PDA

View Full Version : Хаити



ameli
02-02-2010, 20:07
Какво мислите за земетресението в Хаити? Гледахте ли предаването по БТВ? Помогнахте ли чрез СМС-и :)

lenito_sf
02-02-2010, 21:26
аз да.. разбиха ме вътрешно тези сцени с деца, на които ръцете и краката са им ампотирани с трион, а вместо спирт ползвали водка.. :(

GossipGirl89
02-03-2010, 12:15
Първият въпрос е малко тъпичак... Какво може да мислим за земетресението? Кофти работа - не можеш да вървиш срещу природата.
Иначе гледах концерта, пратих смс-че... Не знам до колко тези средства наистина ще отидат по предназначение, но в крайна сметка за това сме хора - да си помагаме.

brokeninside13
02-03-2010, 14:32
Гледах концерта, пратих смс-че... Не знам до колко тези средства наистина ще отидат по предназначение, но в крайна сметка за това сме хора - да си помагаме.

GracelessIsDumb
02-03-2010, 16:01
Много ми е интересно на кой му пукаше за тоя остров ли държава кво е не знам преди това заметресение? Изобщо....Няма да говоря какви хора сме всички...не само българите..просто същото беше и преди трагедията в Охрид..и преди торнадата в Щатите..никой не се замисля преди да се случат тези катастрофални последици...

SunnyTime
02-04-2010, 19:10
Не успях да изпратя СМС,но съм съпричастна ): голяма трагедия ):

Bohis
02-04-2010, 20:54
Много ми е интересно на кой му пукаше за тоя остров ли държава кво е не знам преди това заметресение?

Не е така.. и преди постоянно много хора даряваха за Хаити.В момента всичко там е сринато.. ако потърсите снимки по интернет ще видите истински ужаси... труповете се возят с камиони до масови гробове,като преди това седят с дни по улиците натрупани един върху друг,хората умират буквално в боеве за храна,а това са само някои неща.Има много други.. ще трябват поне 10 години страната да се изправи,а никого няма да го заболи ако даде едно левче(прати един есемес).Това левче може да спаси човек.
П.С. Преди земетресението на 12 януари над 80% от хората са живели в коптори с по-малко от долар на ден.Постави се на тяхно място и виж как ще ти е :?

Vanko941
02-05-2010, 17:55
Трагедията е голяма ! неможах да пратя СМС :oops:
Но да добре е да се прати ! Обаче ако примерно са сабрати 100 лева !
(Казвам примерно) България краде от Себе си 30% Сигорен сам в това !
И това е едната причина поради която няма смисал да пращам ! Защо моя СМС да хои при Бойко Борисов ! :o

lubomirky
02-05-2010, 19:10
да можем да се оправим ние, не само черните. ти к'во, винаги си готов да помогнеш на черен или на хората от малцинствата, ама ако се случи на българин или на българи това, съм сигурен, че дори няма да има инициатива за събиране на пари..