PDA

View Full Version : Незнам ще успея ли...:(



Zar4e
02-03-2010, 07:55
7ми клас съм и ми предстои кандидатстване...Реших,че ще влизам в художествената.От 5ти клас ходя на уроци,но преди беше само за удоволствие,а сега ходя в група за подгответа...В семейството ми нямаме худажници нито имам връзки,а съм чувала,че без връзки трудно се влиза и много се подиграват :? Вярно ли е незнам...Семейството не ме подкреп я много,много,а баба ми направо ме разубеждава,че нямам талант и няма да вляза никъде и тн...Много ми е кофти,защото няма кой да ме подкрепи,а на мен това си ми е мечта...Ако искате ще пусна нещо рисувано,за да видите как рисувам...Да се откажа ли или да продължа на пук на друггите...Страх ме е да не ме приемат или там да ми се смеят и подиграват,защото нямам връзки,не рисувам хубаво и тн.. :? :oops:

Forest_girl
02-03-2010, 08:03
Ще успееш :grin:

FatallyGirl
02-03-2010, 08:10
М дам и аз съм 7-ми клас и аз имам подобни опасения , но нашите ме подкрепят ... Според мен трябва да влезеш там , където искаш.Това е важно решение и трябва да помислиш хубаво , за да не съжаляваш после ;) Ако искаш , ще успееш :) :)

Vanko941
02-03-2010, 08:53
Добре те подкрепят :grin: ще стане ватре си само вярваи че може6 8)

Sham
02-03-2010, 10:10
не е до влизането, а до оцеляването после сред всички тези еди-кой-си-на-еди-кого-си;
успех!))

ivcheto0o
02-03-2010, 11:27
Ще успееш :) Вярваи пове4е в себе си :) И не слушаи слуховете кои какво говори за у-щето...то и за моето приказват много неща и аз мислех като теб 4е ще ми се подиграват и т.н. Успех :-)

BABAILIICA
02-03-2010, 12:15
Дай рисунки :) И не се отказвай!Плюс това как ще разберат от даскалото ,че нямаш връзки? ;)

SmilezZz
02-03-2010, 12:27
Не им обръщай внимание..Ще успееш,ако имаш силна воля..И аз съм 7-ми клас и вече съм решила къде ще кандидатствам..И всички ме подкрепят..Все пак е важно да влезеш там,където ТИ имаш желание.

П.С - Пусни няколко снимчици

brutaLxxbunny
02-03-2010, 13:50
Добре знам колко е трудно да не те подкрепят,защото така е и с нашите .. донякъде.Баща ми само се опитва да ме разубеди,бабите и дядовците "Айде стой си при мама и тати!" и реално мама наистина ме подкрепя.Кофти е,но ако пък успееш,ще бъдеш по-удоволетворена от всякога! 8) И ще можеш да натриеш носа на баба ти 8-)

green9
02-03-2010, 14:26
НЕ се отказвай!!!Ще успееш,ако полагаш старание!Няма какво повече да ти кажа-УСПЕХ!! :)

Infinity
02-03-2010, 14:31
Не се отказвай ! Това си е твое желание - направи го!
След като ходиш на уроци и се подготвяш няма причина за притеснение. Не се притеснявай !
Дай снимка на твоя рисунка , ако може. :)

Unendlich
02-03-2010, 16:15
Най-лошо е собствените ти родители и близки да не те подкрепят ..

Всеки, който иска - успява, ако смяташ, че можеш да рисуваш хубаво - давай. Следвай си мечтите, защото после съжеляваш. Много важно за връзките, ти си пробвай. :)

BeezyJey
02-03-2010, 16:15
Не им обръщай внимание..Ще успееш,ако имаш силна воля..И аз съм 7-ми клас и вече съм решила къде ще кандидатствам..И всички ме подкрепят..Все пак е важно да влезеш там,където ТИ имаш желание.

