PDA

View Full Version : Проблеми с microSD при Nokia



BERCUT
02-01-2010, 18:54
Значи взех си нова карта памет за телефона ми, тъй като си изгубих някъде старата. Проблема е следния - като си кача музика в картата през Ovi Suite или по какъвто и да е друг начин в картата памет и отворя плеяра на телефона и ми показва че няма песни, в същото време като отворя примерно менюто за смяна на мелодията на алармата или за избор на мелодия при повикване и ги виждам песните, пробвах картата на друг телефон и песните си се виждат в плеяра.

Bimmer
02-02-2010, 17:45
Последното изречение изключва проблема да е в картата.
Имаш или повреден софтуеър, или нещо по-лошо, за което можем само да гадаем. Най-добре го заведи в сервиз на Nokia, или по-скоро Germanos, те са официалния представител на марката.
Късмет ;)

skuck
02-02-2010, 18:23
музикален плейър> фонотека>обнови фонотека!

Bimmer
02-03-2010, 07:53
музикален плейър> фонотека>обнови фонотека!
To не ставаше ли автоматично с вкарването на картата?

skuck
02-03-2010, 08:21
При някои става автоматично, при други трябва да се рестартира телефона или да се обнови фонотеката.

BERCUT
02-03-2010, 13:25
Оправих го, проблемът беше в това че като съм вкарал картат и не съм видял че си има папка Плейлист и съм направил втора така и телефонът не е разпознал другата моята папка.

skuck
02-03-2010, 13:32
E тва, не знам как е станало! В една директория не може да имаш две еднакви по име папки....

BERCUT
02-03-2010, 14:16
E тва, не знам как е станало! В една директория не може да имаш две еднакви по име папки.... В тази която беше моята имаше правописна грешка.