PDA

View Full Version : Честит празник, готини момченца!



NaOH
02-01-2010, 22:09
Да сте живи и здрави и да ни радвате така и в следващите години! :-)

DimovB
02-01-2010, 22:18
знаеш че ще е лок темата ;]

x3eme
02-01-2010, 22:19
що да е за лок
,ше има бая очаровани от поздрава

едит: поздравявам най-готиния пеерас във форума,да ни е жив и здрав!
:-)

Dopeass
02-01-2010, 22:29
:-) за всички педерастини и наздраве!

NaOH
02-01-2010, 22:49
квото и да си говорим, днес е празника на педалите 8)

iLovePussyJuice
02-01-2010, 22:50
квото и да си говорим, днес е празника на педалите 8)и аз съм от Перник и съм на 22+ нали? :razz:

NaOH
02-01-2010, 22:52
квото и да си говорим, днес е празника на педалите 8)и аз съм от Перник и съм на 22+ нали? :razz:
и караш гоУф 1 8)

NaOH
02-01-2010, 22:58
квото и да си говорим, днес е празника на педалите 8)

според кой?


ако утре п*едалските организации кажат,че е модерно да си бъркаш с пръчка в гъза ще почнеш ли да го правиш?


модата съкс.

днес е Петльовден.

а на 14-ти февруари е Трифон Зарезан.

тия другите "празници" на тия 2 дати ги празнуват "модерните" (разбирай жертвите на обществото) и хомо-сексуалистите.


аз лично съм old school 8)
ти 'ко искаш си го празнувай олд скуул, дори почвай да черпиш в класа ти :lol: ще те погледнат накриво :lol: днес е ден на пиирасите 8)

NaOH
02-01-2010, 23:03
не те знам на колко си, предполагам че си некво лапенце 8-)

смърт за пирасите 8)

Verminaard
02-01-2010, 23:04
Господи,съвсем са ви са се разложили мозъците.Ден на пeдeрастите ми било...кy.р-тате-баница,ако може така да се изразя.Вместо да се радвате че си имаме нашенски старовремски празници,устояли на годините и външния терор вие.....бах,изобщо ли се занимавам.На трифон зарезан е същата история.Бандата западно-поклонници,роби на капитализацията размахват огромния постер 'ХАРЧИ,КУПУВАЙ,ПАЗАРУВАЙ' и пикаят на българската традиция.

Verminaard
02-01-2010, 23:11
Не,точно заради такива зомбирани ходещи кредитни рейтинги света се проваля и ние отиваме заедно с него.Няма възможности и те изключително успешно се опитвам да отровят малкото останал животец на пробудените хора.

Verminaard
02-01-2010, 23:20
Да,това от Хаити вече колко близко (и не чак толкова) източни нации го приписаха на американюгите и някакво уж експериментално тектонично оръже.Интересно ми е до колко има истина в тези твърдения.
И как 150 хиляди,като май вече станаха 200? О_о

Verminaard
02-01-2010, 23:28
Дааа,и при всички тези доказани факти ми е изключително чудно как масово хората ги отричат.Не че е нещо ново,де,ама все пак...
А за глобалното затопляне Ал Гор какви вицове разправя...леле леле :D

Verminaard
02-01-2010, 23:38
Между другото наистина няма конспирация.
Просто реалността е толкова разкъсана и изкривена,че не ни се вярва - и оттам иде идеята за конспирацията.

Verminaard
02-01-2010, 23:42
То май само при африканците няма конспирация.Поне първобитните диваци по племената не трябва да се занимават с лайната на 'модерния свят'

Verminaard
02-01-2010, 23:51
Не особено успешен опит за контролиран контрол над популацията.
И май германците бяха разработили СПИН-а,не мисля че по оновя време американюгите са имали достатъчно мозък,че да изобретят чумата на модерния свят.

Verminaard
02-01-2010, 23:56
Да,обаче голям смях падна като спинчо се измъкна от първобитна африка и плъзна навсякъде по света.Поклон пред гениалните инжинери.

Verminaard
02-02-2010, 00:06
Ахах,това ми напомня за 'славните' години след като оня асоциален дегенерирал лумпен ЖелЮ премахна гражданството - цялата селяния ни се натресе в София,докъто интелигенцията (доколкото я има у нас) от ужас се пресели в провинцията.И стана карамбоооооол.Jajajaja

machoka
02-02-2010, 00:17
четЕМ и се плашиМ ... германци разработили спина, евреи 'пускат' земетресения по света..ше прецакваме 'новия световен ред'.. пак сте боцнАли грешната вена, дебиш келеметата.

machoka
02-02-2010, 00:19
ебахти лафа, да се подиграеш със трагичната смърт на стотици хиляди :shock: не знам къф треа си, немам такава дума в речника :?