П.С - Пусни няколко снимчици

:) :) +++

ThePrettyReckless
02-03-2010, 17:41
Ще успееш :grin:

Zar4e
02-04-2010, 06:42
Ами една от преди месец сигурно... :oops: не е давършена... :oops:

http://storage4.album.bg/f37/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6.118_b22 8e_19632004.jpg

Forest_girl
02-04-2010, 08:41
Хубава е!
Според мен трябва да следваш мечтите си..
Майка ми рисува много хубаво, но също като теб никой не я е подкрепял и тя не е послушала сърцето си и не е кандидатсктвала нищо с рисуване, въпреки че го е искала... И сега адски много съжалява, че е послушала някой друг, а не себе си.
Успех от мен... :-)

Zar4e
02-04-2010, 08:44
Мерси за подкрепата...притеснявам се,защото баба ми непрекъснато ми казва,че който няма дарба нямало смисъл да се мъчи,че като малка съм рисувала супер грозно и тн... :? Ще си продължа да се подготвям и дано да ме приемат...Господинът ми по български в сегашното ми училище ми казва ,че от неговият бивш клас едно момиче влязло там без връзки,но издържало само месец и се махнало,защото само се подигравали.... :? Притеснявам се да не стане така...

Forest_girl
02-04-2010, 08:52
Мисля, че по-скоро от човека си зависят отношенията му с класа, а не от това дали е с вразки...
А пък и не може абсолютно всички освен теб да са с връзки, така че спокойно. Аз познавам няколко момичета, които са там и доколкото знам са без връзки и никой не им се подиграва...
Не вярвай на всички глупости, които ти кажат само, за да те разубедят.
Според мен ще успееш.

Zar4e
02-04-2010, 09:02
МЕрси за подкрепата. :)

SmilezZz
02-04-2010, 10:47
Рисунката е много хубава..Пък като я довършиш ще стане още по-хубава

vesinka899
02-04-2010, 10:50
Ще се справиш,ще успееш.Рисунката ти е много хубава.Не слушай кой какво говори-имаш мечта-следвай я!Успех

Zar4e
02-04-2010, 16:11
Ами драперията я обърках яко... :oops: Имам още новички ,но нямам снимки...Сега съм се вманиачила по мишките и непреъснато си драскам някви мишлета :D

Biggest
02-04-2010, 17:17
мисли положително :P

Stellsy
02-04-2010, 17:35
Не прави моята грешка. Отиди си в художествена, където ти си искаш и не се влияй от чуждото мнение. Всичко зависи от възможностите ти за рисуване, но колкото и да можеш там ще се усъваршенстваш. Аз искам да съм в художествена, но в моят град няма. :(

kronos
03-01-2010, 16:57
Аз отдавна съм завършил 7 клас и от давна съм спрял да мисля за кандидатсвания, но мога да ви кажа само ПРЕСЛЕДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ. Светът се развива благодарение на хората които мечтаят. Моите родители също не са ме подкрепяли. Даже почти винаги ме критикуват. Обаче аз си държа на своето и не се влиая от друго мнение. Така че това, че някой ти е казал не рисуваш добре не трябва да те отказва.

ameli
03-01-2010, 17:19
Аз уча ИИ от 7 години, но майка ми не ми позволява да кандидатсвам с нещо с рисуване ... и все пак ще се явя на изпита .. обикновенно се рисуват предмети или лица :D

darkflower
03-01-2010, 17:27
Продължавай да се упражняваш. Практика му е майката. Честно казано като графичен дизайнер със съвсем приятелско чувство ще ти кажа, че рисунката не е много добра. Казвам ти го поради 2 причини: 1) за да съм честна с теб и, за да разбереш нивото си и че има още какво да се работи и 2) За да те накарам да се трудиш още по упорито и да успееш, понеже можеш да постигнеш много. :) В моето училище ще ти пишат 2ка на испита, но на националния би получила нещо като 4. Просто рисувай непрекъснато и ще успееш. :) Не позволявай да те тъпчат и да ти казват, че няма да успееш-ако наистина го желаеш всичко е възможно!
Ще се радвам, ако успееш в рисуването като мен. Стискам палци! :) Ако имаш нужда от помощ или си от София мога да ти помогна! :)