PDA

View Full Version : Малко съм странна



Gwendoline
02-02-2010, 13:30
---

MadeOfWater
02-02-2010, 14:06
Следващия път,като ти кажат да им разкажеш урока им кажи да си седнат на задниците и сами да си го научат... :o
Разбирам те напълно.До скоро и аз бях много добричка с всички и само си мълчах,ама най-накрая ми омръзна и такъв скандал и такива интриги направих,само като казах истината.Сега вече всички си знаят местата и повече проблеми с отворковци нямам. ;)
Всичко зависи от теб.Това,че си добра с хората е уникално качество,но има такива,които злоупотребяват.Бъди добра само с тези,които го заслужават.Другите да л***т. ;) УСПЕХ от мен. :)

Sintya
02-02-2010, 15:08
Научи се да казваш " не ". Прави това, което искаш. Гледай себе си. Това не означава да си егоист, а да отстояваш принципите и желанията си.

Chacho
02-02-2010, 15:13
Научи се да казваш " не ". Прави това, което искаш. Гледай себе си. Това не означава да си егоист, а да отстояваш принципите и желанията си.

Ти не си носна кърпичка, всеки да те ползва когато си пожелае. Не е лошо да помагаш, но нека се съобразяват с теб. И все пак предпочитам хора, с които се забавлявам, отколкото такива, които само могат да вършат услуги. Отворен не е задължително отрицателно качество и аз много повече ценя един социален човек, отколкото затворени хора без лична позиция.

BeezyJey
02-02-2010, 15:33
Научи се да казваш " не ". Прави това, което искаш. Гледай себе си. Това не означава да си егоист, а да отстояваш принципите и желанията си.

Ти не си носна кърпичка, всеки да те ползва когато си пожелае. Не е лошо да помагаш, но нека се съобразяват с теб. И все пак предпочитам хора, с които се забавлявам, отколкото такива, които само могат да вършат услуги. Отворен не е задължително отрицателно качество и аз много повече ценя един социален човек, отколкото затворени хора без лична позиция.

И аз познавам едно такова момиче.. мисля ,че решението е да престанеш да бъдеш "носна кърпичка", да отстояваш себе си и т.н.

ScarletBite
02-02-2010, 15:55
Глупаво е да се раздаваш на всички.Не го оценят. :)

DevilWish
02-02-2010, 16:46
Ами промени се.Покажи им, че и ти няма да им помагаш и точка.Каквото повикало, такова се обадило ;) Ако не са доволни ще трябва да си променят мнението.Но не вярвам, че самата ти искаш да си приятелка с използвачи ;)

Gwendoline
02-02-2010, 17:12
Мерси на всички, които писаха. Ще изтрия първтото мнение :)