PDA

View Full Version : Speshno mi trqbva suvet



miserable1girl
02-02-2010, 12:28
Zdraveite! (iskam samo da se izvinq za latineca,no v momenta sum na komputurna zala i nqma kirilica :[ ) Imam edin ujasen problem koito mn me trevoji i sum mn oburkana.Az sum momi4e na 16 god.Jiveq v edno malko selce v sofiiska oblast.
Ta neka se vurna kum temata.Zav4era bqhme na vila sus moi priqteli.Po na4alo vsi4ko si beshe nared-kupon,zabavlenie,tanci,alkohol.Problemut e 4e prez denq ne bqh qla nishto i kato po4nah da piq me hvana mn burzo alkohola.Napih se i to zdravo.Posredata na ve4erta doidoha 4 mom4eta (priqteli na ednin moi priqtel) koito az ne poznavah.Ednoto mom4e me haresa i zapo4na da me svalq..sled tova si spomnqm 4e se natiskahme..Problemut e 4e bqh tolkova piqna 4e na dr den ne si spomnqh nishto kakvo sum pravila.Az sum devstvena i me e strah da ne bi da sme pravili seks i da ne pomnq.Vuprosa mi e tozi-Vezmojno li e da sum pravila seks i da sum bila tolkova piqna 4e na drugiqt den da ne pomnq?Vse pak tova ne e neshto malko...i spored men ako e stanalo kolkoto i da mi se gubqt vsi4ki momenti,tozi ne bi trqbvalo?!Spomnqm si sushto 4e bqh povrushtala 2 puti....Poprncip dr put sum pila i pove4e alkohol no ne me e hvashtalo 4ak tolkova i ne mi se e slu4valo da ne pomnq nishto..
Molq vi daite mi suvet?Mn me e strah da ne sum pravila seks bez predpazni merki :(

deFakto
02-02-2010, 13:06
всичко идва от главата ,като си толкова болна да спиш с някой без да го познаваш пияна ся си лашкай главата и мисли :smt023
дано притеснението ти сега да ти сложи обица на ухото :)

l3thal
02-02-2010, 13:11
Гинекологичен преглед!И не само за това дали си девствена ами и да се тестваш да не ти е лепнал някоя болест!
;-)

vellvet
02-02-2010, 15:15
защо не разпиташ някоя от приятелките си или пък момчето, което ги е поканило те може би знаят. ако наистина се окаже вярно отивай на лекар, ако не за следващия път да ти е обеца на ухото :)

britzy
02-02-2010, 15:18
Господи ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Как шее ми пиеш на гладно-ем то си е казано-с твоите камъни по твоята глава,а тука нема никъф шанс да ти кажем-прати снимка на******* си и може да разберем,некфа пикла ше се напива,после ше пита,съжалявам,но ще се научиш да понасяш последствията и аре да видим 2ри път ше пиеш ли на гладно ( с некое бебе ако си ужаас) :razz: :razz:

smileforyou12
02-02-2010, 15:30
Писането на кирилица е задължително!!!