PDA

View Full Version : Учителите ми ПУШАТ ТРЕВА



saico
02-03-2010, 09:31
Здравейте ... Ще споделя нещо много странно .. В Голямото междучасие , излизам и отивам зад двора където се събират зайците и праим бели мечки .. Свърши междучасието и се сетих че съм си забравил ръкавиците ... Отивам в този момент гледам даскалката ми по биология и този по рисуване си пушат чадел ... :shock: :shock: Нормално ли е това за ДАСКАЛИ ...

Няма да казвам кое даскало за да не станат гафове ...

Vanko941
02-03-2010, 09:41
Нормално е бе :grin:

saico
02-03-2010, 09:43
Aз си викам да ги питам ли да си дръпна ... :razz: :razz: ..

Chacho
02-03-2010, 09:51
Newsflash: Даскалите са нормални хора. Или поне повечето. Със сигурност не го виждам като по-нередно от това доктор/икономист/адвокат/ученик да пуши трева.

kris4ety14
02-03-2010, 10:16
НЕ е нормално :smt067 .

Shadowsogirl
02-03-2010, 10:36
Ами докато приказват, че ние сме не-знам-си-към-си провал, защото пушим цигари, трева или други лайна, не смятам, че те имат правото да правят същото. Вика му се лицемерие.

Chacho
02-03-2010, 10:39
Ами докато приказват, че ние сме не-знам-си-към-си провал, защото пушим цигари, трева или други лайна, не смятам, че те имат правото да правят същото. Вика му се лицемерие.

Аз предполагам, че учителите пушили трева не са точно тези, които говорят за упадъка.

DieselBlood
02-03-2010, 10:43
Съвсем нормално е.

BrainlessROCKBABY
02-03-2010, 12:07
Ами докато приказват, че ние сме не-знам-си-към-си провал, защото пушим цигари, трева или други лайна, не смятам, че те имат правото да правят същото. Вика му се лицемерие.

svenxxx
02-03-2010, 12:10
Е що да не е нормално, аз бих ги базикал после в часовете 8-)

bonbogoko
02-03-2010, 13:07
Не е нормално, това е като да ти обяснявам, че пушенето е вредно и трябва да бъде забранено с пура в уста. 8)

ameli
02-03-2010, 13:11
е к'во ... и те са хора ... що не поиска и ти :D

Chacho
02-03-2010, 13:14
Не е нормално, това е като да ти обяснявам, че пушенето е вредно и трябва да бъде забранено с пура в уста. 8)

Почвам да се чувствам аутсайдер. Само мойте даскали ли не ми държат сметка, какво върша :?

Unendlich
02-03-2010, 16:10
Не е нормално, това е като да ти обяснявам, че пушенето е вредно и трябва да бъде забранено с пура в уста. 8)

Почвам да се чувствам аутсайдер. Само мойте даскали ли не ми държат сметка, какво върша :?


Ти май имаш 18, ако не се лъжа. :)


Докато си в по-малък клас, учителите се опитват БУКВАЛНО да ти казват какво да правиш и какво не, в по-големите класове също се среща. При нас учителите ни са на правилото - в моя час да е мирен/мирна, в другите да се оправя.

BeezyJey
02-03-2010, 16:13
Ууу...яко :oops: В нашето даскало имаше една чистачка (вече е уволнена 8-) ) ,която беше на към 65 и един ден като идвах на даскало я видях с другите чистачки зад у-ще да си дърпатт 8-) :lol:

Chacho
02-03-2010, 16:14
Не е нормално, това е като да ти обяснявам, че пушенето е вредно и трябва да бъде забранено с пура в уста. 8)

Почвам да се чувствам аутсайдер. Само мойте даскали ли не ми държат сметка, какво върша :?


Ти май имаш 18, ако не се лъжа. :)


Докато си в по-малък клас, учителите се опитват БУКВАЛНО да ти казват какво да правиш и какво не, в по-големите класове също се среща. При нас учителите ни са на правилото - в моя час да е мирен/мирна, в другите да се оправя.

