PDA

View Full Version : Местене?



buttertoast
02-03-2010, 09:08
Моля някой от вас който е сменял училищата да опише подробно каква е процедурата по местенето и как стоят нещата с приравнителните изпити,ако е полагал такива :-o

saico
02-03-2010, 09:42
Ами по миналата година се местих ( бях 7 клас ) .. Главно заради отсъствия .. Ами при мен беше просто .. Отидох до даскалото в което исках да се местя , питах дали ше ме приемат , казаха ДА , взех си отпусното и го дадох в даскалото .. Не карах изпити , просто ме питаха кви са ти отценкита ( дигнах си ги с по 1 единица :lol: :lol: ) драснаха ми ги и готово .. :)

iPurple
02-03-2010, 15:13
^ Мисля, че тя питаше за след 8 клас...
Иначе и аз се интересувам, който знае да пише.

Infinity
02-03-2010, 15:21
^ Мисля, че тя питаше за след 8 клас...
Иначе и аз се интересувам, който знае да пише.
Да ,предполагам авторката пита за преместване след 8ми клас ? :-o
Иначе мен също ме интересува , а нямам особено информация.
Ще се радвам, ако ми кажете също към кои гимназии има общежития ? - За София.

amk933
02-03-2010, 15:23
^ Мисля, че тя питаше за след 8 клас...
Иначе и аз се интересувам, който знае да пише.
Да ,предполагам авторката пита за преместване след 8ми клас ? :-o
Иначе мен също ме интересува , а нямам особено информация.
Ще се радвам, ако ми кажете също към кои гимназии има общежития ? - За София.

Освен за АК, за друго училище с общежитие не се сещам. :-o

play23
02-03-2010, 15:26
^ Май е така, ама там таксите са хмм :D Пък и при преместване най-вероятно ще трябва да плащаш пълна такса и тя е още повече хмм :D

Infinity
02-03-2010, 15:33
Оо , АК съм го изключила - не мога да си го позволя !
Иначе мисля , че някъде бях чела , че НПМГ имат обжещитие в Студентски град, но там приемът е след 7-ми клас. :o

Shadowsogirl
02-03-2010, 16:25
АК, коя гимназия е? Имформативно питам.

sweet_bunny
02-03-2010, 16:46
AK e съкращение от Американски Колеж

StreetFame
02-03-2010, 18:30
Ако някой знае нещо за местенето от една езикова в друга също да казва.
Бду бях чула, че общежитията в Студентски Град на нощ са по 6 лв. Не знам колко е вярно...

StreetFame
02-04-2010, 06:40
Никой ли не знае? :(

iPurple
02-04-2010, 08:15
Оо , АК съм го изключила - не мога да си го позволя !
Иначе мисля , че някъде бях чела , че НПМГ имат обжещитие в Студентски град, но там приемът е след 7-ми клас. :o


И аз съм чувала, че НПМГ има общежитие и мисля, че може и след 8 клас да те вземат.

dedodekster
02-04-2010, 20:15
НПМГ има общежитие :)
А за взимането, не е много сигурно :oops:

StreetFame
02-05-2010, 08:21
А дали може приравнителните изпити да се правят пролетта, или е задължително след края на учебната година?

IcySilence
02-05-2010, 21:35
НПМГ има общежитие ДА,а иначе за преместването поне там си държиш приравнителни по-всички предмети,които са изучавали за тая година (основно български,математика,профи л,физическо,музика и изобразително,ама тях много ме съмнява някой да седне да си играе да изпитва). И всичко това се случва след края на годината.Предполагам навсякъде е таканищо,че сме Национална гимназия,ние сме и едно обикновинно училище с необикновен дух. Ако има още въпроси ще съм доволна,ако мога да отговоря и съм била полезна. :) ;)

nIkEnCeTy_bE
02-06-2010, 18:29
ОО аз две училища ги менках постоянно 8-) Дори незнам защо, майка ми така решаваше и аз от една страна исках. Дори в друг град съм се местила. Просто отиваш в даскалото, вземаш си отпусното или там квото е. Отиваш в новото даскало даваш там квото трябва. Май лични данни, това отпусно от старото даскало и те слагат в класа, където има места.

IcySilence
02-09-2010, 08:42
Да това се случва преди 8 клас,защото в 8 като си си избрал профил и си държал изпитите при преместване държиш приравнителни след края на годината ;)

uBuTo
02-12-2010, 16:21
местила съм се доста пъти, но досега не съм полагала поправителен.. сега 2рия скок пак ще се местя и вече може да остана на изпити защото нямам никакви оценки за 1вия срок