещо съм говорила хиляди пъти с него,и той винаги ми казва,че се държи нормално и тн,той винаги е прав аз винаги не съм според него.Много пъти ми е обещавал да се промени,но никога не го е правил :(

Ми не знам колко лошо се държи,но може би най-добре е да прекратиш връзката си с него щом не виждаш промянa,защото това малко или много те наранява .. не проявявай мазохизъм,ами пробвай с дрyгото момче .. но не си давай зор .. говорете си,излизайте но не прибързвай,защото 1 година връзка не се забравя толкова лесно :)

uBuTo
02-02-2010, 15:12
отрежи ги и двамата и търси 3ти .. :D

ScarletBite
02-02-2010, 15:47
Ти си объркана.Изясни пред себе си с кого искаш да бъдеш.

m1nik
02-02-2010, 15:54
Хем обичаш гаджето си,хем си се влюбила в друго момче :? ..Не се връзва едното с другото..Явно ти си поредната,която не знае какво иска..

Иначе както казаха - опознай второто момче,и реши с кого искаш да си..И помисли към кой от двамата имаш чувства..Защото е "подло" да играеш с чувствата на другия..Все пак той може да иска нещо "сериозно"..


<<<<<<<<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vellvet
02-02-2010, 18:04
щом така бързо и безпочвено си се влюбила в кварталния си представям другата ти любов... как да е сори за офф-а

поговори с гаджето защо се държи толкова грубо и на какво се дължи охладняването и вземете решение. Когато един огън започне да гасне ако никой не се погрижи си изхасва и остава само пепел!

Bellatrix
02-02-2010, 18:08
щом така бързо и безпочвено си се влюбила в кварталния си представям другата ти любов... как да е сори за офф-а

поговори с гаджето защо се държи толкова грубо и на какво се дължи охладняването и вземете решение. Когато един огън започне да гасне ако никой не се погрижи си изхасва и остава само пепел!
Ми да, ама тия грижи се полагат от двама. Ако той е решил да я обвинява за всичко и да се държи тъпо и гадно с нея, тя нищо не може да направи.