PDA

View Full Version : Помощ по немски-''Какъв трябва да бъде най-добрият приятел&q



lydaka
02-02-2010, 19:23
Хора, моля ако някой може да ми нахвърля няколко реда на тема ''Какъв трябва да бъде най-добрият приятел" или същото, но за гадже. Моля ви, много е спешно.

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

ni76
02-03-2010, 08:29
Най-добрият приятел трябва да е до теб , винаги при нужда.С него никога не си сам, не може да ти е тъжно. На най добрия си приятел можеш да кажеш всичко. Той винаги ще ти помогне.Истинските приятели са малко но винаги са до теб.


Der besten Freund must ist bis dich ,immer bei dem Bedarf. Mit ihn nie allein, kannst nicht du traurig. Auf dem besten Freund du kannst man alles sagen, Er wird dich immer helfen.Wahre Freunde sind wenige, aber sind immer bis dich.

Chacho
02-03-2010, 11:23
Най-добрият приятел трябва да е до теб , винаги при нужда.С него никога не си сам, не може да ти е тъжно. На най добрия си приятел можеш да кажеш всичко. Той винаги ще ти помогне.Истинските приятели са малко но винаги са до теб.


Der besten Freund must ist bis dich ,immer bei dem Bedarf. Mit ihn nie allein, kannst nicht du traurig. Auf dem besten Freund du kannst man alles sagen, Er wird dich immer helfen.Wahre Freunde sind wenige, aber sind immer bis dich.

Или пък:

Der beste Freund soll immer bei dir sein, wenn du in Not geraten bist. Mit ihm fuhlst du dich nie allein oder traurig. Mit deinem besten Freund kannst du alles teilen. Er ist immer fur dich da. Man wird nie viele besten Freunde haben, aber die wenige, die er hat, sind echt gute Freunde.

За да има поне малко смисъл в превода ^^