PDA

View Full Version : Диета



DesSsi
02-02-2010, 17:06
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)


според вас възможно ли е да се свалят тези килограми за 10 дена ?

ImmortalSportFreak
02-02-2010, 17:16
Зависи от организъма ти и от това колко се движиш.Но с тази оскъдна храна организъмът ти ще се изтощи ако изобщо издържиш и след диетата ще почнеш да ядеш много.Не е препоръчителна.. Спортувай и разкарай боклуците от менюто си просто.. и има 10000 теми за диети.. ;);)

buuu
02-02-2010, 17:17
да писала съм я 8327456354 пъти на 874756 теми и съм я спазвала има ефект но не ето1но 8-9 килограма по скоро аз свалях 5 за седмица ноо има ефект за месец се отървах от 20 килограма горе долу и после си направих едно захранване и си пазя килограмите и до днес :) ся мисля пак да я почвам :grin: съчетаеш ли я с малко спорт и силна воля ще отслабнеш :grin:

buuu
02-02-2010, 17:19
само че 3тия ден вместо картофи го заместих пак с кисело мляко .. то малко ми писна ама ..хъ важен е резултата :-P бтв ти каде я намери ?

ааа и да верно е че се изтощава организма и наистина аз почти всеки ден трябваше да хапна по 1 2 парченца шоколад че да ми се дигни кръвното иначе щях да припаткам 8-)

DesSsi
02-02-2010, 17:22
ми на мен ми я казаха ,, а иначе аз ходя и на фитнес през ден и се надявам да има резултат :neutral:

Shadowsogirl
02-02-2010, 17:53
800 гр месо? Малко множко ми се вижда..

foreverr
02-02-2010, 18:22
800 гр месо? Малко множко ми се вижда..
Mи, едно печено пиле тежи около 1 кило и 300, даже и повече, а това даже и по-малко от 1 печено пиле и то за цял ден!Но всъщност каот махнем кокалите на пилето и може и да е някъде 800 грама, но дори и цяло пиле за цял ден да е пак си е нормално, тамън да се наядеш добре :) :)

Shadowsogirl
02-02-2010, 18:37
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.

StreetFame
02-02-2010, 18:49
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
Говориш глупости. Напълно нормално си е.

foreverr
02-02-2010, 19:00
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
Еми и аз не бих го изяла чак цялото, но почти цялото да.И все пак тва са глупости че няма да отслабнеш.Пилето е мега диетична храна и можеш да ядеш кокото искаш от него и ще отслабваш!Един колега на майка прави диета , която вкулючва САМО пиле и зеленчуци и се тъпчеше с пиле акто невидял, но отслабна много и видимо!

britzy
02-02-2010, 19:03
хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза 8-) :D :D

StreetFame
02-02-2010, 19:10
хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза 8-) :D :D
Морков, зеле, чушка, маруля...? 8-)

sladi4ka_qni4ka
02-02-2010, 19:12
да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....

Goddess
02-02-2010, 19:16
да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
Четох доста коментари от момичета и от раждали жени, които са си запазили килограмите и то с години...Естествено, че след подобен режим е немислимо още на следващия ден след последния да се натъпчеш като свиня, но има ефект.
Аз не успях да я издържа, но при мен си е липса на воля.

britzy
02-02-2010, 19:17
да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
ако се отнася за мен-немам проблем с кг_тата :P

britzy
02-02-2010, 19:18
хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза 8-) :D :D
Морков, зеле, чушки, маруля...? 8-)
мерси,става въпрос да нема лук,чесън нещо :lol:

Goddess
02-02-2010, 19:20
хеей тая диетка ми грабна окото-ама я кажете некфи зеленчуци,че аз повечето ги мраза 8-) :D :D
Морков, зеле, чушки, маруля...? 8-)
мерси,става въпрос да нема лук,чесън нещо :lol:
Е никой не те задължава да ядеш лук и чесън...Не са уточнявани зеленчуци - дали ще си ги ядеш така или на салата, ти си преценяваш. :)

Sissy90
02-02-2010, 19:50
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.
Само него ли ще ядеш 2 дни или и нещо друго? Не е толкова много, при положение, че не ядеш нищо друго.

buuu
02-03-2010, 10:20
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.


ти ся няя грабиш 1 пиле ве :lol: то ства въпрос за пилешко филе или пържоли пфф

MichellePhan
02-03-2010, 11:39
На мен ми се струва много едно момиче да изяде едно пиле за един ден, убийте ме с камъни, ама на диета да изядаш толкова нещо, дето аз примерно ще го ям два дена без да спазвам диета и да искам да отслабна.


