PDA

View Full Version : Св.Валентин



lovemirkoo
02-01-2010, 19:28
Търсих такава тема,но не намерих.НАближава Св.Валентин и незнам какъв подарък да направя на приятеля си.Искам да направя нещо голямо за него,да го изненадам с нещо приятно.Момчета дайте предложения вие на какво бихте се зарадвали.Нямам предвид подарък от магазна,ще го измисля в последния момент какво да му купя.Искам да му направя изненада за която не е подозирал.

П.П ако има такава тема тази може да се заключи :)

Korrnyy
02-01-2010, 19:32
Търсих такава тема,но не намерих.НАближава Св.Валентин и незнам какъв подарък да направя на приятеля си.Искам да направя нещо голямо за него,да го изненадам с нещо приятно.Момчета дайте предложения вие на какво бихте се зарадвали.Нямам предвид подарък от магазна,ще го измисля в последния момент какво да му купя.Искам да му направя изненада за която не е подозирал.

П.П ако има такава тема тази може да се заключи :)

Тука ни излъга :D

Ти познаваш най-добре приятеля си, така че най-точно можеш да прецениш какво да му вземеш :) От колко време ходите? :-o Ако носи гривни и някакви такива можеш да му вземеш... :-o Ноо ние как да знаем какво харесва? :)

Scepticism
02-01-2010, 19:34
мисля, че ако те оценява ти ще си му достатъчен подарък :)

soul1199
02-01-2010, 20:05
ще се наложи да стана врачка :(

miss_kiss181
02-01-2010, 20:48
Зависи от колко време ходите, но му вземи нещо, което като погледне след 5 год. пак да се сеща колко го обичаш. Нещо в което да си вложила смисъл, а не просто някакъв предмет. :grin:

FancyGirl
02-01-2010, 20:55
Такива теми НЯМА и НЯМА и да намерите до 14 февруари това ще е единствената тема с такова заглавие. :smt097

ShawnMac
02-01-2010, 20:58
Такива теми НЯМА и НЯМА и да намерите до 14 февруари това ще е единствената тема с такова заглавие. :smt097
Ела да ти укротя страстите :oops:

lovemirkoo
02-01-2010, 21:14
soul1199 никой не иска от теб да ставаш врачка.Исках просто предложения или примери вие какво бихте направили за любмия.
Korrnyy ти не ме разбра,за подаръка като предмет лесно ще избера.Искам да направя нещо специално за него.Не е нужно да ставате врачки и т.н просто беше достатъчно да изявите мнение за това вие какво бихте направили за вашата половинка.
Priceless ако няма да даваш компетенти отговори ти предлагам да да замълчиш а не просто да правиш брой мнения. Не,че се заяждам , напротив.Това е форум в който всеки има някакъв въпорс и очаква помощта на другите.Тази тема не съм я направила за да се харесва или не,а просто защото имам нужда от помощ и очаквам да видя компетентни мнения,а не такива от рода на "бляяяя" или други с цел да се заядете заради това,че не съм видяла че има такива теми.Защото никой няма да си прави труда да прави нова след като вече има такава.Съжалявам за това,че не съм видяла и моля тези които имат някакви предложения,да ги кажат.Благодаря предварително.

П.П заедно сме от 5 месеца

l0lz
02-01-2010, 21:45
купи му цар'ца