PDA

View Full Version : как да накарам



moisture
02-03-2010, 12:31
моята приятелка да не кандидатства за университет.Яд ме хваща само като си помисля,защото тя е колкото мен, а е много тъпо парче.Веднъж ме беше питала дали болестта рак е заразна.Също и други случаи.Например незнае столицата на Турция Не че й завиждам,аз съм 2 курс вече,ама как да я накарам да се откаже :shock:
Аз знам къде ще кандидатства където е най-лесно-в европейския колеж.

svenxxx
02-03-2010, 12:34
Е защо ще я караш да се отказва, нека да си следва момичето, всеки има шанс като учи :) Тя не е проста, тя е незнаеща :)

moisture
02-03-2010, 12:37
ама става дума за обща култура,която тя няма :(

svenxxx
02-03-2010, 12:39
Еми първо така на майтап ще и го подхвърлиш, че нестава за това, а после вече като се заговорите ще почнеш да я убеждаваш.

moisture
02-03-2010, 12:40
ама какво точно да кажа-много е трудно не си заслужава
Аз неска й викам по-добре да бачкаш някъде и да си вадиш кинтите и тя вика да :-o

ThePowerOfLove
02-03-2010, 13:53
Аз не разбирам ти защо изобщо ще й се бъркаш в плановете? Кво като иска да учи? Ако я приемат - нека учи ;) Или искаш да си остане тъпа?

ivcheto0o
02-03-2010, 14:12
тя може и да е тъпа,ама ти злобна ку4ка :-x Зле ми става от хора като теб които се опитват да провалят живота на други..спри да и се месиш в живота и погледни своя,щот и завиждаш , а за това винаги има при4ина.И как може да се нари4аш Приятелка :shock:

Unendlich
02-03-2010, 16:23
Недей да се месиш в чуждия живот, защото ако някой се меси в твоя - няма да ти е приятно. Дали тя е тъпо парче или не, нейн проблем. Щом иска и има средства - нека да следва, ти не си 'и нито майка, нито баща. :) Гледай си твоя 2-ри курс, защото в една тема искаш да си повишиш успеха, нали ? Вместо да се занимаваш с на другите нещата, захвани се с твоите. ;)

bonbogoko
02-03-2010, 17:00
тя може и да е тъпа,ама ти злобна ку4ка :-x Зле ми става от хора като теб които се опитват да провалят живота на други..спри да и се месиш в живота и погледни своя,щот и завиждаш , а за това винаги има при4ина.И как може да се нари4аш Приятелка :shock:

+ 1 :? :? :?
+1 Ей, не се меси. Всяка жаба да си знае гъола. 8)

SmilezZz
02-03-2010, 17:06
Пфф..Явно не си й никаква приятелка..
Каква си ти,че да й се бъркаш в плановете й + да я накараш да не кандидатства в университет :? ..
Омръзна ми от такива "предатели"..Щом ТЯ може и иска - защо й пречиш..Нали си й приятелка :? ..
Завист,брат :? :?

filmimilmi
02-03-2010, 17:09
Може и да си права за това, че е тъпа, но не и за това, че няма смисъл да се опитва да се развие. А и с такива "приятелски" съвети не знам как може да се смяташ за нейна приятелка. А и дори да не й завиждаш конкретно за това, все ще да е за нещо друго. Сигурно е по-красива от теб или пък има повече пари. Пълна си с излишна злоба, а и сама си каза, че те е яд, че ще те настигне дори в образованието...
Не знам защо се занимавах да отговоря толкова подробно. В края на поста си просто мисля, че щеше да е достатъчно просто да напиша, че си жалка.

Biskfitka
02-03-2010, 17:12
Никакво право нямаш да правиш такива неща..

NeverTheSame
02-03-2010, 18:39
И за какъв чеп ще я разубеждаваш а???
Кандидатствайки тя може единствено да обогати тая `обща култура`,която според теб няма...

Нямам думи...комплексариии...кучки ..изобщо :x

anonymous546178
02-03-2010, 19:03
И аз имам подобна приятелка. Засилила се е да кандидатства в МЕИто, обаче ни учи ни нищо, някой и е втълпил, че знае всичко, а не знае елементарни неща. Просто не знам колко разочарована ще бъде като не и вържат.

tanchu
02-03-2010, 19:07
Защо пък трябва да я караш да се отказва :shock: Гледай си твоя живот,не се меси в на другите :?

petiam
02-03-2010, 19:17
Аз не разбирам ти защо изобщо ще й се бъркаш в плановете? Кво като иска да учи? Ако я приемат - нека учи ;) Или искаш да си остане тъпа?

Goddess
02-03-2010, 20:42
То понеже университетите пръщят от гениални мозъци иначе...
Ще има хора, които да й оценяват знанията и незнанията. Ти не се бъркай...По - добре да учи, отколкото да бачка като сервитюорка или барманка някъде. Може пък да научи нещо.

fenche22
02-04-2010, 12:36
Е като си и приятелка не е ли по-логично да и дадеш само съвет - че ако иска да учи там,трябва да почне да чете повечко :wink:
Но пък всъщност защо изобщо се бъркаш?
Нека подобри знанията си момичето,или я подкрепяш да си остане проста и освен магазинерка или сервитьорка,
друго да не излезе от нея? :?
Какви са тея приятелства .. да се съботирате един друг :shock:
Думи нямам :shock:

peshost
02-04-2010, 14:32
Ако наистина е тъпа, кво от това? Всеки има шанс да стане за резил, не я спирай.

Luscious_Heart
02-06-2010, 18:05
То понеже университетите пръщят от гениални мозъци иначе...
Ще има хора, които да й оценяват знанията и незнанията.
Така е, да ти кажа. Щом е тъпа пръчка, ще се провали и без да я разубеждавай, ти стой и гледай. :-D :-D

0riginalSin
02-06-2010, 20:25
ти пък нали, защото не си тъпо парче пишеш не знае заедноо!!!
:lol:

danibebi
02-06-2010, 20:30
Защо да я караш да се отказва?Това е нейното бъдеще и тя си избира..не разбирам защо трябва да я караш да се отказва от хубаво бъдеще..каква приятелка си само,,нямам думи.. :-o

yozii
02-06-2010, 20:41
малее .. тва човешката злоба и завист край няматт :o ..

sunstreet
02-07-2010, 11:38
Не знам как може да наречеш приятелката си тъпа, дори и да е. Но това е отделен въпрос. По-добер седни и и помогни да си научи и да не се излага. Поне това правят приятелите. :?

RememberxMe
02-07-2010, 11:57
Не знам как може да наречеш приятелката си тъпа, дори и да е. Но това е отделен въпрос. По-добер седни и и помогни да си научи и да не се излага. Поне това правят приятелите. :?

+1 :?