ти ся няя грабиш 1 пиле ве :lol: то ства въпрос за пилешко филе или пържоли пфф
А пък и то пише колко грама може ама то даже повече ще отслабнеш ако ядеш по-малко.Пък и след 4 дена глад аз не 1 пиле,ми 2 сигурно мога да изям :D

sladi4ka_qni4ka
02-03-2010, 13:33
да да .. и като я спре6 6те ка4и6 пак не 10 ми 20 ....
ако се отнася за мен-немам проблем с кг_тата :P

ми просто разбрах 4е диетите не водят до ни6то добро .. разваля се организма .. стомаха започва да работи бавно и като цяло ни6то не става с тея диети ...
не може ли да се нау4ите просто да ядете здравословно и да отбягвате вредните храни. тогава 6те се преродите направо ... и в спорта му е майката,вместо постоянно да мислите дали не сте си развалили диетата с едно пар4е шоколад,отидето до фитнеса и изгорете тези калории.ще се 4увствате отпочинали ,стегнати и слаби. но нова си е само мое мнение .... :)

pinki
02-03-2010, 15:41
и аз я спазвах и свалих 6 кг :) Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна :)

DesSsi
02-03-2010, 19:43
и аз я спазвах и свалих 6 кг :) Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна :)

а някакви упражнения прави ли ?

pinki
02-04-2010, 19:29
и аз я спазвах и свалих 6 кг :) Сега ще си направя почивка 2-3 дни (днес ми беше 10я ден, но не издържах и хапнах) и пак ще я започна :)

а някакви упражнения прави ли ?
абс никакви :)

An4oBG
02-05-2010, 07:02
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

DesSsi
02-05-2010, 10:19
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

ще е добре ако кажеш малко повече за книгата и ако може за диетата нещо повече :) :-o

buuu
02-05-2010, 12:36
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

:lol: :lol: и как ще свали 30 кг за месец ?!??! искаш да кажеш че е станала 35-40 кг ?!??! и на тфа му викаш оформена фигура?!?!? скрий се :lol:

titinkaa
02-05-2010, 15:16
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

Ти май нещо много си го съчини,как за по малко от месец ще свали 30кг тя ще се поболее,при положение че аз за 2 месеца свалих 13кг,а ти ще ми кажеш че за няма 1 месец 30кила,да бе да,не вярвам на тва,30кила може да ги свали за 5-6 месеца и то ще е здравословно щото сваля постепенно,а не като тва дето разправяш за 1 месец 30кг тва да го видя няма да го повярвам,хората с години се борят да свалят 30кг,то ако така лесно ставаше всички щяхме да сме фиданки по 40-50килограма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DqVoLsKoJeLaNiE
02-05-2010, 15:48
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

ами или тази диета е чудо или малко си украсила историята ... все пак разкажи малко повече за тая диета

foreverr
02-05-2010, 17:06
Аз знам една МНОГО ефикасна диета. Прави се по книга (написана е специялно за това). Ако някой е чувал книгата на "Дюкан"... Много е ефикасна. За тези, които трябва да отслабвата повечко трябва да ядат повече, но и по-полезни неща неща - всеки ден различно. С нея хем отслабваш, хем организмът ти се научава да приема здравословни неща пък и си оформяш фигурата. Точно не се сещам къде се продава. Трябва да потърся улицата, защото си я купих много отдавна. 8-) Ако не ми вярвате ще ви разкажа една случка. Имам една съученичка, която беше много пълна. Тежеше около 65-70 кг. Казах и за диетата. Тя си купи книгата и за по-малко от месец свали 30 кг, фигурата и се оформи, а после спря да плюска като невидяла. Ще видя точно къде се продава книгата и ако някой се интересува ще му кажа или ще пиша из темите! 8)

Ти май нещо много си го съчини,как за по малко от месец ще свали 30кг тя ще се поболее,при положение че аз за 2 месеца свалих 13кг,а ти ще ми кажеш че за няма 1 месец 30кила,да бе да,не вярвам на тва,30кила може да ги свали за 5-6 месеца и то ще е здравословно щото сваля постепенно,а не като тва дето разправяш за 1 месец 30кг тва да го видя няма да го повярвам,хората с години се борят да свалят 30кг,то ако така лесно ставаше всички щяхме да сме фиданки по 40-50килограма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Даа така, е не се свалят лесно 30 кила.Дори цял месец хич да не яде ще свали по - малко от 30 кила !!!

mimoza9321
02-07-2010, 14:38
ne moje6 da svali6 30kg za mesec a i dietite ne sa polezni :) po dobre da se dviji6 pove4e i da namali6 koli4estvoto hrana koeto qde6 v momenta
moje6 da se le6i6 ot 6okolad,4ipsove i da namali6 testoto i maznoto :) i pove4e dvijenie :)

tonie__
02-07-2010, 14:43
Дюкан е 90-дневната диета.има цяла тема за тва на другата страница ;)

StreetFame
02-07-2010, 14:45
Дюкан е 90-дневната диета.има цяла тема за тва на другата страница ;)
А? 8-)

tonie__
02-07-2010, 14:46
тая диета на Дюкан,за която толкова питате е така наречената 90-дневна диета,за която има тема на следващата страница(може и на тази дори.)

billytalent
02-07-2010, 14:48
тая диета на Дюкан,за която толкова питате е така наречената 90-дневна диета,за която има тема на следващата страница(може и на тази дори.)

Различни са ;) на Дюкан ми се вижда супер сложна,90-дневната съм я правила

tonie__
02-07-2010, 14:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=238873&highlight=%EF%E8%E5%F0+%E4%FE%EA%E0%ED

StreetFame
02-07-2010, 14:50
Различни са. Тая на Дюкан е с некви трици. 8-)

heiress
02-07-2010, 14:50
Определено диетата на Дюкан и 90-дневната диета са различни.. даже да не казвам, че почти нямат общо.

roshlichka
02-07-2010, 15:44
Единственото което ме притеснява оттази диета е дали има йо-йо ефект че ако имаааа :booooomb: ако се изпълнява правилно и после се прави захранване няма опастност да си върна 2но килограмште нали?