PDA

View Full Version : Относно новият ми клас.....



supernatural711
02-01-2010, 18:54
Темата е почти като "Промяна като цяло" , но не точно затова реших да пусна нова...Значи и аз съм 8ми клас в ново училище...И аз бях срамежлива , но си бях поставила за цел да се променя през лятото...Е, има си промяна в мен ..Определено не съм

толкова срамежлива като преди... Започнах даскало, всичко беше ОК, общувах си с всички..бях много доволна...след това обаче нали всички започват да са по групички и аз просто не си намерих...бях ту с едни ту с други....и все още е така но сега съм по-зле..Имам предвид това е заради 1 момиче..винаги като си говоря с някой и тя идва, меша ми се ,избутва ме започва да си говори с този с когото си говоря и отиват някъде..и мене ме зарязват... и вече съм сама през междучасията....та пробвала съм мн неща. примерно и аз да се включа в разговора...и аз да я избутам...да тръгна с тях ....какво ли не...Държат се все едно ме няма...и та това момиче тя не е някаква кифла или някаква надута..просто де да знам имам чувството, че на другите не им е интересно да говорят с мен ..Не съм някаква скучна зубърка..говоря за неща за които говорят и другите така да се каже :D но имам чувството че тези неща казани от мен звучат тъпо и на другите им е скучно с мен...Искам съвет какво да направя... :) Благодаря предварително :)

britzy
02-01-2010, 18:57
Темата е почти като "Промяна като цяло" , но не точно затова реших да пусна нова...Значи и аз съм 8ми клас в ново училище...И аз бях срамежлива , но си бях поставила за цел да се променя през лятото...Е, има си промяна в мен ..Определено не съм

толкова срамежлива като преди... Започнах даскало, всичко беше ОК, общувах си с всички..бях много доволна...след това обаче нали всички започват да са по групички и аз просто не си намерих...бях ту с едни ту с други....и все още е така но сега съм по-зле..Имам предвид това е заради 1 момиче..винаги като си говоря с някой и тя идва, меша ми се ,избутва ме започва да си говори с този с когото си говоря и отиват някъде..и мене ме зарязват... и вече съм сама през междучасията....та пробвала съм мн неща. примерно и аз да се включа в разговора...и аз да я избутам...да тръгна с тях ....какво ли не...Държат се все едно ме няма...и та това момиче тя не е някаква кифла или някаква надута..просто де да знам имам чувството, че на другите не им е интересно да говорят с мен ..Не съм някаква скучна зубърка..говоря за неща за които говорят и другите така да се каже :D но имам чувството че тези неща казани от мен звучат тъпо и на другите им е скучно с мен...Искам съвет какво да направя... :) Благодаря предварително :)
Гледам че гледаш supernatural,браво еем тва за групите,не знамкак да типомогна,щот теса си така да се каже сформирани вече ии,ауе намери си други хора,що требва при едни и същи да си

martink9
02-01-2010, 19:21
Аз ще те посаветвам да изпъкнеш с нещо. Моя случай е единтичен по принцип се пиша спортисче и там даскала по физ. пита първия час кой какво е тренирал за отборите в даскало.... Сяко момче от моя клас нещо тренирало само аз не ама се оказа че ги мачкам на спортовете най-много футбол и след време сами ми предлагаха компанията си и си говорим само за такива неща предимно .. 8)

JackSparrow
02-01-2010, 19:26
сприятели се с нея, излизай с тях, чатете си, абе един вид вкарай малко повече нахаканост, но не прекалено много. как може тя да те избутва? кажи й един- два пъти -- остави ме да се доизкажа или сега аз говоря с нея и т.н. и т.н. 8)

SmilezZz
02-02-2010, 09:38
сприятели се с нея, излизай с тях, чатете си, абе един вид вкарай малко повече нахаканост, но не прекалено много. как може тя да те избутва? кажи й един- два пъти -- остави ме да се доизкажа или сега аз говоря с нея и т.н. и т.н. 8)

Forest_girl
02-02-2010, 10:06
Не е нужно да си с тях, ако чувстваш, че не те разбират или, че не вървят отношенията. Намери хора, с каито ще можеш да си себе си и да говориш за това, за което ти искаш, а не за каквото другите говорят.
Успех!