Verminaard
02-02-2010, 00:20
четЕМ и се плашиМ ... германци разработили спина, евреи 'пускат' земетресения по света..ше прецакваме 'новия световен ред'.. пак сте боцнАли грешната вена, дебиш келеметата.

Хм,виж сега,новината че СПИН-ът е създаден чрез генно инжинерство е стара и световно призната.По-скоро е теория,отколкото факт,но доказателствата са стабилни.
А за тектоничното оръжие на американците (не евреите) първо се изказа Уго Чавес,на база данни от руския флот и не мога да гарантирам достоверност.Но на теория такова оръжие е напълно възможно да съществува и ще бъде сравнително лесно за разработване и експлоатация.Ако искаш мога да ти обясна физиката зад фикшъна.

machoka
02-02-2010, 00:25
За тектонично оръжие не знам.. виж, може и да поговорим за насочени от километри ударни *нам си кви* звукови вълни, които създават резонанс и цял мост пада примерно, обаче да слушаш какво се говори в публичното пространство от разни, цитирам, 'световно признати' дегенерати като Чавес или който и да било лидер, и да им вярваш - те на това му се вика 'он те пикае, ти си мислиш че дъжда те вали'.

а иначе не знам кой с какво се подиграва - знам, че кадърните 'успяват' във вашия 'покварен' свят и веднага еврейската щампа им се лепи на задника.

Verminaard
02-02-2010, 00:29
Че Чавес е прекалено порастнал пишкодръп - моля ти се,толкова е смешно че чак не ми се коментира.При подходящата честота и насочване на звуковите вълно теоретично е възможно да се дестабилизира тектонична плоча.И доколкото ми е известно само американците са достатъчно малоумни да направят такава свинщина и грам няма да се изненадам ако действително такова чудо изтрепа масата хаитяни.Напълно възможно,само дето не е особено вероятно ^_^

п.с. Защо така остро се изказваш за Чавес бре?Много е забавен тоя тарикат!

semantics
02-02-2010, 04:18
Вие двамата тук с някакъв животински възторг си чешкате самодоволно общите схващания, а? Като на седянка се кефите. Пак оспамихте още една тема с глупости за конспирацията.

Петльовден е празник със доста стари корени, поне в случай, че действително има езическо начало - просто жертва за здраве. Другият вариант е да е възникнала традицията по време на турското робство, за да бъдят заблуждавани турските власти и да не бъдат взети мъжките рожби за еничари.
За мен първата възможност е по-вероятна. Щото и малко ми идва грубичък обичая да се коли, размята и вари цял петел...

Колкото до "деня на пиирасите" - доколкото ми е известно, такъв е официално само 17 май, който при това е Международен ден срещу хомофобията. Честване изваждането на хомосексуализма от списъка на заболяванията от СЗО през 1990 г., който отбелязват всички хора с различна сексуална ориентация (ЛГБТ). И всичко това е малко различно от насадените глупости за 2-ри февруари. Не знам, аз поне за официални обявления за тази дата нищо не знам - само градски "митове и легенди", да има на какво да се смеят лапетата.

LizZz
02-02-2010, 11:48
Дам, цял ден днес се опитват да ме гаврят като ми честитят ''педалския'' празник.
Честит празник, момци!!

Still1ME1Still1HERE
02-02-2010, 14:01
аз се самопоздравявам с най-мъжкия празник в годината - Петльовден - ден на мъжката сила и на момчетата :)


за п*далите - смЕрт.Забелязал съм,че малко хора го знаят това :( Въпреки,че и днеска им го казах,моят клас пак ме гледаха странно :(

kypo
02-02-2010, 14:22
значи днеска е петльовден и няма нищо общо с педерастите и наскокаулиц.

ScionOfStorm
02-02-2010, 14:24
Ебати, колко хора имат рожден ден от моите днес :Д

честит празник на момците - от хубавия.

Другия не знам някой тук, който да го празнува тъй или инак :р

ohluv
02-02-2010, 19:38
всичко е до нагласа,бате. проблема беше,че се опитвахме да "оправиме" нещата,тоест да помогнем и на тях,на държавата,на хората като цяло и не знам си кво си...

аз вече не искам да помагам на никой,вече мисля само за себе си,мисля как да ги прецакам и да се възползвам от новя световен ред на макс.

и резултатите няма да закъснеят. въпрос на време е. 8)



your pain is my pleasure,your sorrow - my joy! 8)
Да ти си достоен пример за развит хомосапиенс 8-)

cherinka
02-02-2010, 20:13
То земетресение може да се придизвика.
Така че не виждам къв е проблема

fenkaaa
02-06-2010, 19:04
Честит празник със закъснение на курвите и педалите :D