На 17 съм, даскалите са си същите хора, каквито бяха и 5 години преди това, когато влязох в това училище. Може пък и късмет да съм извадил. Преди 8 клас и аз бях при комплексирани, консервативно мислещи "педагози". В момента отрицателния образ на даскалите го притежават единици и се надявам да не се задържат дълго в тази професия.

Bimmer
02-03-2010, 16:47
Ae аз имам едни подозрения за мойте 8-)

Aniiiii
02-03-2010, 17:05
Кажи на директора ;)

Учител е този който те учи, какъв трябва да си, какво се очаква да правиш за твоето добро ..
Ако само си плямпат по учебник и не дават пример, какъв е смисъла??

За това обучението в Бг е на такова ниво.. Учителите не са по малко виновни от децата които се държат лошо!

Fifooooo
02-03-2010, 17:59
Здравейте ... Ще споделя нещо много странно .. В Голямото междучасие , излизам и отивам зад двора където се събират зайците и праим бели мечки .. Свърши междучасието и се сетих че съм си забравил ръкавиците ... Отивам в този момент гледам даскалката ми по биология и този по рисуване си пушат чадел ... :shock: :shock: Нормално ли е това за ДАСКАЛИ ...

Няма да казвам кое даскало за да не станат гафове ...
незнам в кое училище си но и мойте даскали по рисуване и биология пушат трева

NeverTheSame
02-03-2010, 18:41
Вече всичко е нормално..явно.

anonymous546178
02-03-2010, 19:00
няма нищо лошо да го правят, това е техен избор.
Лошото е, че го правят на училищна територия и в работно време, че и незаконно.

onestar
02-03-2010, 19:50
Учениците си позволяват много неща на територията на училище, въпреки забраните, защо и учителите да не го правят?

jjjbbb
02-03-2010, 20:18
и кво и те са хора баси

dementic
02-03-2010, 20:25
Е аз ако бях на твое място нямаше да пиша по форуми, ами да въртим с даскалите тва си е екстра :-P

Chacho
02-04-2010, 11:12
Кажи на директора ;)

Учител е този който те учи, какъв трябва да си, какво се очаква да правиш за твоето добро ..
Ако само си плямпат по учебник и не дават пример, какъв е смисъла??

За това обучението в Бг е на такова ниво.. Учителите не са по малко виновни от децата които се държат лошо!

Определено не е това проблема на образованието в България.

therichbitch
02-04-2010, 12:58
да не учиш в американския :-D

radde95
02-04-2010, 14:31
И нашите учители пушат :lol:

Aniiiii
02-04-2010, 20:21
Кажи на директора ;)

Учител е този който те учи, какъв трябва да си, какво се очаква да правиш за твоето добро ..
Ако само си плямпат по учебник и не дават пример, какъв е смисъла??

За това обучението в Бг е на такова ниво.. Учителите не са по малко виновни от децата които се държат лошо!

Определено не е това проблема на образованието в България.

Защо да не е, нали трябва от някъде да се започне. Та те са УЧИтели, не знам как може да мислите че е нормално да пушат трева и то пред учениците.
Че всеки си решава за себе си какво да прави с живота си - така е, но те нали са там да ни дадът добър пример .. а тоо .. :?

mrazqkindergarten
02-04-2010, 20:53
Ами докато приказват, че ние сме не-знам-си-към-си провал, защото пушим цигари, трева или други лайна, не смятам, че те имат правото да правят същото. Вика му се лицемерие.

Аз предполагам, че учителите пушили трева не са точно тези, които говорят за упадъка.

E, примерно за цигарите при нас точно тия, които пушат, се карат.. :shock: Даже примерно за тая по изобразително, докато го учихме, като я гледах ква е строга и другите като ми казаха, че пуши викам "Да бе... " 8-), ама не един ми го каза... :shock:

Chacho
02-04-2010, 21:11
Кажи на директора ;)

Учител е този който те учи, какъв трябва да си, какво се очаква да правиш за твоето добро ..
Ако само си плямпат по учебник и не дават пример, какъв е смисъла??

