PDA

View Full Version : Иска да седна в него



devil78
02-02-2010, 08:18
gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
kalpazanka

SmilezZz
02-02-2010, 10:33
Еми зависи какво иска да направи..
Възможно е да се целувате или просто да си говорите :) ..
Няма нищо страшно и срамно в това - все пак ти е гадже..

П.С - Не знам на колко си - но за секса изчакай мъничко 8)

devil78
02-02-2010, 10:50
за с*к* въобще не бързам..

Bukmop
02-02-2010, 12:22
gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
kalpazanka

Когато моята приятелка седне в мен или си говорим или се целуваме или и 2те ;) за секс не си мисли защото щом незнаеш какво ще стане като седнеш в него начи си малка ;) карайте я по-полека

nyxu
02-02-2010, 20:22
Та нали ти е гадже, от какво ще те е срам ? Най - вероятно ще разменяте лиги ... :razz:

lipstick
02-03-2010, 08:43
Та нали ти е гадже, от какво ще те е срам ? Най - вероятно ще разменяте лиги ... :razz:


:lol:

dirtyyy
02-03-2010, 09:26
дилематаа на живота!

britzy
02-03-2010, 13:58
дилематаа на живота!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

еем секс ше правите кфо друго може да се прави според теб? :? :razz: :razz: :razz:

donstavrev
02-04-2010, 19:41
ами виж ся зависи каде се намирате на обществено място усамотени...
няма кфо толкоз да стане можеби просто иска да седнеш в него за да се види каква влюбена двойка сте ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-04-2010, 20:57
Oпределено това е трудна стъпка и е трудна... сигурна ли си,че е точния човек,в който трябва да седнеш :shock: :shock: :shock:

Виж сега СЕРИОЗНО! Няма от какво да те е срам,той ти е гадже това е най-малкото,което можете да правите заедно,няма нищо страшно и странно,спокойно!

DqVoLsKoJeLaNiE
02-05-2010, 18:19
ами няма нищо срамно, страшно, опасно и т.н., просто седни в него...Може да си говорите, да се целувате (знае ли човек може пък и друго 8-) )...

cookie_master
02-05-2010, 20:31
ами няма нищо срамно, страшно, опасно и т.н., просто седни в него...Може да си говорите, да се целувате (знае ли човек може пък и друго 8-) )...

xXbambiiXx
02-05-2010, 21:39
gadjety mi iska da sedna w negy..nqkolko puti mi e predlagal da sedna w negy...no men me e sram [i malkyy strahh]] ...nz kwo sh stane kat sedna..iam predwit nqkoi ky moji da mi kaje kwo sh praim s negy kat sedna..samy sh se celuwame ili..


btw:bez komentari ot roda - malka si kat porasne6 sh razbere6,ili [sedni w negy i sh widish]]..prosto wi molq za help..


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
Няма да трия темата, имйки предвид, че си нова. При следващо нарушение няма да има компромис!
kalpazanka

О, Господи !! Недей, ще забременееш !! :shock: