PDA

View Full Version : отново за лубовта от разтояние



sweetykosity
02-02-2010, 14:40
съжалявам но старата тема беше закрита заштото не бях писала на кирилица...прочетох коментарите ви иии мисля че наистина понякога е възможна както ви казах аз не се бях виждала с него от доста време но сякаш като известно време беше далече от мен го заобичах отште повече ...доста странно ии аз сама не мога да се разбера но такъф е животаа

TheX
02-02-2010, 15:07
Не се захващай по-добре.Имал съм такава връзка и имаше много усложнения. :(

SmilezZz
02-02-2010, 15:09
ЛЮбовта от разстояние не е невъзможна..
При някои това кара да заобичат човека повече,при други да се забравят..
Аз лично не вярвам,че наистина има любов от разстояние..
Все пак хората са казали:
- "Невиждани очите се забравят".. :(
Дали е така или не,не знам..Но не ми се вярва..Все пак всеки иска да вижда половинката си при себе си + едно е да говориш по телефона/скайпа,друго е да се срещнете двамата,да се гушнете и т.н. :)

britzy
02-02-2010, 15:23
ти любов сто пъти го написа и грешно,я си купи некое речниче,че си зле по БГ,а за любовта ти-нема такава,когато двама души се разделят те търсят нови идеали,нова почва за развитие,срещат се с много нови,и се забравят,сорри "ма мен" ,но търси нов/а
нз кфо си :razz:

ScarletBite
02-02-2010, 15:28
Връзката помежду им трябва да бъде наистина силна.И двамата трябва да имат сериозни намерения.И най-важното - трябва да бъдат готови.
Трудностите биха го направили интересно.Едно е сигурно - няма да си омръзнат.
Трябва да са способни да понесат и евентуална физическа изневяра.

ivcheto0o
02-02-2010, 15:29
ЛЮбовта от разстояние не е невъзможна..
При някои това кара да заобичат човека повече,при други да се забравят..
Аз лично не вярвам,че наистина има любов от разстояние..
Все пак хората са казали:
- "Невиждани очите се забравят".. :(
Дали е така или не,не знам..Но не ми се вярва..Все пак всеки иска да вижда половинката си при себе си + едно е да говориш по телефона/скайпа,друго е да се срещнете двамата,да се гушнете и т.н. :)

+ Вси4ко зависи все пак от хората и всеки си има мнение :)

BloomF
02-02-2010, 15:55
Мм зависи какво разстояние. Например: тя е от еди кой си град, а той от град на 60 км от нейния. Виждат се само събота и неделя, почти всяка седмица - в този случай е възможно. Пък и така няма да си омръзнат. Втори пример: тя е от еди кой си град, а той от град на 300 км от нейния. Виждат се, в най добрия случай, веднъж на 2 месеца - не мисля, че такава връзка бил издържала много..

Dimana99
02-02-2010, 16:16
Тук (http://kakvomislish.com/za-liubovnite-vruzki-ot-razstoqnie.htm) има малко отговори за любовта от разстояние

KpucmuHa
02-02-2010, 16:18
слабо ме вълнува вашата лУбов от разстояние 8)

DesireToFire
02-02-2010, 16:51
Мм зависи какво разстояние. Например: тя е от еди кой си град, а той от град на 60 км от нейния. Виждат се само събота и неделя, почти всяка седмица - в този случай е възможно. Пък и така няма да си омръзнат. Втори пример: тя е от еди кой си град, а той от град на 300 км от нейния. Виждат се, в най добрия случай, веднъж на 2 месеца - не мисля, че такава връзка бил издържала много.. Наистина в първия случай няма никакъв проблем и всичко си е повече от чудесно, но втория случай не.

XTREMEFREERIDE
02-02-2010, 16:57
Мм зависи какво разстояние. Например: тя е от еди кой си град, а той от град на 60 км от нейния. Виждат се само събота и неделя, почти всяка седмица - в този случай е възможно. Пък и така няма да си омръзнат. Втори пример: тя е от еди кой си град, а той от град на 300 км от нейния. Виждат се, в най добрия случай, веднъж на 2 месеца - не мисля, че такава връзка бил издържала много.. Наистина в първия случай няма никакъв проблем и всичко си е повече от чудесно, но втория случай не.

Така е.Макар че пак си има усложненията.

buuu
02-02-2010, 17:00
не ти тряя ](*,)

britzy
02-02-2010, 17:18
слабо ме вълнува вашата лУбов от разстояние 8)
:razz: :razz: :razz: +++

badluckcharm
02-02-2010, 17:26
след лубов и зашото спрях да чета

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2010, 17:37
Хубавото на тези връзки е, че сте заедно, а всъщност не сте. Той си живее живота, ти си живееш живота, и ходите само "в мислите си" и "по телефонните разговори".
Има си и хубави страни. :)
Поне няма да се плющиш насам-натам с нови и непостоянни гаджета, а ще живееш с мисълта за някого си.

soul1199
02-02-2010, 18:22
Връзката помежду им трябва да бъде наистина силна.И двамата трябва да имат сериозни намерения.И най-важното - трябва да бъдат готови.
Трудностите биха го направили интересно.Едно е сигурно - няма да си омръзнат.
Трябва да са способни да понесат и евентуална физическа изневяра.

Nich
02-03-2010, 10:42
не съм чела предишната тема и мога само да каза че ако наистина има любов, нищо не може да и попречи ;)

PainMonopoly
02-03-2010, 10:48
Не се отказвайте от дистанционна връзка само защото сте чули хиляда хиляди истории за неуспешни такива връзки.

Ако дадена дистанционна връзка приключи, не е задължително да е заради разстоянието. Най-вероятно е защото нещо в нея не е наред.

moisture
02-03-2010, 10:49
не се захващай

valdesbg
02-03-2010, 10:52
Най-вероятно е защото нещо в нея не е наред.

So damn right :)

Отчаяние + нерешителност ми звучат като добри доводи.

GossipGirl89
02-03-2010, 10:56
Абе не е невъзможна такава връзка, но зависи от много неща - от това на какво разстояние сте един от друг, от това дали ще можете да го съкращавате и да се виждате по-често, от това дали намеренията са ви сериозни, дали наистина се искате и обичате... Възможно е, но е адски трудно и трябва да истина да сте доста силни психически, за да издържите.

aH0HuMka
02-03-2010, 13:22
Не се отказвайте от дистанционна връзка само защото сте чули хиляда хиляди истории за неуспешни такива връзки.

Ако дадена дистанционна връзка приключи, не е задължително да е заради разстоянието. Най-вероятно е защото нещо в нея не е наред.
Напълно съм съгласна! :)

ThePowerOfLove
02-03-2010, 14:06
И аз вече не се занимавам с такива глупости.. Съвсем друго си е да се виждате през ден, да се прегъщате и целувате.. и това не може въобще да се сравнява с писането на съобщения, или разговорите по скайп.

XStyle
02-03-2010, 19:06
Мм зависи какво разстояние. Например: тя е от еди кой си град, а той от град на 60 км от нейния. Виждат се само събота и неделя, почти всяка седмица - в този случай е възможно. Пък и така няма да си омръзнат. Втори пример: тя е от еди кой си град, а той от град на 300 км от нейния. Виждат се, в най добрия случай, веднъж на 2 месеца - не мисля, че такава връзка бил издържала много..

При нас има и от двата случая. Аз съм от София, тя от Стара Загора, разстояние 250 км, но пък се виждаме през 1-2 седмици и се трае. Или аз отивам или тя идва, като стоим по 3-4 дни.
Пък и например ако се пътува с подходящ влак, излиза адски изгодно - например Сф-Стз е 3 часа, с климатик, удобни седалки и 130км/ч и всичко това за 8,50лв на посока. Така преспокойно, при наличие на време, може и всеки уикенда да се пътува.
Относно другата страна на въпроса - според мен, положителното на разстоянието е, че засилва малко или много чувствата и усещането, когато видиш любимия човек след като не сте се виждали примерно 2 седмици е неповторимо. Разбира се, има и много отрицателни страни - раздялата на гарата/автогарата, невъзможността за жив контакт, оставането на сухо за 1-2 седмици и т.н. Но поне засега, за 1 година и 3 месеца щастлива връзка, сме оцелели.
Това е, за любовта граници няма! :-D

Denny94
02-05-2010, 20:19
Мм зависи какво разстояние. Например: тя е от еди кой си град, а той от град на 60 км от нейния. Виждат се само събота и неделя, почти всяка седмица - в този случай е възможно. Пък и така няма да си омръзнат. Втори пример: тя е от еди кой си град, а той от град на 300 км от нейния. Виждат се, в най добрия случай, веднъж на 2 месеца - не мисля, че такава връзка бил издържала много..

При нас има и от двата случая. Аз съм от София, тя от Стара Загора, разстояние 250 км, но пък се виждаме през 1-2 седмици и се трае. Или аз отивам или тя идва, като стоим по 3-4 дни.
Пък и например ако се пътува с подходящ влак, излиза адски изгодно - например Сф-Стз е 3 часа, с климатик, удобни седалки и 130км/ч и всичко това за 8,50лв на посока. Така преспокойно, при наличие на време, може и всеки уикенда да се пътува.
Относно другата страна на въпроса - според мен, положителното на разстоянието е, че засилва малко или много чувствата и усещането, когато видиш любимия човек след като не сте се виждали примерно 2 седмици е неповторимо. Разбира се, има и много отрицателни страни - раздялата на гарата/автогарата, невъзможността за жив контакт, оставането на сухо за 1-2 седмици и т.н. Но поне засега, за 1 година и 3 месеца щастлива връзка, сме оцелели.
Това е, за любовта граници няма! :-D



Много се радвам на такива хора като теб
от една страна е супер оптимизъм да мисли човек така
от друга страна пак е готино защото като видиш половинката
на гарата или където се срещате
чувството е необяснимо.
И хубавото е ( за тези които оценяват тези неща т.е малките неща)
че изминаваме толкова много път за да видим половинката
само и само да сме заедно и тва сякаш вдъхва поече чувство в
цялата работа...
Едни казват че не е хубаво шото може би им доставя тъпи спомени
или пък просто си мислят че е глупаво
.. но се пак има различни хора с различни изгледи
ии мисля че е тъпо ако някой се присмее на такъв силен човек
като теб (т.е че издържаш на такова нещо и въпреки всичко ви е готино)
просто има хора които не разбират защо го правим

Аз също имам такава връзка ии не ме е срам да кажа
макар че знам какви ще са реакциите на останалите хора ..
:)
както и да е та исках да кажа с това
че супер се радвам на такива хора като теб
т.е че още има такива бройки.. единици които мислят друго яче
от останалите
тва ни отличава от различен ъгъл над нещата :)

aH0HuMka
02-06-2010, 14:24
ами аз също съм с такава връзка от разтояние и вече сме щастливи година и 8 месеца :grin: :-P :-) :)