fenkaaa
02-02-2010, 18:10
Амиии и аз да ти кажа много се кефех за новото си даскало и в началото всичко беше ОК .. излизам си с по големите момичета навън да пушим,голямото междучасие кафета ала бала .. но проблема е,че даскалото ми е пълно с момчета мн малко момичета сме,а и новия ми клас са бахти смотаняците .. пълни убитаци ! И на мен нито ми се учи в такъв клас нито нищо .. ето дори по английски имам 2 за срока :( И така навих наще да ме върнат в старото ми даскало да си доискарам 8 клас в старото даскало и после да си ходя при моето момче в 9-ти :grin: Сега само чакам да разбера кога ще ме местят може би др седмица .. и ми е мн готино,само дето всеки ден в това даскало е кошмар .. смисал .. тъпо .. чакам да свърши,да излеза като бял човек,да се прибера по нощите и да започне вече другия ден докато не си се върна при повечето от бившите ми съученици останали в старото ми даскало :grin: И те много се подкефиха като разбраха,че се връщам :grin:

Slave4You
02-02-2010, 18:50
Е недей да имаш такова кофти самочувствие за себе си - каквото каже било скучно и т.н. Недей да се чувстваш изолирана от разговора само защото другото момиче те е избутало. Стоиш си при тях и продължаваш да говориш с тях- все едно нищо не е станало. По принцип обаче не е много добра идея да се мъкнеш след тях ако не сте приятелки още (може да бъде досадно това..) Говори си с тях, но чакай те да те извикат някъде, не се тикай ти.

asp1r1n94
02-02-2010, 18:52
А може би има и още нещо ,което не казваш?! :?

lilnat
02-02-2010, 19:12
Първо някоя групичка като стоят заедно ходи при тях. Може да намериш някой друг фен на Supernatural така ще имате поне обща тема и като станете дружки са бутайте пак в групичка. Все ще има човек дет ще слуша например твойта музика, като си говорите много на обща тема постепенно ще се сприятелите и ако този човек е в някаква група и ти ще се впишеш. Също така им пиши по скайпа и тн. и ще се оправи раотата.

nIkEnCeTy_bE
02-04-2010, 16:03
И аз съм в ново даскало,, обаче от една страна ми помогна това, че с някой се познавах преди да почне даскало, с някой бях и в 4 клас в един клас и сега пак сме заедно в един клас,, незнам дали ще ти помогне, някой може да сметнат, че е лоша идея, ама ако им имаш скайпа на някой от твоя клас пишете си, опознайте се, сприятелете се, спечелиги ги, за да не си сама, щом така се чустваш. Щом не си затворена, направете общ чат нещо ала бала,, в моя клас някой има много надути, само простотии говорят или се лигавят, само за секс мислят някви такива, ама кат почнат нещо да ме базикат или някви такива и аз не си държа затворена устата и така вече се сприятелихме и се базикаме. И ние от една страна в голямото примерно ходя с мойта аверка, понякога идват други. Също, за да не си сама, ако познаваш някой от другите класове, дали от 8мите или от по големите, движи се с него, говорете си,, ;)

cookie_master
02-04-2010, 19:10
Амиии и аз да ти кажа много се кефех за новото си даскало и в началото всичко беше ОК .. излизам си с по големите момичета навън да пушим,голямото междучасие кафета ала бала .. но проблема е,че даскалото ми е пълно с момчета мн малко момичета сме,а и новия ми клас са бахти смотаняците .. пълни убитаци ! И на мен нито ми се учи в такъв клас нито нищо .. ето дори по английски имам 2 за срока :( И така навих наще да ме върнат в старото ми даскало да си доискарам 8 клас в старото даскало и после да си ходя при моето момче в 9-ти :grin: Сега само чакам да разбера кога ще ме местят може би др седмица .. и ми е мн готино,само дето всеки ден в това даскало е кошмар .. смисал .. тъпо .. чакам да свърши,да излеза като бял човек,да се прибера по нощите и да започне вече другия ден докато не си се върна при повечето от бившите ми съученици останали в старото ми даскало :grin: И те много се подкефиха като разбраха,че се връщам :grin: :-o