PDA

View Full Version : Не си помня паролата



Imaginary__Love
02-02-2010, 10:44
влязла съм си в скайпа преди много време от стария ми компютър и сега наскоро ми подариха нов, обаче не си помня паролата. дали има някакъв начин да разбера паролата без да се занимавам с имейли защото и за там не помня паролата... дали има някакъв начин да си разбера паролата, като се има предвид че още не съм излязла от стария компютър и съм си на линия там.. моля ви кажете ми как да се оправя ;(;(;(

shadow4e
Слагай описателни заглавия

Моля в темата да не се публикуват начини за разбиване на пароли чрез програми и тн.

SmilezZz
02-02-2010, 10:56
Не знам..
Освен да натисне "Забравена парола",но и там ти искат имейли :)

Biskfitka
02-02-2010, 18:08
Включи си стария компютър??? :-o

haso
02-04-2010, 10:06
ми да има и на мен ми се е случило първо цъкаш на забравена парола после въвеждаш имеил адреса си и от там възстановяваш паролата а ако при правеното на скайпа си въвел невалиден имеил няма начин да възстановиш паролата си освен ако не си хакер :D :D :D

KpbCTHuKbT
02-04-2010, 14:24
Има начин. Скайп е много податлива програма на хакерси атаки. Намери си хакер и го моли да помага. :D

SkyEatsAirplane
02-04-2010, 14:33
ами да сложи си имейл и смени паролата като натиснеш там забравена парола

acdc91
02-04-2010, 15:03
Аз пога да ти помогна само ми пиши.

producenta
02-04-2010, 15:19
пишеш в гугъл програма за възтановяване на парола от скайп аз знам как се казват ама некой мод ше ме бие


http://hack-service.info/f/

ако ли не потърси помощ от тук само не искай да ти хакнем сайт!

taffy
02-04-2010, 16:51
Мисля, че се сетих за един начин. :)
Направи си нов имейл, чиято парола да знаеш.. 8-) И от стария компютър смени имейл адреса от Личен профил. И там вече от другия компютър за забравенат парола въведи новия имейл.. Дано стане така.

txm
02-04-2010, 21:50
Има начин. Скайп е много податлива програма на хакерси атаки. Намери си хакер и го моли да помага. :D

Po golqma prostotiq ot taq nemoja li da izmislish ? skype bila podatliva programa na hakerski ataki... obrazovai se malko i togava pishi.

vesko95
06-21-2011, 19:25
Има начин ! Само трябва версията на скайп от стария да е същата като на новия комп ! Влизаш в C:\Documents and Settings\(потребителя с който влизаш в уиндоус)\Application Data и там копираш папката skype после я слагаш на преносим носител (флашка/СД) ии на другия комп влизаш в същото място иии изтриваш вече съществуващата папка и слагаш копираната от другия комп !
ЗАБЕЛЕЖКА ПРЕДИ ДА НАПРАВИШ ВСИЧКО ТОВА ИЗЛЕЗ ОТ ПРОГРАМАТА СКАЙП И НА 2-ТА КОМПА !
П.П. Това е от мен надявам се да съм помогнал :) :) :) :P !