PDA

View Full Version : Какво правите в такива моменти?



mechtaq_za_teb
02-02-2010, 17:35
Били сте с някой дълго време, но нещата вече са приключили. Знаете как ту има моменти, в които знаете, че така е най-добре, но има моменти, в които е трудно да не се обадиш дори за секунда разговор, в които ви липсва и хубавите моменти са ви в главата... Точно в онези моменти, когато се чувствате сам/сама и усещата липсата на всичко, свързано с този човек... времето прекарвано с него, разговорите, дори милите обръщения, които сте си измислили един към друг... Но всичко е вече минало, за да може да се върне. Какво правите в тези моменти на слабост? Как ги преодолявате по-лесно?

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2010, 17:40
Правя физически упражнения и фокусирам мислите си върху нещо друго, и задължително започвам да му вадя кирливите ризи на ум. Така ми минава по-лесно. :)
Или ходя на плуване...

Cybershot
02-02-2010, 17:41
задължително започвам да му вадя кирливите ризи на ум.
Ако това не помогне, алкохола помага :-o

antifashionshit
02-02-2010, 17:42
чети някоя книжка : )

BlueParadise
02-02-2010, 17:43
Играя CS,на мен ми помага доста,но спра ли да играя отново се връща чувството...И най-лесното нещо е да си пимшслиш,че отново ще има такива а и дори по-хубави моменти с друг по-специален човек .... :)

onestar
02-02-2010, 17:44
Не мисля, че има някаква "рецепта", чрез която да преодоляваш тези моменти по-лесно. Всичко зависи от теб...

Аз не правя нищо. Въпреки желанията да му се обадя - не го правя. Просто си спомням, искам, страдам... докато момента на силния копнеж не премине. След това се чувстваш по-добре и... продължаваш.

mechtaq_za_teb
02-02-2010, 17:47
Не мисля, че има някаква "рецепта", чрез която да преодоляваш тези моменти по-лесно. Всичко зависи от теб...

Аз не правя нищо. Въпреки желанията да му се обадя - не го правя. Просто си спомням, искам, страдам... докато момента на силния копнеж не премине. След това се чувстваш по-добре и... продължаваш. Абсолютно съм съгласна. Когато не се обадиш, въпреки силното желание, после се чувстваш удовлетворен от волята си и става по-лесно.

smiirnoff
02-02-2010, 17:53
Правя нови неща. Миналият път ми помогна много, срещах се с нови хора, намерих нови начини за забавления, нови хобита, завързах нови приятелства .. така се чувствам много по - добре, защото се старая умът ми да е някъде другаде, вместо постоянно да мисля за него. Разбира се, когато няма какво да правя, си спомням за хубавите моменти, понякога, както каза едно момиче по - горе, му вадя кирливите ризи на ум ии така.
Общо взето се старая да се занимавам постоянно с нещо друго.

^^

MaLkaTa_LaDy
02-02-2010, 17:59
Ами често просто се отдавам на желанието и така. Какво пък? Ще се нараня повече ли? Не. Той се си помисли някакви неща за мен ли? И какво ме интересува? Лошото е, че не искам да се оттърсвам от мисълта за него, а се заливам в спомени нарочно. Малко мазохистично звучи...

soul1199
02-02-2010, 18:07
ами старая се да не мисля точно за него,по-скоро мисля за други неща,излзиам с приятели,разсейвам се :)

b3b3t0y
02-02-2010, 18:34
задължително започвам да му вадя кирливите ризи на ум.
Ако това не помогне, алкохола помага :-o


Сти'а простотии... алкохола води само до главоболия и после още поече тоя човек ти е в главата .. даже и да го забраиш сле двреме пак ш имаш на ум че на всичкото отгоре си се и напивал заради него :D

kypo
02-02-2010, 18:36
пиша във форума тъпи теми и си търся форумни гаЖоци 8-)

soul1199
02-02-2010, 18:41
и си търся форумни гаЖоци 8-)пак ли? 8-)

miss_kiss181
02-02-2010, 19:11
Обаждам се на най-добрата си приятелка и си изливам всичко всичко пред нея. Като говоря за болката си ми е много по-лесно да я преодолея. :grin:

Spider4eto
02-02-2010, 19:14
Мисля си за всички негови недостатъци, които са ме изкарвали извън нерви, за всички неща, които ми е причинил и спирам да искам да му се обадя :D

Assshley
02-02-2010, 19:15
Не мисля, че има някаква "рецепта", чрез която да преодоляваш тези моменти по-лесно. Всичко зависи от теб...

Аз не правя нищо. Въпреки желанията да му се обадя - не го правя. Просто си спомням, искам, страдам... докато момента на силния копнеж не премине. След това се чувстваш по-добре и... продължаваш.
the same ;)

dedodekster
02-02-2010, 19:16
Моето решение:
Хубава музика + хубава книга + червено вино :)

Начина на лечение: четеш, слушаш си музика, пиеш (с граница) и идва един момент, в който почваш да мислиш за това какво е било, става ти гадно за малко, но като се върнеш към първите три неща е по-лесно след това