За това обучението в Бг е на такова ниво.. Учителите не са по малко виновни от децата които се държат лошо!

Определено не е това проблема на образованието в България.

Защо да не е, нали трябва от някъде да се започне. Та те са УЧИтели, не знам как може да мислите че е нормално да пушат трева и то пред учениците.
Че всеки си решава за себе си какво да прави с живота си - така е, но те нали са там да ни дадът добър пример .. а тоо .. :?

То човек ако може, ще те поучи кое е порок и кое добродетел, дори и самият той да е пълен с пороци. Пък и какъв пример да ни дават учителите, малки ли сме та сами не можем да си правим изводите? По-малките класове, когато не си даваш все още реална преценка за нещата, даскалите са ти последна грижа. Най-малко от тях ще взимат пример.


Проблемът в образованието идва от там, че тая професия няма бъдеще. Заплатата е колкото да ти плати хляба и две-три сметки. Сега аджеба, кой ще се навие да става даскал. Отиваш, вършиш работа, която изисква висока квалификация, не ти се отплащат, редовно те нарамват с допълнителна работа и често естеството на професията ти се разминава с реалността. Младите хора, които искат да станат учители са или на възраст до 7 години или по-възрастни, но запазили детската си наивност. След 10-15 години даскали тук няма да има. Такъв е живота. Само ганджата им остана на тия хорица. Ма то па и ние учениците зехме, че им я изкупихме...

buuu
02-05-2010, 11:04
да е аз пък смъркам по 3пъти на ден :lol:

YourSupergirl
02-05-2010, 16:11
Кажи на директора ;)

Учител е този който те учи, какъв трябва да си, какво се очаква да правиш за твоето добро ..
Ако само си плямпат по учебник и не дават пример, какъв е смисъла??

За това обучението в Бг е на такова ниво.. Учителите не са по малко виновни от децата които се държат лошо!
точно така..и не,не е нормално!

Aniiiii
02-05-2010, 17:42
О да тфа за заплатите е така напълно, ама да ти кажа не мисля че има работа в Бг която да е оценявана на такова ниво на каквото трябва.

Но мисълта ми беше друга. Училищата са разпуснати в Бг и ако не се започне от някъде никога няма да се оправят а ще стават по зле и по зле.
А щом и учителите пушат треваа, с учениците :-o не мисля че дори и се стараят да ги оправят.

Българското обучение е на много високо ниво и ако се "стегнат" малко нещата мисля че ще има голям прогрес за българското образование

uBuTo
02-07-2010, 15:57
е хората разпускат .. кво лошо има? между другото къде учиш да взема и аз да дойда там. :grin: :grin:

Zarity
02-07-2010, 16:06
:razz: :razz: :razz: Ам и те са хора,оставете ги :lol:

Chacho
02-07-2010, 16:17
О да тфа за заплатите е така напълно, ама да ти кажа не мисля че има работа в Бг която да е оценявана на такова ниво на каквото трябва.

Но мисълта ми беше друга. Училищата са разпуснати в Бг и ако не се започне от някъде никога няма да се оправят а ще стават по зле и по зле.
А щом и учителите пушат треваа, с учениците :-o не мисля че дори и се стараят да ги оправят.

Българското обучение е на много високо ниво и ако се "стегнат" малко нещата мисля че ще има голям прогрес за българското образование

Права си. Има професии, които се надценяват незаслужено. Но да не взема да засегна някой сега.

А мисълта ми беше, че това не е най-належащият проблем.

elito0o0o0
02-07-2010, 17:20
Да бе! Ти не знаеш ли,че това е нормално!?

:? :?

hiphopy0
02-07-2010, 18:25
oхоо тузарчета
в мойто даскало пият пък чистачката е на бонбони :shock: :shock: